Trwa ładowanie...
Przejdź na

70-latka tańczy rock&rolla w Got To Dance!

89
Podziel się

Na scenie sporo profesjonalistów, jak i amatorów.

70-latka tańczy rock&rolla w Got To Dance!
bDYWtFZx

Wczorajszy, trzeci już odcinek Got To Dance. Tylko Taniec obfitował nie tylko w występy profesjonalistów, ale i utalentowanych amatorów.

Jako pierwsza zaprezentowała się 13-letnia Selina Jappee, która na casting przyjechała aż z Norwegii. Dziewczynka ma na swoim koncie wiele tytułów i wyróżnień, jest mistrzynią świata w stylu freestyle, w którym łączy elementy disco dance i akrobatyki.

_**Jesteś jak dynamit!**_ - zachwycała się Anna Jujka. Nikt inny nie byłby w stanie zrobić czegoś takiego w wieku 13 lat! - dodał Michał Malitowski. Selina dostała cztery razy "TAK" i przeszła do następnego etapu.

bDYWtFZz

Następnie zobaczyliśmy 21-letniego Kamila Szpejkowskiego, który zaprezentował się w poppingu. Jurorzy docenili jego talent, jednak podkreślili, że powinien zacząć brać profesjonalne lekcje tańca. Widać, że jesteś samoukiem - stwierdziła Jujka. Szacun za to, ale pora na to byś zajrzał do fundamentów poppingu. Tancerz przeszedł do półfinału.

Sporym zaskoczeniem był występ 21-letniej Izy Kisiel, która tańczy do muzyki disco-polo. Niestety, sędziowie nie docenili jej występu i wszyscy byli na nie. Więcej szczęścia mieli Shogun Crew oraz Anna Chagowska i Piotr Kiszka, którzy zapracowali sobie na entuzjastyczne oceny jurorów i wstęp do następnego etapu.

Sporo emocji wzbudził występ formacji Pasja Cheerleaders AZS Koszalin, która początkowo zdobyła dwa głosy na tak i dwa głosy na nie. Alan Andersz stwierdził, że Jujka "zazdrości" młodym zawodniczkom, po czym jurorka zmieniła zdanie i zespół przeszedł dalej. Jeszcze lepiej poradzili sobie Funk Rockass Ultimate, którzy zachwycili swoim występem. Jak dla mnie finał! - stwierdził Andersz.

Swoich sił na parkiecie próbowała również Ada Patłaszyńska, którą pamiętamy z pierwszej edycji programu, gdzie dostała czerwoną gwiazdkę od Krystyny Mazurówny. Tym razem jednak jurorzy nie mieli większych wątpliwości i dali uczestniczce cztery razy "TAK".

bDYWtFZF

Na scenie zobaczyliśmy również ponad 70-letnia (!) Elżbieta Miedzianowska wraz z partnerem, którzy zaprezentowali się w rock&rollu. Kobieta tańczy dopiero od 50. roku życia, co wprawiło jurorów w osłupienie. Mimo że pani Elżbieta nie przeszła dalej, wzbudziła spory podziw i uznanie.

Komu kibicowaliście?

bDYWtFZG
bDYWtFZH
bDYWtFZI
bDYWtGaa
KOMENTARZE
(89)
gość
8 lat temu
Podziwiam takich ludzi.
gość
8 lat temu
Szacunek się każdemu należy :)
gość
8 lat temu
ONA MIAŁA 64LAT, TĘPAKI ._.
bDYWtGab
gość
8 lat temu
I bardzo dobrze, że tacy ludzie nie wstydza się i idą do takiego programu. Lepsze to niz siedzenie przed tv.
gość
8 lat temu
Dolnośląskie pozdrawia!
Najnowsze komentarze (89)
gość
8 lat temu
Pozdrowienia z pforzheim ciociu gratulacje
staszek
8 lat temu
no babcia ma energie
adela
8 lat temu
Elcia wymiatasz szok ;)
gość
8 lat temu
Ta kobieta ma 62 lub 64 lata . Mówiła przed występem. NIE PONAD 70!! BZDURY PISZECIE
gość
8 lat temu
dokładnie miała 64 lata, sprawdźcie sobie najpierw dobrze informacje a potem je publikujcie.
gość
8 lat temu
Kłamiecie bo 62 latka a nie 70
gość
8 lat temu
Pani Elzbieta w zajawce przed programem żaliła się że miała firmę przegrywajacą kasety i wpadła policja i po firmie...Pani Elżbieto...była Pani zwykłym piratem, i nalży się cieszyc ze Pania nie wsadzili
gość
8 lat temu
co ta star wyprawia było to niesmaczne załosne prpstackie
bDYWtFZT
gość
8 lat temu
powinny tez byc programy dla seniorow , dopiero bylby szok bo starsi ludzie pokazali by jak sie tanczy!!! mysle ,ze ktos o tym powinien pomyslec/
gość
8 lat temu
Miedzianowska rządzi!
gość
8 lat temu
ta pani lepiej w tańcu wygląda niż liszowska jak tańczyła
gość
8 lat temu
Dla mnie ten program to DNO i to zasługa JURY,szczerze?raz obejrzałam nawet po spotach reklamowych tragedia znośna jest liszowska reszta żenada
gość
8 lat temu
Ale ta Głogowska jest beznadziejna! Ona nie nadaje sie do tego programu!
gość
8 lat temu
Trzeba podziwiać ją za odwagę. Gratulacje.
...
Następna strona
bDYWtGav