Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie wszystkie kobiety muszą być płaskie!"

265
Podziel się:

W "Top Model" zmiany, zmiany, zmiany... Woliński polubił "grube" modelki.

"Nie wszystkie kobiety muszą być płaskie!"

Po wielu problemach, niedomówieniach i długim wyczekiwaniu ruszyła trzecia edycja Top Model. Zostań modelką. Karolinę Korwin-Piotrowską zastąpiła reżyserka pokazów, Katarzyna Sokołowska. Krążący za kulisami castingów Michał Piróg ostatecznie został jedynym rozmawiającym i wspierającym uczestniczki. A Dawid Woliński i Marcin Tyszka zaliczyli chyba rozmowę dyscyplinującą, bo przestali obrażać uczestniczki. Przynajmniej na razie.

Niestety, wiele wskazuje na to, że producenci znów postawili na znany nam z poprzednich edycji schemat. Już w pierwszym odcinku pojawiła się piękna dziewczyna ze wzruszającą historią, która przez łzy opowiadała o swoim życiu. 18-letnia Anię Koryto wychowała babcia, a dodatkowo ma na twarzy bliznę, która powstała w wyniku zaatakowania jej przez inną dziewczynę. Joanna Krupa była zachwycona nietypową uczestniczką i z radością przyjęła ją do następnego etapu. Krzyczała przy tym: _**AJ LOWJU!**_

Na wybiegu pojawiła się również Marię Pytel, wielokrotna mistrzyni w triathlonie, która doszła do wniosku, że chce teraz dowartościować swoją kobiecą stronę. Dawid Woliński stwierdził, że każda kobieta zazdrości jej rzeźby i mięśni ciała. Sokołowska z kolei nie była przekonana co do słuszności przepuszczenia dziewczyny do następnego etapu. Nie jesteś high fashion, nie czujesz tego! Krupa stwierdziła jednak, że... przejdzie dalej.

Jurorom zaprezentowała się również 19-letnia Zuzanna Dyba, która miała zgłosić się do poprzedniej edycji programu, jednak zaszła w ciążę. Teraz chciała ponownie spróbować swoich sił w modelingu. Pokazowo nie, ale uwielbiam twój uśmiech - mówiła Sokołowska. Ja bym ci jednak dał szansę - dodał Tyszka. Zuzanna przeszła do następnego etapu.

Sporym zaskoczeniem było pojawienie się na wybiegu 40-letniej (!) Wioletty. Chcę zmienić świat mody, żeby wreszcie stare baby zaistniały! - deklarowała w rozmowie z jurorami. Jesteś śliczna, ale przyszłaś do nas 20 lat za późno - dodał Woliński. Białostocczanka nie dostała się dalej.

Kolejną uczestniczką była 18-letnia Ania Piechowiak, która przez jurorów zaklasyfikowana była jako potencjalna modelka plus size. Woliński stwierdził nawet, że uwielbia takie kobiece figury.

- Aniu, widziałam twoje zdjęcia, kiedyś byłaś dużo, dużo większa. Ile schudłaś?

- Jakieś 5 kilogramów.

Nie wiedzieliśmy, że 5 kilogramów to "dużo, dużo więcej", szczególnie przy takim wzroście...

- Ja bym w ogóle jej nie odchudzał, został taką, jaka jest. Nie wszystkie kobiety muszą być płaskie! - stwierdził projektant. To dość ciekawe spostrzeżenie, biorąc pod uwagę jego dotychczasowe zdanie na temat kobiet...

Polecamy:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(265)
gość
11 lat temu
nie plaskie ale i nie grycanki.
gość
11 lat temu
Ta w czerwonym to Bugs Bunny - Co jest doktorku?! ;]
gość
11 lat temu
żenada po całsci
gość
11 lat temu
co to za straszydło TO w czerwonym???
gość
11 lat temu
ta w czerwonym jest p******a
Najnowsze komentarze (265)
gość
11 lat temu
Maria Pytel wygląda strasznie. Morda- straszna, ciało-potworne, cycki- brak, d**a-chłop.
gość
11 lat temu
Dżoana jakby trochę schudła, ręce ma takie kościste, w poprzedniej edycji takich nie miała
gość
11 lat temu
rzygać mi się chce od tych celebrytów
gość
11 lat temu
panowie Tyszka i Woliński wyglądają jak przebierańcy ale nie o tym...widziałam urywek kolejnego programu i wypowiedź Tyszki co do pewnej dziewczyny , że jej tylko operacja by pomogła!!!! PANIE ja rozumiem, że być może za dużo wymagam na pana warunki ale mogłeś pan powiedzieć "nie masz urody modelki" chamem być najprościej @@@ najdroższe buciki nie pomogą bo słomsko to samo!!! ludzie nie pozwólmy na to aby coś takiego szerzyło się wokół nas...uwierz dzisiaj jesteś tu gdzie jesteś czyli "wielki świat kuchenny blat"" ale chłopie jutro??? szanuj ludzi to i oni zaczną cię szanować , mi jest niedobrze jak na was patrzę i nie oglądam juz od jakiś 2 lat żenującego ograniczającego TVN-u
magda
11 lat temu
Ta w czerwonym wygląda jak Sid z EpokiLodowcowej...
gość
11 lat temu
Fajny teledysk Południca super piosenkę Szamanka wykonała Magda Przychodzka
kabi
11 lat temu
Ludzie,co to za "pumpen Pamela" ta Krupa.Czy ona ma coś prawdziwego,czy same protezy,sylikon i botoks ?
gość
11 lat temu
ten program to porazka, jest tak zle zrobiony, ze az zal patrzec
gość
11 lat temu
Krupa i Piróg są najlepsi :)
róża
11 lat temu
justyna jest najbogatsza
drBiustolog
11 lat temu
DWA POWYŻSZE WPISY TO Ad vocem "nie znam takiego przykazania :) I co znaczy proporcjonalne do swojego ciała ? To zawsze jest kwestia subiektywna. Ps; cycki to ma krowa a nie kobieta. "
drBiustolog
11 lat temu
Correction: Subiektywna była córką subiekta, a żona to była subiektowa !!! A ten subiekt to był taki facet, co dawno temu robił za sprzedawcę :)
drBiustolog
11 lat temu
Pan Bóg stworzył Ewę z biustem (np. Miss Polonia). Cyt. z WIKIPEDII: Proporcjonalność prosta – taka zależność między dwiema zmiennymi wielkościami x i y, w której iloraz tych wielkości jest stały (x/y = const). Prowadzi to do wzoru y = ax, gdzie a jest liczbą rzeczywistą różną od 0 pozwalającego wyliczyć jedną z nich w zależności od drugiej. Obie wielkości są wprost proporcjonalne. :) Subiektywna to była żona subiekta. Ps. Każda krowa ma cycki, ale niestety nie każda tzw. "modelka", czyli współczesna wersja wynaturzonej kobiety :( POZDRAWIAM DR.B :)
gość
11 lat temu
moze dalibyscie foty uczestniczek, a nie jurorow?
...
Następna strona