Zespół Weekend OLAŁ KONCERT CHARYTATYWNY?!

755
Podziel się

Twierdzą, że nie mogli dojechać "z powodu złej pogody"... Wybrali koncert za pieniądze!

Zespół Weekend OLAŁ KONCERT CHARYTATYWNY?!

Zespół Weekend nie narzeka na brak propozycji koncertowych. Jak nie raz chwalił się jego lider, mają kalendarz wypełniony do końca roku. Niestety, nie na wszystkich udało im się pojawić. Gwiazdy disco polo miały zagrać charytatywnie na rzecz dzieci z najbiedniejszych rodzin. Środki zebrane trakcie imprezy miały zostać przeznaczone na posiłki dla najmłodszych. Występ zorganizowała Jarosławska Fundacja Pomocna Dłoń, która obecnie pozwała zespół Weekend.

Muzycy nie zjawili się na koncercie, który został odwołany w ostatniej chwili. Menedżer zespołu tłumaczy, że nie udało im się dojechać z powodu "trudnych warunków atmosferycznych".

Nie dojechaliśmy do Jarosławia, gdyż nie pozwoliły nam na to warunki atmosferyczne. Na drogach panowały korki, wróciliśmy do Krakowa z myślą, że może uda nam się dostać do Jarosławia jakimś połączeniem lotniczym - zapewnia przedstawiciel zespołu. Jednak i to rozwiązanie okazało się niewykonalne. Koncert został przełożony na 22 marca. My nie rezygnujemy, przyjedziemy do Jarosławia i damy z siebie dwa razy więcej, aby wynagrodzić wszystkie niedogodności naszym fanom.

Prezes fundacji zbierającej pieniądze na posiłki dla dzieci nie chce jednak już więcej współpracować z grupą disco polo. Zwraca uwagę, że mimo tak złych "warunków atmosferycznych" udało im się dojechać na koncert na Podhalu, na którym sporo zarobili. Na stronie koncertu oraz fundacji można przeczytać następujący komunikat (pisownia oryginalna):

Informacja dot. zwrotu pieniędzy - za Koncert Charytatywny Zespołu Weekend! Proszę - o zachowanie biletów z koncertu - do czasu zakończenia rozprawy w Sądzie- przeciwko zespołowi Weekend. Po zakończeniu rozprawy, fundacja każdemu - kto zachowa bilet z koncertu, wróci pieniądze z nawiązką. Informujemy zainteresowanych, że ponieśliśmy duże koszty związane z organizacją całego koncertu ( najem hali, nagłośnienie imprezy, ochrona koncertu, reklama, ubezpieczenie koncertu itp.) tych roszczeń będziemy się domagać w sądzie. Przepraszamy wszystkich - którzy byli na naszym Koncercie Charytatywnym - czekali na Zespół Weekend - który do Jarosławia nie przyjechał.

W komentarzach pod informacją o pozwie można przeczytać kilka ostrych komentarzy osób, które oskarżają Weekend o to, że "wybrali kasę".

A kasy im z pewnością nie brakuje. Przypomnijmy: "Miliony ludzi nie mogą się mylić! MAM DWA DOMY I DWA JACHTY!"

KOMENTARZE
(755)
gość
7 lat temu
jaki poziom muzyczny taka i kultura osobista.
gość
7 lat temu
Wszyscy w branży rozrywkowej wiedzą, że to buraki jakich mało.
gość
7 lat temu
chamstwo nie zna granic
gość
7 lat temu
bo kasy nie dostaliby za to dziadostwo okropne
fabiolkaa
7 lat temu
Po kimś kto nie wiedział że mieszkańcy Turcji TO TURCY A NIE TURCJANIE ! Nie spodziewałam się nadmiaru intelektu...ale widzę, że nie tylko tego im brakuje :( Serca również nie mają !!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (755)
mario11
5 lata temu
cham p********y oby z****ł i reszta disko polo chołoty
lala
6 lat temu
odpier... sie od nich ludzie
mieszko
6 lat temu
wceybdszxdatywfzstsvczszggzgfz gccfccdwehhjxg@hxxxkx
gość
6 lat temu
WIESNIAKI
gość
6 lat temu
Kasa bije na mózgownice
gość
7 lat temu
jest beznadziejny, ale takim to wiecznie mało,burak
gość
7 lat temu
Nie dojechaliśmy do Jarosławia, gdyż nie pozwoliły nam na to warunki atmosferyczne. Na drogach panowały korki, wróciliśmy do Krakowa z myślą, że może uda nam się dostać do Jarosławia jakimś połączeniem lotniczym - zapewnia przedstawiciel zespołu. Czyli jechali, bo widzieli korki, złe warunki atmosferyczne, pewnie przejechali kilkaset kilometrów i nagle coś im styknęło że zawrócą i zagrają koncert gdzie indziej ? Jak są złe warunki to samolotem jeszcze gorzej. Co za durne wytłumaczenie...
gość
7 lat temu
naprawdę... zarobił miliony i po prostu olał dzieci, które nie mają co jeść dla może 30 tyś - co da mu ta kwota ? jest pazerny, zarobił miliony a na biedne dzieci żałuje...
blondboard
7 lat temu
ta jasne i niby ryzykowali reputację i specjalnie na koncert nie pojechali, przy takim terminarzu czasem ciężko się wyrobić, chyba każdy wie jak jest na polskich remontwanych obecnie drogach!
TYGRYSEK
7 lat temu
numer do mariusza "tygryska" z "chłopaki do wzięcia" 697 475 044, on też lubi "ona tańczy dla mnie" , ale on już jest zajęty więc dziewczyny nie macie szans :(
gość
7 lat temu
Jesteś c***em ! -.- tak się nie robi ! -.-[ bzykaj się z swoją kochanka :P
gość
7 lat temu
Wielką aferę robicie. Tylko, żeby przeszkodzić im w karierze. Powinnyśmy być dumni z muzyki, która jest symbolem narodu polskiego. Fani Pudelaka i sam Pudelek to banda buraków. Warunki atmosferyczna to siła wyższa. Nawet zespół Weekend w takiej sytuacji jest bezradny i nie mógł dojechać.
gość
7 lat temu
W New Jersy concert miał sie zacząc o 10 wieczorem dotarli na 1.30 rano. Osiem piosenek, 30 minut i po sprawie! Wiocha!
gość
7 lat temu
"Młoda Polska 2" - Chamstwo weszło na salony. Pora umierać ;D
...
Następna strona