Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pawłowicz: "ZWIĄZKI HOMO polegają na PROSTYTUCJI! Patologia!"

2515
Podziel się

Posłanka PiS-u znów atakuje: "Młodzi chłopcy potrafią sobie podporządkować facetów, którzy mają jakiś dorobek życia."

Pawłowicz: "ZWIĄZKI HOMO polegają na PROSTYTUCJI! Patologia!"
bDzdebit

Krystyna Pawłowicz jest bez wątpienia najbardziej aktywną posłanką Prawa i Sprawiedliwości w kwestii praw (czy też "braku praw") osób homoseksualnych i transpłciowych. Podczas debaty nad ustawą o legalizacji związków partnerskich grzmiała z mównicy sejmowej o "jałowości" takich relacji, niedługo później nazwała Annę Grodzką "facetem o twarzy boksera". Dodajmy, że Pawłowicz jest z wykształcenia prawnikiem w stopniu doktora habilitowanego. Ma 60 lat i sama jest bezdzietną, "jałową" panną.

Obecnie posłowie Platformy Obywatelskiej pracują nad nowym projektem regulującym pożycie osób tej samej płci. Stworzyć go ma tzw. "skrzydło konserwatywne" PO, w skład którego wchodzą m.in. John Godson i Jarosław Gowin. Zdaniem Pawłowicz każdy projekt tego typu jest jednak szkodliwy bo, jak argumentuje, związki homoseksualne są "nietrwałe" oraz... opierają się na prostytucji.

Pawłowicz dokładnie wyjaśnia patologie, jakie grożą homoseksualistom. Obawia się o starszych, zamożnych panów, którzy mogą zostać uwiedzeni przez "młodych chłopców" i porzucić rodziny:

bDzdebiv

Słyszymy, że w pierwszym rzędzie znowelizuje się prawo spadkowe i wprowadzi możność ustawowego dziedziczenia bez sporządzania testamentu. To bardzo znaczące. Dlaczego homoseksualiści najpierw chcą zagwarantować sobie dostęp do majątków? - mówi Pałwowicz w rozmowie z serwisem wPolityce. Dobrze wiemy, że związki homo są nietrwałe, a często polegają nawet na prostytucji. Młodzi chłopcy potrafią sobie podporządkować facetów, którzy mają jakiś dorobek życia. Zdarza się, że porzucają swoje rodziny, mając naturalne dzieci. Umożliwienie takim ludziom wejścia na równi z innymi w posiadanie czyjegoś majątku jest zwykłym skokiem na kasę. Podobnie z uprawnieniami do korzystania z mieszkania. Jest to oczywiste nadużycie. Pan poseł Żalek nie przyjął moich argumentów, gdy mówiłam, że nie ma żadnego pożycia w związkach homoseksualnych. Sąd Najwyższy mówi, że wspólne pożycie jest odnoszone do relacji kobiety i mężczyzny, oznacza więź duchową, psychiczną, ekonomiczną i fizyczną. Nie ma prawdziwej więzi między osobami homoseksualnymi. Pan Żalek chce, by Sąd Najwyższy przeszedł do porządku dziennego nad patologią. Mamy zrównać chore relacje z normalnymi?

bDzdebiB
bDzdebiW
KOMENTARZE
(2515)
gość
8 lat temu
TYLE NIENAWISCI
gość
8 lat temu
Pani Pawlowicz radzilabym wizyte u fryzjera :D
gość
8 lat temu
Pani Pawłowicz była kiedyś w homo-związku, że tak dobrze jest zorientowana?
bDzdebiX
gość
8 lat temu
samotnosc jest najgorsza
gość
8 lat temu
ona ani homo ani nie wiadomo
Najnowsze komentarze (2515)
Gość
7 lat temu
A jak facet zostawi rodzine dla mlodszej kochanki ktorej zalezy na kasie? Takie zwiazki sa trwale?
gość
7 lat temu
Jestem gejem ale oburza mnie wzmianka o "jałowej" pannie. Nie znalazła sobie męża i tyle a takie określenia są uwłaczające. Co do komentarzy o jej rzekomej "nienawiści" to nie mnie to osądzać - możliwe, że jest po prostu katoliczką wcielającą w życie naukę Kościoła o homoseksualizmie. Nie zgadzam się jednak z jej słowami, że "nie ma prawdziwej więzi między osobami homoseksualnymi". Z pewnością jest wiele homo związków nastawionych tylko na cielesne doznania, ale są też związki oparte na miłości. Pozdrawiam wszystkich nienawidzących mnie za moją orientację: wybaczam wam i pozostanę wobec was życzliwy. :)
gość
7 lat temu
Ma Pani racje to jest chore. Oni nie moga miec takich samych praw jak hetero.
gość
7 lat temu
Ma Pani racje to jest chore. Oni nie moga miec takich samych praw jak hetero.
Gość
7 lat temu
Jałowa to sama jest,chłopa jej trzeba starej pannie
gość
7 lat temu
kolejna oszołomka w polskim sejmie. szkoda ze nie kieruje się dobrym sercem tylko nienawiścią
gość
7 lat temu
stara panna nie powinna komentowac takich tematow
quisti
7 lat temu
"mając naturalne dzieci." A są jakieś sztuczne, syntetyczne czy cos?
bDzdebiP
Gość
7 lat temu
Pewnie kiedys kochala sie w geju a on sie zwiazal z jakims innym facetem xD i teraz sie msci na wszystkich....hahaha boze nie moge z niej
gość
7 lat temu
w polsce prostytucja,jest legalna ty stare pudlo pawlowicz!!!!!!!!!!!!! co ciekawe w kraju ultrakatolickim....a co na to kler???????nie slyszalam slowa sprzeciwu,tylko o aborcji ciagle p*****la,chory kraj...a pawlowicz swiata nie zmieni,predzej zawalu dostane.....
gość
7 lat temu
kobieta,ktora nie ma rodziny(dzieci)niech sie w ogole nie wypowiada na tematy obyczajowe...umrze w samotnosci,nikt jej nie przytuli nie poda szklanki herbaty nie zmieni pampersa,jak sie osra i ona o tym wiei dlatego pluje jadem!!!!!!!!!!!!!!!!!! pawlowicz to typowa prokoscielna s**a,na pokaz!!!!!!! to taki typ czlowieka co nikogo nie lubi,nAwet siebie.....to desperatka zyciowa.......s**a,takich jest duzo osob w polsce,tylko nie maja mozliwosci siania zametu.jestesmy chorym i zacofanym krajem,niestety...........
gość
7 lat temu
K***a >.<
gość
7 lat temu
POWIEDZIAŁA STARA JAŁOWA BEZDZIETNA PANNA
gość
8 lat temu
DAWNO JEJ NIKT NIE PRZELECIAŁ!
...
Następna strona
bDzdebjr