Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!
małgorzata rozenek
18.04.2013 10:47

Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!

Rozprawa trwała pół godziny, Rozenek płakała.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i jedyna rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Zgodnie z przewidywaniami, wszystko przebiegło "perfekcyjnie". Małżonkowie pojawili się w sądzie z gotowym planem podziału majątku i opieki nad dziećmi. Najmniejszym problemem okazało się mieszkanie. Kilka lat temu Rozenkowie kupili dwa sąsiadujące ze sobą apartamenty, które planowali połączyć. Do tego jednak nie doszło i po rozstaniu każde z nich zamieszkało w osobnym mieszkaniu. Są więc sąsiadami.

Jak informuje Fakt, opieka nad dwoma synami przypadła matce, a ojciec będzie spędzał z nimi co drugi weekend, część wakacji, ferie i wybrane święta. Z tym, jak niedawno przyznała w wywiadzie Małgorzata, nie powinno być problemu, bo święta i tak spędzają oboje z jej rodziną i rozstanie tego nie zmieniło. Jacek Rozenek zobowiązał się płacić na każdego z synów po 1,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Rozenkowie spędzili w sali sądowej zaledwie pół godziny. Po jej opuszczeniu Małgosia uroniła kilka łez, pożegnała się serdecznie z byłym mężem, a potem każde z nich odjechało własnym samochodem.

Oficjalnym powodem zakończenia trwającego od 10 lat małżeństwa była "rozbieżność charakterów i odmienne myślenie o przyszłości". Jacek, który tuż po Nowym Roku zawiózł papiery do sądu, stwierdził we wniosku, że kryzys w ich związku trwa już od dwóch lat. Dobiła go telewizyjna kariera i popularność żony. Pojawiły się też plotki o romansie ze znanym dziennikarzem.

Dla obojga małżonków był to już drugi rozwód w życiu. Małgosia ukrywa ten fakt w swojej oficjalnej, TVN-owskiej biografii.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
18-04-2013

gośćJakieś ekspresowe te rozwody dzisiaj, nic nie muszą przedyskutować czy przemyśleć. Ciach i po sprawie. Smutne to

18-04-2013

gośćperfekcyjny rozwód!

18-04-2013

gośći dobrze dla Jacka!

12-06-2013

eterich rozwód ich sprawa! są medialni więc trudno by nie było dziennikarzy, szacun za to że nie było scen w sądzie, kłótni, niezdrowych komentarzy. … Czytaj całość

22-04-2013

gośćwychodzą jej operacje... wygląda strasznie

20-04-2013

gośćodjebalo starej ku..rwie na puche

19-04-2013

gośćhieny:/

19-04-2013

gośćcudowna ciepła kobieta. jacek bedzie żałował skoku w bok

19-04-2013

gośćdziwie sie, ze to wytrzymala

19-04-2013

normalnai to jest rozejście się z honorem !!! Gratulacje !!! Bierzcie Panie przykład z Perfekcyjnej, trzeba mieć dużo honoru, żeby rozejść się jak ludzie a … Czytaj całość