Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodman w objęciach Kima w Korei Północnej! (ZDJĘCIA)

209
Podziel się:

"Masz we mnie przyjaciela na całe życie!" - mówił do komunistycznego dyktatora. Wie w ogóle, gdzie poleciał?

Rodman w objęciach Kima w Korei Północnej! (ZDJĘCIA)

Kolejny amerykański celebryta popisał się swoją znajomością historii i najnowszych światowych wydarzeń. Dennis Rodman, wraz z drużyną gwiazd koszykówki Harlem Globetrotters, odwiedził w ostatnich dniach Koreę Północną. Organizatorem wyjazdu była nowojorska firma producencka VICE, która przygotowuje film dokumentalny na zlecenie HBO. To naprawdę duże wydarzenie, ponieważ dostanie się do rządzonej od pół wieku przez komunistów rozmiłowanych w broni atomowej Korei graniczy z cudem. Mówi się jednak, że to chęć "ocieplenia wizerunku" kraju przez nowego przywódcę, Kim Dzong Un, doprowadziła do wpuszczenia na teren krajukilkunastoosobowej grupy znienawidzonych Amerykanów.

Rodman oraz jego koledzy z drużyny, zapewne sowicie opłaceni, rozpływali się nad zaletami partii komunistycznej i rządzonego przez nią kraju, od lat przeznaczającego gigantyczne kwoty na armię i badania nad bombą atomową, przy jednoczesnym głodzeniu swoich zindoktrynowanych obywateli. Przypomnijmy, że 13 lutego Korea Północna przeprowadziła kolejną już próbę jądrową, a formalnie pozostaje w stanie wojny z Południem. Ostatnio jeden z reżimowych generałów w rozmowie telefonicznej ze swoim amerykańskim odpowiednikiem groził Stanom Zjednoczonym "żałosnym końcem i zniszczeniem". Zapewne dlatego Rodman chętnie spotkał się z przywódcą kraju zapowiadającym zaatakowanie jego ojczyzny.

To jeszcze nie wszystko - były gwiazdor powiedział Kimowi: Masz we mnie przyjaciela na całe życie! Dodał również, że uważa go za świetnego przywódcę... Po powrocie mówił dziennikarzom, że Korea Północna to wspaniały kraj, a "Azjaci to super ludzie". Chyba nikt mu nie powiedział, że Azja to kontynent.

Jedynym "pocieszeniem" jest fakt, że Rodman chyba do końca nie wie, gdzie pojechał. Na swoim Twitterze napisał: Cieszę się, że tu jestem, a przy okazji może spotkam tego kolesia od Gangnam Style. PSY pochodzi z Korei - niestety, ale z Południowej.

Zobaczcie na piękne obrazki ze spotkania Rodmana i Kima. Komunistyczna propaganda wojskowego reżimu zyskała tym samym materiały na długie lata prania mózgów swoich obywateli.

KOMENTARZE
(209)
gość
9 lat temu
chyba nie wie...przyjeb
gość
9 lat temu
pudel, w*n z pornosami ze strony. wejsc na wasza strone w towarzystwie innych juz nie mozna :/
gość
9 lat temu
Coz, czarni kolesie sa od strzelania kosza, nie od myslenia...mysle, ze nie potrafia Korei na mapie pokazac, a co dopiero realia polityczne znac
gość
9 lat temu
co to za człowiek? tak zdobywać popularność?! podłe!
gość
9 lat temu
Nie no widać koleś jest bardzo inteligentny...tylko mu pogratulować
Najnowsze komentarze (209)
fitflops aust...
7 lat temu
fit flops clearance fitflops australia online
daras
9 lat temu
To jest prostytucja!!! Jak można reklamować reżim, który zagłodził kilkaset tysięcy dzieci i więzi i torturuje swoich obywateli (całe rodziny) w obozach "pracy"? I to przecież robi sportowiec, któremu nie brakuje na chleb (reklamy, filmy, NBA) Wstyd i hańba Rodman!
gość
9 lat temu
well, indeed he's not a politician. he's a moron
gość
9 lat temu
no i****a! jak Depardieu. Brak wiedzy, głupota i ignorancja nie omijają celebrytów!
gość
9 lat temu
Urocze :/ Zdecydowanie ktoś powinien mu udzielić lekcji historii ... w przystępny sposób.
gość
9 lat temu
hmmm czegoś tu nie rozumie "Chyba nikt mu nie powiedział, że Azja to kontynent" no z tego co wiem to Korea wyspą nie jest i leży na kontynencie Azjatyckim no chyba że coś się zmieniło .
gość
9 lat temu
c**j mnie obchodzi jakaś wydziergana małpa z skośnookim ćwokiem
gość
9 lat temu
ale żeby tak się skundlić! obejmować mordercę! on chyba nie miał pojęcia do jakiego kraju pojechał..
gość
9 lat temu
A skąd wiadomo jak tam jest skoro tak niewiele osób tam było?
gość
9 lat temu
Popieram koreańczykow którzy w odróżnieniu od polakow maja jaja i nie liżą d*p..y amerykanom jak nasi przywódcy.Maja prawo posiadać broń atomowa bo niby dlaczego nie mieli by mieć czegoś co sami sobie wymyslili. A to że potrafia to swiadczy ze ich nauka stoi znacznie wyżej od naszej.i maja prawdziwa liczaca sie w swiecie armie. A Polska jako przyjaciel USA dostala dwie zezłomowane Korwety (jedna pływa samodzielnie)i kilkanaście przestarzalych samolotów a raczej nielotów Model opracowany w latach 60-tych
gość
9 lat temu
a co w tym nie tak ze pojechal do pn korei? ludzie to ludzie. wszedzie tacy sami. ci co sa za izolacja biednego spoleczenstwa to tepe chu..je
gość
9 lat temu
dobrze przeciez powiedział, ze Azjaci...
gość
9 lat temu
czarny zakuty łab i pojeban.... żółty dyktator
gość
9 lat temu
napisał PÓŁNOCNA Korea więc wiedział, gdzie jest go cholery.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie