Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik: "HOMOFOB pozostaje na stanowisku ministra!"

1793
Podziel się:

"To jest prymitywne i zawstydzające. Polska jest krajem tak głęboko katolickim" mówi modelka.

Anja Rubik: "HOMOFOB pozostaje na stanowisku ministra!"

Anja Rubik postanowiła udowodnić, że to nieprawda, że modelki interesują się jedynie ciuchami i dietami. W wywiadzie z Vivą wypowiada się na temat homofobii, Anny Grodzkiej i "polskiego kociołka", który razi ją nawet z Nowego Jorku. Modelka ocenia, że jest jej wstyd za Polskę, a wszystko przez to, że jesteśmy krajem "głęboko katolickim". Te słowa z pewnością nie spodobają się wielu osobom.

Nawet z perspektywy Nowego Jorku dobrze widoczny jest ten nasz polski kociołek. W Polsce nie lubimy ludzi, którzy odnieśli sukces. Jeśli komuś się coś udaje, to nigdy nie wynika to z ciężkiej pracy - nie potrafimy docenić naszych gwiazd narzeka.

Straszna jest też historia z awanturą wokół Anny Grodzkiej i tym całym piekłem, które rozegrało się w Sejmie wokół debaty o związkach partnerskich. To jest prymitywne i zawstydzające. Polscy parlamentarzyści nie widzą różnicy między homoseksualistą, transseksualistą i transwestytą. Dla nich jak ktoś jest inny, to należy wrzucić go do tego samego wspólnego worka z napisem "zło" - dodaje.

Gdyby gdziekolwiek na Zachodzie jakikolwiek polityk wypowiadał się o drugiej osobie w sposób tak prymitywny i chamski, jego kariera byłaby skończona - stwierdziła. U nas to przechodzi, homofob pozostaje na stanowisku ministra i media jakoś to akceptują. Niestety, jestem przekonana, że te uprzedzenia wynikają też z faktu, że Polska jest krajem tak głęboko katolickim.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1793)
gość
10 lat temu
W Polsce prędzej polecą głowy za powiedzenie, że papież też człowiek, niż za chamskie i publiczne poniżanie drugiej osoby.
gość
10 lat temu
dosc tematow zastępczych co z bezrobociem i biedą???
gość
10 lat temu
Tuskowi ona jest na reke bo odciąga uwagę od naczelnego złodzieja i jego szajki PO
gość
10 lat temu
co jak co,ale rację ma.
gość
10 lat temu
No pewnie ze ma racje
Najnowsze komentarze (1793)
Agate
9 lat temu
Ma rację, dobrze, że znani i rozpoznawani ludzie podejmują takie tematy. Dość z chamstwem i dyskryminacją.
gość
9 lat temu
Katolicyzm ostrzega nie sieje niezrozumienia. Być może dzięki katolikom widoczne jest to czego inni nie widzą
Amerykanka
9 lat temu
Ja nie rozumeim dlaczeo robi się takiego boga z Zachodu. Jakby wszystko co jest tam było najlepsze. A wcale nie jest!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Zgadzam się z nią. Katolicyzm niestety wciąż sieje niezrozumeinie i brak tolerancji. A gdzie ta słynna miłość do bliźniego???
gość
9 lat temu
Zgadzam się w 100%
gość
10 lat temu
i to w kilku językach zacofany i****o. P******i to jednak beznadziejny naród
gość
10 lat temu
gdzie tu cholera homofobia?! co za chamska i*****a, niech ona sie zajmuje nowym jorkiem a nie stamtąd nas osądza jakimiś lewackimi prawdami
gość
10 lat temu
ja sie zgadzam
gość
10 lat temu
Widać, że na siłę stara się coś powiedzieć mądrego. Serwuje nam poglądy dominujące w jej "światku" - bez honoru, zasad, moralności. Homoseksualistów, transwestytów, czy transeksualistów łączy jedno - zaburzenie osobowości. Wmawiając tym ludziom, że to jest "normalne" najzwyczajniej ich się oszukuje, a tym samym szkodzi.
gość
10 lat temu
A kogo interesuje co ta kretynka z zaledwie matura o końskiej twarzy ma do powidzenia? I to pretensjonalne z NY widać Mnie jest wstyd że ta kretynka jest polka
gość
10 lat temu
ale światowa, niech dalej d**ę wystawia do zdjęć, a nie zajmuje się tym czym nie ma
TiruRiru
10 lat temu
Święte słowa.
gość
10 lat temu
ona się wstydzi Polski a ja wstydzę sie za nią
gość
10 lat temu
mówisz o swoim ojcu b****u???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie