Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znamy półfinalistów "Got to dance"! (ZDJĘCIA)

106
Podziel się

W przyszłym tygodniu ruszają odcinki na żywo. Będziecie oglądać?

Znamy półfinalistów "Got to dance"! (ZDJĘCIA)
bDKmDRLV

We wczorajszym odcinku Got to dance. Tylko taniec poznaliśmy półfinalistów, którzy w odcinkach na żywo walczyć będą o udział w finale. Najpierw jednak zobaczyliśmy ostatnich uczestników, którzy prezentowali się na castingach.

Jako pierwsi na scenie pojawili się młodzi tancerze: Kornelia "Nela" i Mikołaj "Niko", których występ bardzo spodobał się sędziom. Byłam przekonana, że będziesz tą cichą stroną - mówiła Ania Jujka. A Ty tańczysz, jakby się buty Tobie podpaliły! Dostali cztery zielone gwiazdki i przeszli dalej.

Ksena Audrey przyjechała na castingi z Francji i zatańczyła modern jazz. Odebrało mi mowę! - stwierdziła Jujka. Chcę oglądać taki taniec i taką energię - dodał Michał Malitowski. Następnie zaprezentował się zespół tańczący flamenco, w którym najstarsza tancerka miała... 72 lata. Nie przeszły dalej, ale zebrały pozytywne opinie jurorów. Wielkie brawa za to, że przyszłyście do tego programu! - mówiła Joanna Liszowska.

bDKmDRLX

Więcej szczęścia miał 20-letni Filip Drogoś z Bydgoszczy, który zatańczył modern jazz oraz Nela Kuśnieruk i Dope Swag. Wszyscy spodobali się jurorom i przeszli do następnego etapu. Następnie zobaczyliśmy Rafała "Jigy" Alchimowicza, który zaprezentował break dance. Niestety, tańczył przeziębiony i nie wypadł najlepiej. Podoba mi się twoja dojrzałość, pokora. Jeśli tak tańczysz chory, to jestem ciekawa, jak byś zatańczył w pełni sił - mówiła Liszowska.

Wybór półfinalistów nastręczył jurorom kłopotów, ale ostatecznie w odcinkach na żywo zatańczą: Mariam Ali i Victor Hormazabal Baeza, Adrianna Patłaszyńska, Kamil Szpejenkowski, Braciaki z Belong 2 Beat, Mati i Sara, Dance Project, Cheerleaders Gdynia, UDS, Tabasco Break Rebels, Pasja, Funk Rockass Ultimate, Szarik i Lolu, Adrianna Łojszczyk i Dominik Rudnicki, DzikiStyl Company, Maciej "Sheva" Młdoch, Erwin Stefaniuk, Paulina Turska, Bailamos, Agnieszka Lisiecka oraz From The Soul.

Komu kibicujecie?

bDKmDRMd
bDKmDRMe
bDKmDRMf
bDKmDRMg
bDKmDRMy
KOMENTARZE
(106)
jazzmaniaczka...
5 lata temu
A ja mam to gdzieś. Jakas fundacja robi darmowe koncerty jazzowe w Warszawie. Pije wino i jestem w niebie przez dwie godziny dziennie. Sa same dziewczyny i dobre wino. Nigdy nie wiadomo kto bedzie gral a graja mega jazzmani. Nigdzie sie nie reklamuja bo to jakis tajemniczy projekt. Wiec wam powiem Skwer Hoovera na Starym Miescie codziennie o 20.00 tajne koncerty jazzowe. Jak sie wejdzie tzreba pytac gdzie koncert w podziemiach
gość
8 lat temu
ten erwin trochę nie męski
gosciolkow
8 lat temu
Komu kibicujemy? Toz oczywiste dla naszego Erwina!!!!!! Trzymamy za Cb kciuki !!!
bDKmDRMz
gość
8 lat temu
Neeeeeellaaaaaaaaaa Kuśnieruk
gość
8 lat temu
Lubie te tance :)
gość
8 lat temu
Maciej "Sheva" MOŁDOCH Poprawcie bo wstyd
gość
8 lat temu
ten program to jest błazenada... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
BIAŁA PODLASKA PRZEPRASZA ZA ERWINA STEFANIUKA
gość
8 lat temu
o boże ten drugi obrazek to chyba meszczyzna pomieszany z kobietą
gość
8 lat temu
Co to za d***l ten A.M.? Wal się w ryj przugłupie hehehehehehehehehehhehehehheehheheheh
gość
8 lat temu
uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds! uds!
gość
8 lat temu
Nowy i5S Phone za 297 PLN, wierna kopia iPhone 5! Odwiedź phones4all.info i ciesz się z zakupów. (każdy kto zakupi telefon do 15 maja otrzyma 2 prezenty niespodzianki w postaci Flash Memory USB 8GB oraz zegar - projektor! Dowiedz się więcej na phones4all.info rdgjdjdj
gość
8 lat temu
Dziwie sie ze Liszowska bierze w tym udzial?!
bDKmDRMr
gość
8 lat temu
oglądałam jeden odcinek i uważam, że to dno - odpadają najlepsi, a zostają ci co akurat się spodobają, a umiejętności nie zawsze, a nawet często nie są brane pod uwagę - tak to jest jak amatorzy oceniają - dno
...
Następna strona
bDKmDRMT