Trwa ładowanie...
Przejdź na

Macocha Kukulskiej faworyzowała "Pikeja"?!

670
Podziel się

"Lodówka była pełna karteczek z napisem "Dla Piotrusia"" - wspomina znajoma rodziny. To dlatego jest tak rozpieszczony?

Macocha Kukulskiej faworyzowała "Pikeja"?!
bEhXKtVN

Jeszcze nie ucichła sprawa sprzedaży rodzinnego domu Jarosława Kukulskiego i Moniki Borys przez ich syna agencji towarzyskiej, a już pojawiają się kolejne doniesienia o "skomplikowanych relacjach" w ich rodzinie. Okazuje się, że czas spędzony w willi, w której obecnie mieszkają prostytutki, nie był szczęśliwy dla Natalii Kukulskiej. Jak informuje Viva, macocha piosenkarki bardzo rozpieszczała swojego syna i mocno faworyzowała go ponad córkę z pierwszego małżeństwa męża.

Marzenie Kukulskiego o kochającej się rodzinie nie spełniło się. Natalia i Monika nie potrafiły się porozumieć. Pamiętam, że gdy byłam w latach 90-tych w segmencie na Żoliborzu, Natalia zaprosiła mnie do pokoju na strychu - wspomina znajoma rodziny Kukulskich.

Chciała pokazać mi swoją pierwszą Platynową Płytę. Miała wtedy 15 lat. Spytałam ją, czy lubi Monikę i jak się im układa. Nabrała wody w usta. Dowiedziałam się tylko, że lodówka jest pełna karteczek z napisem "Dla Piotrusia" ponaklejanych na zapakowane jedzenie. To mówiło samo za siebie - dodaje.

bEhXKtVP

Dziwicie się, dlaczego Piotrek jest teraz tak rozpieszczony i pewny, że, jak rapuje w piosence "wszyscy go podziwiają"?

Od czasu śmierci Jarosława Kukulskiego przyrodnie rodzeństwo w ogóle nie utrzymuje ze sobą kontaktu. Zdaje się, że powodem zerwania relacji nie był tylko konflikt o spadek po ojcu.

bEhXKtVV
bEhXKtVW
bEhXKtWq
KOMENTARZE
(670)
gość
8 lat temu
rozpieszczony dzieciuch, tylko kasa się liczy!!
gość
8 lat temu
Zalosny typ.
gość
8 lat temu
człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka- nigdy
bEhXKtWr
DZG
8 lat temu
Pikej: bezjajowiec-bezmózgowiec.
gość
8 lat temu
niedaleko pada jabłko od jabłoni
Najnowsze komentarze (670)
Szaman
11 miesięcy temu
Oko za oko, slowo za slowo , dotyk za dotyk dobranoc za noc😘
gość
4 lata temu
A ja mysle ze, chlopak jest nieslusznie przesladowany, i starsza sostra powinna miec z nim dobre lelacje i trzymac z nim sztame , a z tego co widze to go lekcewazy, a niestety szkodzi to Jej jak i Jej bratu, szkoda, bowiem ojciec napewno chcialby widziec Ich obok siebie...
gość
7 lat temu
KRUL
gość
7 lat temu
Pikej to p**a, wygląda mi na pedała..
gość
7 lat temu
g***i szczyl
gość
7 lat temu
MONIKA BORYS TO WREDNE B****O
rysio
7 lat temu
ś********l
gość
8 lat temu
nie lubie tego dupka
bEhXKtWj
aga
8 lat temu
Pikej to przygłup co nie zmienia faktu, że jest synem pani Moniki jej krew z krwi, kość z kości to kogo miała faworyzować???
gość
8 lat temu
P*****k do potęgi i jego prosta mamusia Borys !
gość
8 lat temu
Słoma mu z butów wychodzi.
gość
8 lat temu
wsiok
gość
8 lat temu
wszystko to wina rodziców,nie tylko moniki,ale "bezjajecznego" faceta,który pozwolił aby natalia była tak traktowana;jedzenie w lodówce wydzielone dla jednego dziecka, takie rzeczy robi tylko zła macocha.
JA PIERDYKAM....
8 lat temu
Kolejny wielki gangsta, który z ulicą kontakt ma gdy porusza się po niej samochodem Czy on nie widzi tego jak bardzo jest komiczny w tym co robi? Czy ktoś mu nie może wytłumaczyć, że co najwyżej w boysbandzie na klawiszach mógłby p*******ć?
...
Następna strona
bEhXKtWL