Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś WYPINA SIĘ do fotografów... (ZDJĘCIA)

457
Podziel się

Na konferencji prasowej spektaklu muzycznego. Seksowna?

Herbuś WYPINA SIĘ do fotografów... (ZDJĘCIA)
bDYWYrGt

Edyta Herbuś lubi podkreślać, że mimo licznych aktywności w roli celebrytki, wciąż jest przede wszystkim tancerką. Nie wszyscy bowiem pamiętają, że swoją karierę zaczęła w Tańcu z gwiazdami, dzięki któremu, mimo niezbyt dużego talentu wokalnego, wystąpiła w _**Jak ONI Śpiewają**_. Później poszło już z górki.

Wczoraj w Teatrze Kapitol odbyła się próba medialna spektaklu tanecznego pt. Saligia, w którym główne rolę grają Herbuś, jej były chłopak Tomek Barański oraz znany złodziej blokad samochodowych, Rafał Maserak.

Edyta zaprezentowała się na scenie w ognisto czerwonej i wydekoltowanej sukni. Zobaczcie, jak pozowała fotografom. Wypadła seksownie?

bDYWYrGv
bDYWYrGB
bDYWYrGC
bDYWYrGD
bDYWYrGE
bDYWYrGW
KOMENTARZE
(457)
gość
8 lat temu
Edyta się nie umie wypinać bo nie ma szyiiii....-;)
gość
8 lat temu
Mam jej dość.
gość
8 lat temu
ale ona mnie w*****a. królowa lansu...
bDYWYrGX
gość
8 lat temu
zrobiła sie z niej straszna lanserka a kiedys była po prostu dobra tancerka
gość
8 lat temu
przereklamowany stary towar
Najnowsze komentarze (457)
gość
7 lat temu
Po ŚLUBIE STULECIA pozostały tylko wspomnienia i fotografie. Gdzie jest KUBA BADACH? Co to za małżeństwo? Ola SAMOTNIE bryluje w tygodnikach, jakby wciąż była SINGIELKĄ. Mieszkają OSOBNO, spotykają się sporadycznie na RANDKACH. O co tu chodzi? KWACH coś wspominał, niby żartem, że szybciej spodziewa się ciąży u JOLI niż u córki. Czyżby miało tu miejsce kolejne NIESKONSUMOWANE małżeństwo, zawarte na użytek OKŁADEK? Badach kryje PRAWDZIWE skłonności Oli, czy ona jego? Chcesz więcej prawdy o naszych gwiazdach? Jeśli nie słyszałeś jeszcze o ANTQ MUZKYANCIE, poszukaj go na FB.
gość
7 lat temu
CEZARY w sumie pasował do WERONIKI. Ona karierę w Polsce zaczynała w trójmiejskim klubie GO-GO, tańcząc na RURZE, gdzie zresztą wpadła w oko Czarkowi. On sam natomiast zasłynął ostatnio głośnym występem w głównej roli na SEKS-TAŚMIE. Jednak nie spodobał mu się pomysł szerszej DYSTRYBUCJI tego nagrania i za wszelką cenę (a konkretnie 8 tys. dla SZANTAŻYSTY oraz dalsze kilkadziesiąt tys.dla RUTKOWSKIEGO) zmusił REŻYSERA do zniszczenia filmu. Jak widać, Pazura i Marczuk dobrali się jak w korcu maku. Szkoda, że teraz przestali się tak wzajemnie szanować – przecież oboje są WYJĄTKOWO wartościowymi ludźmi. Chcesz więcej prawdy o naszych gwiazdach? Znajdź profil ANTKjA MjUZYKANTA na FB.
gość
7 lat temu
RUTKOWSKI wie jakie sprawy dadzą mu medialny ROZGŁOS. Podejmuje się ich chętnie, czasem nawet rezygnując z SOWITEGO wynagrodzenia, byleby tylko potem błyszczeć przed KAMERAMI. Sprawa małej MADZI, porwania OLEWNIKA, a ostatnio głośne zniknięcie 17-latki ze Złotoryi. Odnosi sukcesy, bo na tle ŻAŁOSNEJ policji nie trudno o sukces. Policja w Polsce ma w du.pie zwykłych obywateli. Bawią się w biurokrację i nikomu nie pomagają. Stąd tyle niewykrytych kradzieży samochodów, włamań, rozbojów. A Rutkowski wie jak spożytkować ten CHORY stan. Gdyby policja działała sprawnie, jego biuro nie miałoby żadnych klientów. Chcesz więcej prawdy? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
RUTKOWSKI wie jakie sprawy dadzą mu medialny ROZGŁOS. Podejmuje się ich chętnie, czasem nawet rezygnując z SOWITEGO wynagrodzenia, byleby tylko potem błyszczeć przed KAMERAMI. Sprawa małej MADZI, porwania OLEWNIKA, teraz głośne zniknięcie 17-latki. Odnosi sukcesy, bo na tle ŻAŁOSNEJ policji nie trudno o sukces. Policja w Polsce ma w du.pie zwykłych obywateli. Bawią się w biurokrację i nikomu nie pomagają. Stąd tyle niewykrytych kradzieży samochodów, włamań, rozbojów. A Rutkowski wie jak spożytkować ten CHORY stan. Gdyby policja działała sprawnie, jego biuro nie miałoby żadnych klientów. Chcesz więcej prawdy? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
RUTKOWSKI wie jakie sprawy dadzą mu medialny ROZGŁOS. Podejmuje się ich chętnie, czasem nawet rezygnując z SOWITEGO wynagrodzenia, byleby tylko potem błyszczeć przed KAMERAMI. Sprawa małej MADZI, porwania OLEWNIKA, teraz głośne zniknięcie 17-latki. Odnosi sukcesy, bo na tle ŻAŁOSNEJ policji nie trudno o sukces. Policja w Polsce ma w d***e zwykłych obywateli. Bawią się w biurokrację i nikomu nie pomagają. Stąd tyle niewykrytych kradzieży samochodów, włamań, rozbojów. A Rutkowski wie jak spożytkować ten CHORY stan. Gdyby policja działała sprawnie, jego biuro nie miałoby żadnych klientów. Chcesz więcej prawdy? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
GRATULACJE dla zwycięzcy! Należało się! A tak przy okazji, ciekawe jak PU.DELEK liczył te głosy – przed czy po usunięciu POŁOWY z nich. Ten portal to ścisła polska CZOŁÓWKA w manipulowaniu forum czytelników. To tutaj USUWANE są liczne komentarze. Też to zauważyliście? Kto wie czy wyniki plebiscytu nie zostały PODRASOWANE pod gusta redakcji. Chcesz poczytać o manipulacjach medialnych nieco większego kalibru? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
CEZARY w sumie pasował do WERONIKI. Ona karierę w Polsce zaczynała w trójmiejskim klubie GO-GO, tańcząc na RURZE, gdzie zresztą wpadła w oko Czarkowi. On sam natomiast zasłynął ostatnio głośnym występem w głównej roli na SEKS-TAŚMIE. Jednak nie spodobał mu się pomysł szerszej DYSTRYBUCJI tego nagrania i za wszelką cenę (a konkretnie 8 tys. dla SZANTAŻYSTY oraz dalsze kilkadziesiąt tys.dla RUTKOWSKIEGO) zmusił REŻYSERA do zniszczenia filmu. Jak widać, Pazura i Marczuk dobrali się jak w korcu maku. Szkoda, że teraz przestali się tak wzajemnie szanować – przecież oboje są WYJĄTKOWO wartościowymi ludźmi. Chcesz więcej prawdy o naszych gwiazdach? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
CEZARY w sumie pasował do WERONIKI. Ona karierę w Polsce zaczynała w trójmiejskim klubie GO-GO, tańcząc na RURZE, gdzie zresztą wpadła w oko Czarkowi. On sam natomiast zasłynął ostatnio głośnym występem w roli głównej na SEKS-TAŚMIE. Jednak nie spodobał mu się pomysł szerszej DYSTRYBUCJI tego nagrania i za wszelką cenę (w konkretnie 8 tys dla SZANTAŻYSTY oraz dalsze kilkadziesiąt tys.dla RUTKOWSKIEGO) zmusił REŻYSERA do zniszczenia filmu. Jak widać, Pazura i Marczuk dobrali się jak w korcu maku. Szkoda, że teraz przestali się tak wzajemnie szanować – przecież oboje są WYJĄTKOWO wartościowymi ludźmi. Chcesz więcej prawdy o naszych gwiazdach? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
bDYWYrGP
gość
7 lat temu
Młoda TUSKÓWNA to ma życie. Biega po mieście, strzela sobie fotki, pisze bloga i wyciąga na tym GRUBĄ kasę. W tym samym czasie jej rówieśnicy w akcie ROZPACZY emigrują, by znaleźć pracę choćby na ZMYWAKU. Bez względu na to czy są stolarzami czy lekarzami. Ci co zostają w kraju cieszą się, gdy znajdą jakąkolwiek pracę za marne pieniądze, zazwyczaj na umowę ŚMIECIOWĄ. O rozchwytywaniu przez pracodawców, takim jakiego doświadcza syn TUSKA, mogą tylko pomarzyć. Ten „wybitny ekspert” pracował na lotnisku, w Gazecie Wyborczej, u właściciela AMBER GOLD – niekiedy nawet jednocześnie. Kpina z narodu! Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej śmietance towarzyskiej? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FB.
gość
7 lat temu
GRATULACJE dla zwycięzcy! Należało się! A tak przy okazji, ciekawe jak PU.DELEK liczył te głosy – przed czy po usunięciu POŁOWY z nich. Ten portal to ścisła polska CZOŁÓWKA w manipulowaniu forum czytelników. To tutaj USUWANE są liczne komentarze. Też to zauważyliście? Kto wie czy wyniku plebiscytu nie zostały PODRASOWANE pod gusta redakcji. Chcesz poczytać o manipulacjach medialnych nieco większego kalibru? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FEJSIE.
gość
7 lat temu
GRATULACJE dla zwycięzcy! Należało się! A tak przy okazji, ciekawe jak D**ELEK liczył te głosy – przed czy po usunięciu POŁOWY z nich. Ten portal to ścisła polska CZOŁÓWKA w manipulowaniu forum czytelników. To tutaj USUWANE są liczne komentarze. Też to zauważyliście? Kto wie czy wyniku plebiscytu nie zostały PODRASOWANE pod gusta redakcji. Chcesz poczytać o manipulacjach medialnych nieco większego kalibru? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FEJSIE.
gość
7 lat temu
Natalia SIWIEC czuje sentyment do Stadionu NARODOWEGO. To tu zaczęła się jej oszałamiająca kariera podczas EURO 2012 oparta na cyckach i PONTONIE. Nie mogło jej zatem zabraknąć na otwarciu LODOWISKA na tymże obiekcie. To nic, że nie potrafi jeździć na łyżwach. Ważne, że wszyscy dziennikarze mieli kogo sfotografować, dzięki czemu znów o niej głośno. Dobrze, że LAS-VEGASOWY mąż ją podtrzymywał na lodzie, bo ze strachu oczy miała większe niż usta. Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej śmietance towarzyskiej? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FEJSIE.
gość
7 lat temu
Natalia SIWIEC czuje sentyment do Stadionu NARODOWEGO. To tu zaczęła się jej oszałamiająca kariera podczas EURO 2012 oparta na cyckach i PONTONIE. Nie mogło jej zatem zabraknąć na otwarciu LODOWISKA na tymże obiekcie. To nic, że nie potrafi jeździć na łyżwach. Ważne, że wszyscy dziennikarze mieli kogo sfotografować, dzięki czemu znów o niej głośno. Dobrze, że LAS-VEGASOWY mąż ją podtrzymywał na lodzie, bo ze strachu oczy miała większe niż usta. Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej śmietance towarzyskiej? Jak nie słyszałeś o ANTKU MUZxYKANCIE to znajdź jego profil na FEJSIE.
gość
7 lat temu
Natalia SIWIEC czuje sentyment do Stadionu NARODOWEGO. To tu zaczęła się jej oszałamiająca kariera podczas EURO 2012 oparta na cyckach i PONTONIE. Nie mogło jej zatem zabraknąć na otwarciu LODOWISKA na tymże obiekcie. To nic, że nie potrafi jeździć na łyżwach. Ważne, że wszyscy dziennikarze mieli kogo sfotografować, dzięki czemu znów o niej głośno. Dobrze, że LAS-VEGASOWY mąż ją podtrzymywał na lodzie, bo ze strachu oczy miała większe niż usta. Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej śmietance towarzyskiej? Szukaj na FEJSIE konta ANTKU MUZxYKANCIE.
...
Następna strona
bDYWYrHr