Trwa ładowanie...
Przejdź na

Producent "Rozmów w toku" BRONI SIĘ!

596
Podziel się:

"A może jest on po prostu niezrealizowanym aktorem, sfrustrowanym, bo nie dostaje propozycji nowych ról?"

Normal
0


21


false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

Producent "Rozmów w toku" BRONI SIĘ!

Po nałożeniu na TVN ćwierć miliona złotych kary za epatowanie patologią i wulgarnymi treściami w Rozmowach w toku, opublikowaliśmy historię jednego z uczestników skandalizującego show, który niedawno napisał do nas na donosy@pudelek.pl żaląc się, że został ośmieszony i skompromitowany przez telewizję. Zobacz: "Rozmowy w toku ZNISZCZYŁY MI ŻYCIE! 90% gości jest podstawionych!"

Na nasz artykuł postanowił odpowiedzieć też sam producent kontrowersyjnego programu. Poniżej jego oświadczenie.

Jako producent programu "Rozmowy w toku" chciałabym sprostować nieprawdziwe informacje, jakie pojawiły się na państwa stronie, dotyczące naszego programu, w tekście: "Rozmowy w toku zniszczyły mi życie. 90% gości jest podstawionych!"

Na naszej antenie nie było programu zatytułowanego: "Nie dostaniesz mnie kochana, bo seksbomba z ciebie słaba". Osoba, która rzekomo była gościem, opowiada o udziale w odcinku anonimowo i nie podaje żadnych szczegółów swojej historii, trudno się więc odnieść do zarzutów, który mają charakter tak ogólnikowy.

Jeśli Pan tak bardzo nie chciał przyjść do programu, bo „obawiał się, że to, co powie odbije się na jego życiu prywatnym” – to pytanie jest proste – dlaczego się zgodził, po co przyszedł, na co liczył? Przecież jest aktorem i na pewno wie, że idzie do telewizji, że każdy profesjonalnie przygotowany program ma swój scenariusz, według którego jest realizowany, że programy, które nie są emitowane „na żywo” – są później montowane. A może jest on po prostu niezrealizowanym aktorem, sfrustrowanym, bo nie dostaje propozycji nowych ról, a w „Rozmowach w toku” nie udało mu się zabłysnąć…? Dużo wyjaśnia zdanie: wkurza mnie to, że ten program ma od lat wysoką oglądalność… To morze faktycznie irytować niedowartościowanych, którzy mają żal do losu, że ich niesprawiedliwie potraktował. Ponieważ „oburzony” nie podaje nazwiska, ani nie istnieje wymieniony przez niego odcinek, więc nie mogę sprawdzić, jak niekorzystnie dla tego Pana został zmontowany, co zostało – jak twierdzi - zmanipulowane, usunięte lub niepotrzebnie zostawione…

Zdjęcia poniżej tekstu sugerowałyby, że to ten gość „Rozmów w toku” udzielił Państwu wypowiedzi. Ale on wystąpił w konkretnym programie, którego tytuł nie ma nic wspólnego z wymienionym w Państwa tekście, chciał do nas przyjechać, był zadowolony z udziału w tym odcinku i nie jest aktorem.

Program „Rozmowy w toku” jest przygotowywany przez zespół profesjonalnych dziennikarzy, którzy opracowują tematy kolejnych odcinków, szukają do nich gości – po prostu rozmawiając z ludźmi - i jeśli historia jest ciekawa, dobrze opowiadana, a człowiek, który ją przeżył chce przyjechać do nas i opowiedzieć ją w studio Ewie, to jest zapraszany. Gośćmi nigdy nie były osoby podstawione czy statyści.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(596)
gość
11 lat temu
zal w ogole to czytac
gość
11 lat temu
LUDZIE! To wy jeszcze nie spicie?
gość
11 lat temu
moRZe??????????????? o jaaaaaaaa
gość
11 lat temu
Normalnie pasjonujace!
Drzonków
11 lat temu
opal sie konczy. ten temat nie rozgrzewa.
Najnowsze komentarze (596)
discount uggs...
9 lat temu
discount uggs boot discount uggs boots
ray ban sungl...
9 lat temu
ray ban sunglasses ray ban sunglasses online
asics running...
9 lat temu
asics running asics running shoes in singapore
asics singapo...
9 lat temu
asics running shoes in singapore asics singapore
ray bans sung...
9 lat temu
ray ban sunglasses outlet ray bans sunglasses
asics singspo...
9 lat temu
asics running shoes singapore asics singspore store
singapore asi...
9 lat temu
toms shoes and sunglasses singapore asics running shoes
ugg sandals u...
9 lat temu
instagram ugg benelux ugg sandals uk
Ev
10 lat temu
"To morze faktycznie irytować". Morze jest długie i szerokie. W "Rozmowach w toku" NIE występują AKTORZY, ale PODSTAWIENI ludzie. Znam dwie osoby, które brały udział. Dostały tekst, nakaz, co mają mówić, a czego nie. Jedna nie chciała wyjść na idiotę, ale co inteligentniejsze uwagi wycięli, żeby mieć oglądalność. Bo to przecież program dla idiotów.
gość
11 lat temu
Zobaczcie.... Ten sam gościu, który wczoraj występował w Rozmowach w Toku i rzekomo oszukał dziewczynę przez internet, że ma ok 30 lat...
gość
11 lat temu
zobaczcie...w tym teledysku jest gościu, który wczoraj występował w Rozmowach w Toku. Rzekomo oszukał dziewczynę przez internet, że ma ok 30 lat...
Jem_Pierogi
11 lat temu
urzekla mnie Wasza historia xD
gość
11 lat temu
Wyreżyserowane. Sąsiadka tam wystepowała, rozliczałam jej PITa, podpytałam, nie bardzo chciała mówic, ale wspomniała, że to ściema. A Ponadto znam dziewczynę z 10 lat i wiem, ze sytuacji o których opowiadała w swoim życiu nie maiła.
gość
11 lat temu
Ale pierdoly. Kto to oglada? To program dla debili.
...
Następna strona