Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Borysewicza NIE ŻAŁUJE! "WMANIPULOWALI MNIE!"

130
Podziel się

Została właśnie skazana na 3 lata. "Potraktowano mnie jak szefa mafii. Ja po prostu znałam modelki i osoby, które lubiły przebywać w ich towarzystwie..."

Córka Borysewicza NIE ŻAŁUJE! "WMANIPULOWALI MNIE!"
bEiTrHed

Wczoraj zapadł wyrok w sprawie prowadzonej w latach 2007-2009 "burdel-agencji" modelek, która, jak wyszło na jaw podczas śledztwa, służyła do świadczenia usług seksualnych bogatym biznesmenom. Kierowała nią córka lidera Lady Pank, Joanna B., wspierana przez obrotną matkę Danutę oraz przyjaciółkę, Karolinę Z.

We trzy wyszukiwały ładne dziewczyny w klubach, za pośrednictwem znajomych lub na portalach społecznościowych, a następnie rozsyłały ich roznegliżowane zdjęcia klientom. Do grona klientów "agencji" należeli sportowcy, biznesmeni, politycy i muzycy z Polski, Europy i Bliskiego Wschodu. Do płatnego seksu dochodziło m.in w Londynie, Dubaju, Barcelonie i w alpejskich kurortach.

Na jednen z "wyjazdów" organizowanych przez to towarzystwo trafiła Iwona Węgrowska. Celebrytka, promująca się obecnie w Dzień Dobry TVN" z nowym mężem z zagranicy, twierdzi jednak, że pojechała tam szukać prawdziwej miłości...

bEiTrHef

Joanna B. usłyszała wczoraj wyrok 3 lat więzienia w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz prowadzenia agencji modelek. Po upływie tego czasu będzie więc mogła wrócić do zawodu, w którym tak dobrze sobie radziła.

Danuta B. i Karolina Z. usłyszały wyroki od 1,5 roku do 3 lat z zawieszeniu na 3 do 5 lat, oraz zakaz prowadzenia agencji modelek i zwrot pieniędzy pochodzących z przestępstwa. Oskarżone twierdzą, że zarobiły na sprzedawaniu dziewczyn nie więcej niż 55 tysięcy złotych. Niestety, nie udało się udowodnić, że jest inaczej. Wczoraj żadna z kobiet nie pojawiła się w sądzie, za to Joanna B. udzieliła już wywiadu Super Expressowi... Idzie w nim w zaparte, że jest niewinna.

Co do spotkań hostess... to za dużo powiedziane, że się tym zajmowałam - zapewnia w tabloidzie świeżo skazana celebrytka. Po prostu znalazłam się w nieodpowiednim czasie i momencie. Miałam znajomości, a dokładnie trzech znajomych, którzy lubili rozrywkowe życie i tak to wyglądało. Mama wykonała kiedyś dwa telefony i to by było na tyle. W pierwszej chwili faktycznie byłam wystraszona, kiedy dowiedziałam się, że zostałam wmanipulowana w grupę przestępczą, o której nie miałam pojęcia. Nagle po latach dowiedziałam się, ze potraktowano mnie jak szefa mafii, a okazałam się nic nie znaczącą osobą, która nie miała pojęcia, dlaczego to nabrało takich rozmiarów. Może na moim nazwisku można w prokuraturze awansować?

Dalej córka Borysewicza przekonuje, że nie ma sobie nic do zarzucenia, bo... "tylko kontaktowała ze sobą znajomych" zainteresowanych seksem za pieniądze:

bEiTrHel

Ja po prostu znałam modelki i osoby, które lubiły przebywać w ich towarzystwie - zapewnia w wywiadzie. A czy jest człowiek, który nie skontaktuje jednego znajomego z drugim znajomym, gdy zostanie o to poproszony?

Prawda, że logiczne?

bEiTrHem
bEiTrHeG
KOMENTARZE
(130)
gość
8 lat temu
Będzie mogła z mamą Madzi pogadać o swoich przygodach
gość
8 lat temu
biedna istota...
gość
8 lat temu
PO to DNO
bEiTrHeH
gość
8 lat temu
ciakawe czy załatwiała panienki swojemu ojcu ?pewnie tak
gość
8 lat temu
burdelmama
Najnowsze komentarze (130)
Oleśniccy
7 lat temu
No to ja mając pecha miałam szczęście jednocześnie bo nie wsiąkłam bo mnie nie chciał nikt na modelkę za brzydka byłam i za niska - OKAZUJE SIE ŻE TO CO MNIE OMINĘŁO TO DOBRZE SIĘ STAŁO i niegdy nie byłam modelką , jak to dobrze !
Oleśniccy
7 lat temu
Mnie tam nikt o nic takiego nie prosił a i ja nikogo nie prosiłam a poznaliśmy się przypadkiem z moim byłym Stachem znajomym bo on likwidował karaluchy a mnie chodziło o profilaktyczną wiedzę miedzy innymi jak się pozbywać karaluchów , nawet kiedyś byliśmy kiedyś na paru dezynfekcjach wlaśnie dlatego - I TO JESZCZE BARDZIEJ LOGICZNE NIŻ TO CO OPOWIADA TA PANIENKA - biedna jest jak nie wiem nawet nie zdaje sobie sprawy że została współ-burdel-mamą - ŻENŁA :)
Oleśniccy
7 lat temu
A to dosyć ciekawe tłumaczenie bo mnie sąsiadka Monika Olszewska zapoznała z swoim kolegą z resztą moim dalekim kuzynem Głogowskim Stachem ale nigdy w życiu nie umówiłaby mnie z kimś żeby wziąść za to pieniądze to musiałoby być rzeczywiście ohydne , jakieś bzdurne tłumaczenie jeśli prowadziła coś takiego no to powinna dostać zakaz na zawsze a nie na 5 lat .
gość
8 lat temu
Z KIM ON SIE CALUJE ? Z CORKA ?
gość
8 lat temu
stręczycielka pewnie obleśnemu farbowanemu tatuńciowi też naganiała panienki!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
wiedzała co robi
gość
8 lat temu
znałaś paniusiu odpowiednie osoby do odpowiedniej roboty i tyle. Twoja sprawa, to o co ci chodzi, przecież nie żałujesz.
gość
8 lat temu
jak nie żłuje, to o co jej chodzi
bEiTrHez
galileusz
8 lat temu
pewniaki egzamin gimnazjalny kwiecień 2013 pobierz z www.sqlmedia.pl :))))))
gość
8 lat temu
do wiezienia c**o
gość
8 lat temu
w zawieszeniu...he,he,he....dobre znowu górze się upiekło...
EWA
8 lat temu
to ze dzieci są takie , a nie inne to wina rodziców....!! jak wychowali tak mają!!! w jakich ona warunkach wyrastała??!!
gość
8 lat temu
Pamiętam spotkanie fanów Lady Pank jak Borysewicz tylko oglądał dziewczyny żeby wybrać ładniejszą To pies
gość
8 lat temu
Kobieto nie ściemniaj przecież cie znamy,nie pogrążaj się w tym bagienku.
...
Następna strona
bEiTrHfb