Trwa ładowanie...
Przejdź na

Drzyzga: "Mimo kary NIE BĘDĘ ŁAGODZIĆ JĘZYKA!"

332
Podziel się

"To jeden z nielicznych programów, gdzie ludzi się szanuje!" - broni się oburzona. TVN zapłaci ćwierć miliona za epatowanie w nim patologią.

 Drzyzga: "Mimo kary NIE BĘDĘ ŁAGODZIĆ JĘZYKA!"
bDYIPouZ

Po latach pokazywania coraz większych patologii i brudów, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postanowiła wreszcie ukarać Rozmowy w toku grzywną w wysokości 250 tysięcy złotych. Program Ewy Drzyzgi został uznany za zbyt wulgarny, zaś emitowane treści nie zostały odpowiednio oznaczone, co narażało młodych widzów na ich oglądanie. Zobacz: TVN zapłaci 250 TYSIĘCY KARY za WULGARNE PROGRAMY! W wywiadzie dla Press prowadząca show zapewnia, że wiele odcinków miało "walory edukacyjne". I deklaruje, że nie zmieni niczego w epatującym wulgarności programie.

TVN zapłaci karę za audycje o wiele mówiących tytułach, takich jak: Po co talent, po co szkoła - jak pozować będę goła!, Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?, Na randkach spotykam samych zboczeńców!, Popatrz na mnie. Widzisz przed sobą pustaka?. Drzyzga broni się, tłumacząc, że "tytuł odcinka jest tylko hasłem wywoławczym", zaś w trakcie odbywa się "poważna rozmowa". Natomiast wulgarny język, który często pojawia się w Rozmowach w toku to zwyczajnie wina zaproszonych gości i brutalnych czasów:

Takim językiem mówi dziś młodzież. Nie mogę w czasie rozmowy strofować gości za używanie wulgarnych słów, bo niczego mi nie opowiedzą. Zaznaczam jednak miną, że takiego języka nie aprobuję. Słowa wulgarne są w programie wypikane.

bDYIPovb

Nie będę łagodzić języka moich gości, bo program straciłby wiarygodność - dodaje.

To jeden z nielicznych programów, gdzie ludzie mogą otwarcie powiedzieć o swoich problemach - unosi się dalej w swojej obronie. Gdzie się ich szanuje. Być może niektóre wulgaryzmy będą mocniej wypikowane. Wiele zmieniać jednak nie zamierzam.

Naprawdę uważa, że "szanuje gości", namawiając ich na udział w programie, który ośmieszy ich przed wszystkimi znajomymi? Z dziesiątków maili, jakie otrzymaliśmy ostatnio od byłych uczestników show, wynika, że wiele osób nie zgłasza się tam z własnej woli. Są wyszukiwani w sieci i namawiani do tych występów przez pracowników Drzyzgi. Potem gorzko tego żałują...

bDYIPovh
bDYIPovC
KOMENTARZE
(332)
gość
8 lat temu
Ale chyba nikt ich na siłę, z pistoletem przystawionym do skroni, do tego programu nie ciągnie... Sami podejmują decyzję...
gaggatka
8 lat temu
NIKT ich nie zmusza tam występować. Nakłaniają, to nakłaniają- nie trzeba się godzić. Dziękuję, do widzenia.
gość
8 lat temu
można się dowartościować oglądając ten program :)
bDYIPovD
gość
8 lat temu
jak ludzie chcą byc ponizani.. to ich sprawa niech tam ida - ja mam zabawe ogladajac jakie to pajace.. nawet jesli to jest fikcja.
gość
8 lat temu
ale się czepili już nie mieli czego, bezsens
Najnowsze komentarze (332)
gość
5 lata temu
Pani Ewa Drzyzga myśli o sobie i swojej karierze, a nie o dobru osobistym uczestników bez względu na to czy podstawionych, czy tez nie. I to nie jest nic złego. Uczestnicy znają formułę programu, akceptują i nie maja żadnego prawa, BY POTEM SIE CZEPIAĆ!!! pani Drzyzga jednak winna śsobie, ze nie wolno tolerować czegoś negatywnego, "bo występuje", należy je wykluczać,walczyć z tym , nigdy nie wolno nam pozwalać na swobodny rozwój zła. To \ Ewie Drzyżdze zarzucam i to skreśla ją z grona ludzi,, których podziwiam. Żal, pani Redaktor...
przypadkowy
8 lat temu
pani prowadzaca jest zenujaca a jej nowy amant jeszcze bardziej, kazde z nich chce blyszczec bardziej niz druga polowa, a najbardziej zenujace jest proszenie sie o rabat 5 zlotych, prosze aby stacja TVN lepiej placila pracownikom swym gdyz my musimy doplacac do ich zakupow za 37 zl, my czyli pracownicy sklepu spozywczego, jeszcze nikt u nas oprocz bezdomnych nie zebral o pieniadze, pani Ewo jest pani pierwsza, kiedy kolejne gwiazdy TVN beda az tak glodne , naprawde usmiech mi nie schodzi z twarzy :) a i nie robimy rabatow na szynke nawet pani, pomimo oburzenia
gość
8 lat temu
A czy program jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5 lat? że czepiają się języka w programie, jaki mądry rodzic pozwala dzieciom do lat 12 oglądać takie programy???
gość
8 lat temu
No i dobrze.BABA dyskryminuje FACETÓW, w jej programie baba musi być GÓRA.Dlatego jej nie lubie!!!!!
lalola
8 lat temu
Program Ewy jest świetny!!! Te pokemony niektóre, które tam występują mają ostro n*****e w głowach i ludzie i tak się będą z nich nabijać, niezależnie czy wystąpią w programie Ewuni czy nie. A poza tym, z tego co wiem, to każdy ma prawo prosić o swego rodzaju anonimowość: peruka, lub rozmowa "tyłem do kamery". Jak się pokazują to znaczy, że dobrze im z tym co robią/jak wyglądają.
gość
8 lat temu
POCAŁUJCIE MNIE W DUPENCJE.
gość
8 lat temu
Już teraz zachęcam do odwiedzenia nowej strony www.aooo.pl -coś na wzór demotywatorów ale jednak coś innego :) chcesz być jej częścią zarejestruj się i dodawaj nowe ! :) Zachęcam do polubienia na Facebook strony: www.facebook.com/aooopl
Adler
8 lat temu
Nie jest ważne, jakim językiem się mówi - tylko co się mówi! A ty kobieto nic ciekawego do powiedzenia nie masz. Wańkowicz klął tak, że przed I-szą wojną, moskiewscy dorożkarze prosili go o udzielanie im korepetycji w bluzganiu. Dorożkarze! Żeby pozwolić sobie na publiczne bluzgi - trzeba najpierw być kimś!
bDYIPovv
gość
8 lat temu
walic to ,ewa jest ok
gość
8 lat temu
PRZECIEŻ TO JEST SUPER PROGRAM
gość
8 lat temu
niech nie zmienia jezyka, wystarczy zmiana godziny puszczania programu ...
gość
8 lat temu
sztuczny program. drzyzga trzepie kasiorkę i udaje super prezenterkę.
gość
8 lat temu
ja tam lubię Ewe, fajna kobitka :)
gość
8 lat temu
Mama ???
...
Następna strona
bDYIPovX