Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mazurówna: "Polska jest ZACOFANYM KRAJEM! Jak ze Średniowiecza!"

666
Podziel się:

Tancerka krytykuje Ninę Terentiew za wyrzucenie jej z pracy... Uznała ją za zbyt starą.

Mazurówna: "Polska jest ZACOFANYM KRAJEM! Jak ze Średniowiecza!"

Nina Terentiew usuwając Krystynę Mazurówne z jury Tylko taniec. Got to dance nie ukrywała, że powodem rezygnacji ze współpracy z emerytowaną tancerką jest jej wiek. Ponoć widzom bardziej odpowiadał ktoś młodszy, zaś stacji zapewne ktoś mniej kontrowersyjny. Ostatecznie 74-letnią "królową aborcji" zastąpiła znacznie młodsza Anna "mam 200 par butów" Jujka.

W wywiadzie udzielonym uljaszowanie.blog.pl Mazurówna po raz pierwszy komentuje publicznie decyzję swojej byłej szefowej. Tancerka potwierdza i oskarża Polsat o to, że zrezygnował ze współpracy z powodu jej wieku. Nie zamierza pozwać stacji za dyskryminację, mimo że porównuje ją do rasizmu:

W jedynym mailu w tej sprawie, który dostałam od pani Niny Terentiew, rzeczywiście tłumaczyła mi ona rezygnację Polsatu z dalszej współpracy ze mną tym, że audycja ta jest przeznaczona dla młodej widowni, więc musi zastąpić mnie ktoś młodszy - wspomina. Nie jestem pewna, czy rzeczywiście jest to jedyny powód podziękowania mi za dalszy współudział, ale nie przejęłam się ani nie odczułam tego boleśnie. Najbardziej w życiu lubię zmiany! Natomiast tłumaczenie, że odsuwa się kogoś od współpracy ze względu na jego wiek, jest równoznaczne z rasizmem (tu nie chodzi o kolor skóry, ale właśnie o datę urodzenia) i we Francji mogłoby być karalne. Ale - jestem tolerancyjna, nie będę wytaczać procesu.

Przy okazji Mazurówna po raz kolejny wytyka Polakom zacofanie względem krajów zachodnich. Tym razem nie chodzi o sprawę aborcji lub eutanazji, ale właśnie o usuwanie osób starszych z mediów. Oskarża Terentiew, która sama ma już 67 lat, o to, że jej postępowanie jest jak ze Średniowiecza:

Niestety, Polska jest krajem zacofanym, w którym pokutuje wiele przesądów i opinii, prawie ze Średniowiecza. Na świecie, a przynajmniej w bardziej cywilizowanej jego części, ludzi wartościuje się według ich umiejętności, osobowości i talentu, a nie roku urodzenia. Mamy jeszcze długą drogę do przebycia, żeby dogonić kraje rozwinięte...

A jeszcze niedawno udawały, że tak się lubią...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(666)
gość
9 lat temu
I ma rację!
gość
9 lat temu
ja tam mazurówne lubie, fajna babka ;D
gość
9 lat temu
POZDRO DLA CIEBIE :) TAK CIEBIE :)
gość
9 lat temu
PRZECIEZ PRAWDE GODO
gość
9 lat temu
Mazurówna zwyczajnie była niewygodna
Najnowsze komentarze (666)
Gość
4 lata temu
Oj tak.ma rację.szkoda ze nie ma u nas więcej takich ludzi jak Ona.wówczas byloby u nas piękniej. Pani Mazurowno pozdrawiam i zdrowia życzę.
gość
6 lat temu
Mazurówna wygląda mlodziej od Terentiew.
gość
6 lat temu
W telewizji nie powinny być zatrudniane osoby tylko dlatego , że są młode . Starsze osoby mają dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia .
gość
7 lat temu
Popieram jej słowa Polska to zaściankowy kraj.
M
8 lat temu
i przyjedzie na Ciebie czas...a przyjdzie czas na Ciebie - doskonałe słowa, i jedni w dół a drudzy w górę...show must go on. Wuj powiadał ''ten się śmieje kto się śmieje ostatni"
gość
9 lat temu
straszy dzieci
gość
9 lat temu
Terentriewka to stara d..a
gość
9 lat temu
nina terentiew to polskie imię i nazwisko?
AJAJAJA
9 lat temu
Uwielbiam ją! Nie da się być wobec niej obojętnym. Mam wrażenie, że ja albo lubi albo nienawidzi. Zwróćcie uwagę, że mimo swojego wieku ona jest mega zadbaną babką! Gładka cera, zdrowe włosy, zawsze pomalowane paznokcie makijaż. Wszystko co prawda bardzo odważne, ale mi to nie przeszkdza, bo idzie to w parzę z jej osobowością i inteligencją. Szkoda, że Terentiew tak łatwo zrezygnowała z Mazurówny.
gość
9 lat temu
Cudowna osoba z charakterem i z********m dystansem do siebie i świata. Wywalili ją więc już nie oglądam gtd.
gość
9 lat temu
super babka ma racje....
gość
9 lat temu
Obie stare lampucery. A juz ta Terentiew to szkoda gadac. Wstretna, gruba w*****a.
gość
9 lat temu
mazurówna wyglada na znacznie mlodsza od terientiew
gość
9 lat temu
wielka szkoda Mazurowna jest zachwycajaca ,to pereleczka w tym programie ,no coz pani nina gorzej wyglada i wtym sek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie