Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zostawił swoją małpkę w schronisku! "PRZYTULA SIĘ DO JEGO ZDJĘCIA!"

521
Podziel się:

Bieber nie mógł wwieźć jej do Niemiec, więc ją porzucił... "Kiedy do nas przyjechała, siedziała tylko bez ruchu i patrzyła się w przestrzeń. Nie chciała jeść".

Zostawił swoją małpkę w schronisku! "PRZYTULA SIĘ DO JEGO ZDJĘCIA!"
bEJAfDPF

Justin Bieber żalił się ostatnio na niemieckie służby weterynaryjne, które nie wpuściły na teren kraju… jego małpki. Kapucynka, która w orszaku Kanadyjczyka zastąpiła oddanego fance chomika (który zdechł krótko później), podróżuje z gwiazdorem po całym świecie. Jak się okazało, bez niezbędnych badań, co bardzo zdziwiło Biebera... Zobacz: "ZABRALI MI MAŁPKĘ!"

Zaledwie 14-tygodniowa małpka została umieszczona w schronisku, gdzie odbywa kwarantannę. Jej zrozpaczony ponoć właściciel nie zapytał się, co dzieje się ze zwierzęciem, jego losem nie interesowali się również jego przedstawiciele. Bieber kontynuuje swoją światową trasę koncertową, a kapucynka imieniem Mally czeka na niego w monachijskim schronisku. Jak twierdzą pracownicy placówki, tęskni za swoim właścicielem i przytula się do zdjęcia Justina, wstawionego do klatki.

Te małpki są bardzo przywiązane do rodziców, powinny spędzać cały pierwszy rok życia przy matce. Tak mały osobnik czuje się teraz opuszczony, musi być naprawdę przerażony - mówi austriacki krajowy lekarz weterynarii Kurt Grabenwoeger w rozmowie z The Sun. To są żywe stworzenia, nie gadżety czy akcesoria jak torebki. Wyobraźcie sobie ludzkie dziecko wysłane na dziesięciotygodniową trasę koncertową. Czy ktokolwiek zgodziłby się na coś takiego?

bEJAfDPH

Opiekun zwierzęcia w schronisku dodaje, że bardzo przeżyło rozstanie ze swoim beztroskim opiekunem.

Małpka została zabrana matce, kiedy miała około dziewięciu tygodni. To o wiele, o wiele za wcześnie - mówi Karl Joachim. Ma traumę po tym, jak zabrano go od jego prawdziwej rodziny. Kiedy do nas przyjechał, siedział tylko bez ruchu i patrzył się w przestrzeń. Nie chciał jeść. Zaczął dopiero wtedy, kiedy wstawiliśmy mu do klatki pluszowego misia, do którego się przytula. Jest też zdjęcie Biebera. Oczywiście zabawka zastępuje mu teraz rodziców, których bardzo zwierzątku brakuje. Kiedy jej nie ma, odmawia przyjmowania pokarmów.

Wyobrażacie sobie małą małpkę spoglądającą tęsknie na zdjęcie Justina? Niestety, szanse na ukaranie go są niewielkie. Menedżer gwiazdora odmawia komentarza w tej sprawie.

bEJAfDPN
bEJAfDQi
KOMENTARZE
(521)
gość
9 lat temu
Zwierzeta jak widac maja uczucia
gość
9 lat temu
kolejny dureń, który nie wie że zwierzę to nie zabawka
gość
9 lat temu
cham bez serca
bEJAfDQj
gość
9 lat temu
SZKODA ZWIERZĄTKA. TAKI JUŻ TEN ZIEMSKI LOS.
gość
9 lat temu
I*****L
Najnowsze komentarze (521)
Gość
5 lata temu
Jak bym mogła to bym ją wzieła pod swoje skrzydła trzeba być równo p*******m by taką śliczną malutenką małpke zostawić w schronisku jak ją brał to chyba wiedział na co sie pisze . wiadomo że jak bierzesz małą małpkę kapucynke to trzeba dużo czasu jej poświęcać .
gość
5 lata temu
Takim ludziom powinno nie dawać się zwierząt, co to za patologia?!
gość
5 lata temu
Jego też oddajce do "schroniska" niech się tam z nim zabawia taka k**w... Nie zasługuje na nic innego
Gość
5 lata temu
Małpka fajniejsza od Biebera
Gość
5 lata temu
Małpka fajniejsza od Biebera
Gość
5 lata temu
D***l...
home
5 lata temu
nghsslkdscxuouymmtzatjgo home
home
5 lata temu
uxsrxdymufgbcenmdewazvoti home [url=
bEJAfDQb
home
5 lata temu
xdcltvijlvsenkiezlrp home [url=]home[/url]
home
5 lata temu
phxyozrddvbefozaxxpzhpfffbiz home [url=]home[/url]
hoverboard fo...
5 lata temu
The reasons about words will be more without difficulty grasped as of this your age, just like spatial family members, opposites and also contrast between history allow. hoverboard for sale
Skate Hoverbo...
5 lata temu
Medical in workout usually do not set that "Should We,Within however ,, very, that "How might I" section. [url=]Skate Hoverboard[/url]
Hoverboard El...
5 lata temu
As a substitute, you will get a very good item in a fantastic charge and it is exactly what absolutely factors the foremost... [url=]Hoverboard Elettrico[/url]
gość
6 lat temu
Już paskudniejszych Biber byc nie mógł? Nie nawiąże tego tępaka. Nie wiem wodolejstwo jak moje przyjaciółki mogą chociaż na niego patrzeć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJAfDQU
bEJAfDQV
bEJAfDQW
bEJAfDQX
bEJAfDQY
bEJAfDQD