Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz: "Komuna nie dorasta PO do pięt w MANIPULACJI!"

958
Podziel się:

Muzyk znów ostro o polityce. "Nasze chorągwie pozorują odwrót i znienacka uderza husaria dozbrojona strzelcami" - zapowiada.

Kukiz: "Komuna nie dorasta PO do pięt w MANIPULACJI!"

Paweł Kukiz znany jest ze swoich prawicowych i coraz ostrzej wyrażanych poglądów. Muzyk ogłosił niedawno odejście z zespołu Piersi, z którym był związany od prawie 30 lat. Można się domyślać, że będzie miał teraz więcej czasu na politykę. Zobacz: Kukiz ODCHODZI Z PIERSI!

Kukiz, który popierał kiedyś Platformę Obywatelską, od dłuższego czasu jest jej największym krytykiem wśród celebrytów. Najbardziej za złe partii rządzącej ma to, że nie zrealizowała swojego postulatu z wyborów 2005 roku o wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych. W nowym numerze prawicowego tygodnika Do rzeczy opisuje rozmowę z politykiem PO w tej sprawie. Deklaruje też na okładce "obalenie systemu III RP".

Gdy zobaczyłem, że mają prezydenta, który z pomocą Senatu może rozpisać referendum w sprawie ordynacji wyborczej, zapytałem jednego z prominentnych polityków PO: "Jak będzie z tymi JOW-ami?", a on na to: "Myśmy się rozmyślili, bo wiesz, na tym to komuna zyska". Potraktował mnie jak idiotę. Powiedziałem mu więc: "Słuchaj, kolego, komuna to wam do pięt nie dorosła w manipulacji, w oszustwie, w socjotechnice, propagandzie sukcesu. To była nasza ostatnia rozmowa" - mówi Kukiz i zapowiada rewolucję:

Mam domieszkę tatarskiej krwi. Pozwolę więc sobie porównać siebie i Zmielonych do jazdy tatarskiej, działającej oczywiście na rzecz Rzeczpospolitej, która ma celu zwiad i spowodowanie zamieszania w szeregach wroga. Potem nasze chorągwie pozorują odwrót i znienacka uderza husaria dozbrojona strzelcami, piechotą, lekką jazdą. Ta husaria to "Solidarność", a piechota i strzelcy - obywatele i stowarzyszenia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(958)
gość
10 lat temu
Paweł masz racje
gość
10 lat temu
ON MA RACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
sprawa zmielenia podpisow - kwintesencja skurwysynstwa politykow
gość
10 lat temu
Przypomnijmy, Jacek Poniedziałek ( znany polski aktor filmowy i teatralny) napisał w swojej autobiografii między innymi takie słowa: Geje zdradzają się na potęgę. Może dlatego, że i tak w oczach świata jesteśmy nienormalni, więc łatwo dajemy sobie przyzwolenie, żeby iść na całość. Jestem trochę k***ą z natury
Gość
10 lat temu
Ma racje!
Najnowsze komentarze (958)
8 lat temu
He hopes that Demetreus will fall deeply in adore with Helena. Puck incorrectly puts the miracle flower on Lysander as an alternative to Demetrius. It's dusk. Every single of them, Lysander and Hermia fall beneath an in-depth slumber. Helena finds Lysander inside the forest and energizes him. Lysander and Helena set off together, now for each other.
gość
10 lat temu
RACJA !!
gość
10 lat temu
wstrętny, obleśny, brzydki facet, blech!
TALAR
10 lat temu
BRAWO PAWEŁKU
gość
10 lat temu
„Proponuję wnosić psią kupę do kościoła i kirać w niedostępnych miejscach. Katolik i tak nie wyczuje, bo rzadko się myje - większośc ma śmierdzące zaday i geje są dla nich niepojęci. Fuj.”---To napisala POwariatka!cala noc i caly dzien klepie np. obelgi na Kaczynskich, PIS, katolików,matki które rodzą dzieci i chcą zakładać rodzinę itp. Ma okolo 27-30 lat i jest z Lublina, Nazwisko na 6 liter Gry.ek. -TO SĄ WLASNIE WYBORCY PO W KAFTAN I DO PSYCHIATRYKA.
gość
10 lat temu
„Wsiory wy PISOWSKIE M***Y, ŚCIERWA TRUPIE…Doczekacie się matoły…jeszcze będziecie wisieć. Nie ma miejsca dla prowokatorow żywiazaych się ścierwem paru pisowskich pachołkow zgrilowanych w Smoleńsku!” „JEBANE P*****Y I PSYCHODEBILE JAK TEN POKURCZ NA OKŁADCE – JAK BÓG DA {ALE NIE WASZ BÓG-TEN OD K***Y RYDZYKOWEJ I CZARYCH KATOLSKICH PINGWINOW-PEDOFILI, TO POWZOLI MI PARU Z WAS BEZKARNIE ZROLOWAC JAK TE PIERDOLY PODMIENIONE W WORACH” "Jak przyrządzić kaczkę po smolensku trzeba dodac trotylu i nitrogliceryne i upiec ja w foremce w ksztalcie samolotiku TU-154 i koniecznie z kolanami do góry, kaczka dobra w buraczkach przypalona i z urwanom lapkom". - To napisala POwariatka, cala noc i caly dzien klepie obelgi na Kaczynskich, PIS, katolików,matki które rodzą dzieci i chcą zakładać rodzinę itp. Ma okolo 27-30 lat i jest z Lublina, Nazwisko na 6 liter Gry.ek.Te komentarze napisała pod artykułem „Lis o Kaczyńskim dzień świra”, 5 listopada o godz 1:36, komentarz nr 5731-5760 -TO SĄ WLASNIE WYBORCY PO W KAFTAN I DO PSYCHIATRYKA
gość
10 lat temu
wreszcie artysta którego Tusk nie oślepił
gość
10 lat temu
Wygląda, że mówi szczerze. Ale, czy on sam da radę, czy go nie zniszczą przed startem?
czytający mię...
10 lat temu
Paweł trzymaj się - jesteśmy z Tobą
gość
10 lat temu
Chłopie zajmij ty się śpiewaniem.. Straciłam szacunek do Ciebie.. :/ albo - albo..
gość
10 lat temu
dobrze chłopak gada takich ludzi potrzebujemy więcej
gość
10 lat temu
Brawo Panie Pawełku, popieram, jestem za :) Wyrzucić PO na zbity ryj !!!!!!!! To kanalie i basta.
gość
10 lat temu
Obalic kosciol za duzo sie wtraca wszedzie i robi z ludzi grzesznikow!
gość
10 lat temu
PiS to staromodne dziadostwo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie