Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!

238
Podziel się:

Rozprawa trwała pół godziny, Rozenek płakała.

Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!

Wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i jedyna rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Zgodnie z przewidywaniami, wszystko przebiegło "perfekcyjnie". Małżonkowie pojawili się w sądzie z gotowym planem podziału majątku i opieki nad dziećmi. Najmniejszym problemem okazało się mieszkanie. Kilka lat temu Rozenkowie kupili dwa sąsiadujące ze sobą apartamenty, które planowali połączyć. Do tego jednak nie doszło i po rozstaniu każde z nich zamieszkało w osobnym mieszkaniu. Są więc sąsiadami.

Jak informuje Fakt, opieka nad dwoma synami przypadła matce, a ojciec będzie spędzał z nimi co drugi weekend, część wakacji, ferie i wybrane święta. Z tym, jak niedawno przyznała w wywiadzie Małgorzata, nie powinno być problemu, bo święta i tak spędzają oboje z jej rodziną i rozstanie tego nie zmieniło. Jacek Rozenek zobowiązał się płacić na każdego z synów po 1,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Rozenkowie spędzili w sali sądowej zaledwie pół godziny. Po jej opuszczeniu Małgosia uroniła kilka łez, pożegnała się serdecznie z byłym mężem, a potem każde z nich odjechało własnym samochodem.

Oficjalnym powodem zakończenia trwającego od 10 lat małżeństwa była "rozbieżność charakterów i odmienne myślenie o przyszłości". Jacek, który tuż po Nowym Roku zawiózł papiery do sądu, stwierdził we wniosku, że kryzys w ich związku trwa już od dwóch lat. Dobiła go telewizyjna kariera i popularność żony. Pojawiły się też plotki o romansie ze znanym dziennikarzem.

Dla obojga małżonków był to już drugi rozwód w życiu. Małgosia ukrywa ten fakt w swojej oficjalnej, TVN-owskiej biografii.

KOMENTARZE
(238)
gość
9 lat temu
Jakieś ekspresowe te rozwody dzisiaj, nic nie muszą przedyskutować czy przemyśleć. Ciach i po sprawie. Smutne to
gość
9 lat temu
perfekcyjny rozwód!
gość
9 lat temu
JA JĄ PODZIWIAM ŻE NIE WALNĘŁA ŻADNEJ Z TYCH HIEN
gość
9 lat temu
i dobrze dla Jacka!
gość
9 lat temu
ona jest strasznie drewniana
Najnowsze komentarze (238)
eter
9 lat temu
ich rozwód ich sprawa! są medialni więc trudno by nie było dziennikarzy, szacun za to że nie było scen w sądzie, kłótni, niezdrowych komentarzy. Rozwód na poziomie! a powód? no cóż, nie zawsze mąż jest w stanie się pogodzić z rosnącą pozycją żony, męskie ego!
gość
9 lat temu
wychodzą jej operacje... wygląda strasznie
gość
9 lat temu
odjebalo starej ku..rwie na puche
gość
9 lat temu
hieny:/
gość
9 lat temu
cudowna ciepła kobieta. jacek bedzie żałował skoku w bok
gość
9 lat temu
dziwie sie, ze to wytrzymala
normalna
9 lat temu
i to jest rozejście się z honorem !!! Gratulacje !!! Bierzcie Panie przykład z Perfekcyjnej, trzeba mieć dużo honoru, żeby rozejść się jak ludzie a nie szarpać się jak hieny !!!
gość
9 lat temu
rozwod celebrytow bez prania brudow. To jest cos nowego.
vikii
9 lat temu
Każdy płacze, bo to są emocje. Rozwód zawsze pozostwia ślad, to to zniszczenie najpiękniejszych marzeń, jakie kiedys miało się w sobie.
gość
9 lat temu
Jestem przerażona...jak można tak przedmiotowo traktować ludzi...co z tego, ze są osobami medialnymi...ich życie ich spraw...opamiętajcie się. Podziwiam panią Małgosię, za jej kamienna twarz...i bardzo dobrze to rozegrała...hieny czekały na emocje a tu lipa:D
gość
9 lat temu
pod publiczkę aktoreczka zaraz zagra w melodramacie porzuconą bidulkę!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
ona tak udaje..nagle jak zaczeła wystepowac w telewizji to chciała rozwodu..co za nie wyrachowana s**a z niej dlatego nie oglądam tvn bo oni te ''gwizdki'' biorą z nikąd......
gość
9 lat temu
ta kobieta mnie mdli..nie moge na nią patrzec i dlatego nie oglądam tvn....
gość
9 lat temu
Cóż... ja mam na 2 dziecie 600 zł..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie