Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik: "HOMOFOB pozostaje na stanowisku ministra!"

1793
Podziel się:

"To jest prymitywne i zawstydzające. Polska jest krajem tak głęboko katolickim" mówi modelka.

Anja Rubik: "HOMOFOB pozostaje na stanowisku ministra!"

Anja Rubik postanowiła udowodnić, że to nieprawda, że modelki interesują się jedynie ciuchami i dietami. W wywiadzie z Vivą wypowiada się na temat homofobii, Anny Grodzkiej i "polskiego kociołka", który razi ją nawet z Nowego Jorku. Modelka ocenia, że jest jej wstyd za Polskę, a wszystko przez to, że jesteśmy krajem "głęboko katolickim". Te słowa z pewnością nie spodobają się wielu osobom.

Nawet z perspektywy Nowego Jorku dobrze widoczny jest ten nasz polski kociołek. W Polsce nie lubimy ludzi, którzy odnieśli sukces. Jeśli komuś się coś udaje, to nigdy nie wynika to z ciężkiej pracy - nie potrafimy docenić naszych gwiazd narzeka.

Straszna jest też historia z awanturą wokół Anny Grodzkiej i tym całym piekłem, które rozegrało się w Sejmie wokół debaty o związkach partnerskich. To jest prymitywne i zawstydzające. Polscy parlamentarzyści nie widzą różnicy między homoseksualistą, transseksualistą i transwestytą. Dla nich jak ktoś jest inny, to należy wrzucić go do tego samego wspólnego worka z napisem "zło" - dodaje.

Gdyby gdziekolwiek na Zachodzie jakikolwiek polityk wypowiadał się o drugiej osobie w sposób tak prymitywny i chamski, jego kariera byłaby skończona - stwierdziła. U nas to przechodzi, homofob pozostaje na stanowisku ministra i media jakoś to akceptują. Niestety, jestem przekonana, że te uprzedzenia wynikają też z faktu, że Polska jest krajem tak głęboko katolickim.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1793)
gość
9 lat temu
W Polsce prędzej polecą głowy za powiedzenie, że papież też człowiek, niż za chamskie i publiczne poniżanie drugiej osoby.
gość
9 lat temu
dosc tematow zastępczych co z bezrobociem i biedą???
gość
9 lat temu
Tuskowi ona jest na reke bo odciąga uwagę od naczelnego złodzieja i jego szajki PO
gość
9 lat temu
co jak co,ale rację ma.
gość
9 lat temu
No pewnie ze ma racje
Najnowsze komentarze (1793)
Agate
8 lat temu
Ma rację, dobrze, że znani i rozpoznawani ludzie podejmują takie tematy. Dość z chamstwem i dyskryminacją.
gość
8 lat temu
Katolicyzm ostrzega nie sieje niezrozumienia. Być może dzięki katolikom widoczne jest to czego inni nie widzą
Amerykanka
8 lat temu
Ja nie rozumeim dlaczeo robi się takiego boga z Zachodu. Jakby wszystko co jest tam było najlepsze. A wcale nie jest!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Zgadzam się z nią. Katolicyzm niestety wciąż sieje niezrozumeinie i brak tolerancji. A gdzie ta słynna miłość do bliźniego???
gość
9 lat temu
Zgadzam się w 100%
gość
9 lat temu
i to w kilku językach zacofany i****o. P******i to jednak beznadziejny naród
gość
9 lat temu
gdzie tu cholera homofobia?! co za chamska i*****a, niech ona sie zajmuje nowym jorkiem a nie stamtąd nas osądza jakimiś lewackimi prawdami
gość
9 lat temu
ja sie zgadzam
gość
9 lat temu
Widać, że na siłę stara się coś powiedzieć mądrego. Serwuje nam poglądy dominujące w jej "światku" - bez honoru, zasad, moralności. Homoseksualistów, transwestytów, czy transeksualistów łączy jedno - zaburzenie osobowości. Wmawiając tym ludziom, że to jest "normalne" najzwyczajniej ich się oszukuje, a tym samym szkodzi.
gość
9 lat temu
A kogo interesuje co ta kretynka z zaledwie matura o końskiej twarzy ma do powidzenia? I to pretensjonalne z NY widać Mnie jest wstyd że ta kretynka jest polka
gość
9 lat temu
ale światowa, niech dalej d**ę wystawia do zdjęć, a nie zajmuje się tym czym nie ma
TiruRiru
9 lat temu
Święte słowa.
gość
9 lat temu
ona się wstydzi Polski a ja wstydzę sie za nią
gość
9 lat temu
mówisz o swoim ojcu b****u???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie