Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!

238
Podziel się:

Rozprawa trwała pół godziny, Rozenek płakała.

Rozenkowie JUŻ PO ROZWODZIE!

Wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i jedyna rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Zgodnie z przewidywaniami, wszystko przebiegło "perfekcyjnie". Małżonkowie pojawili się w sądzie z gotowym planem podziału majątku i opieki nad dziećmi. Najmniejszym problemem okazało się mieszkanie. Kilka lat temu Rozenkowie kupili dwa sąsiadujące ze sobą apartamenty, które planowali połączyć. Do tego jednak nie doszło i po rozstaniu każde z nich zamieszkało w osobnym mieszkaniu. Są więc sąsiadami.

Jak informuje Fakt, opieka nad dwoma synami przypadła matce, a ojciec będzie spędzał z nimi co drugi weekend, część wakacji, ferie i wybrane święta. Z tym, jak niedawno przyznała w wywiadzie Małgorzata, nie powinno być problemu, bo święta i tak spędzają oboje z jej rodziną i rozstanie tego nie zmieniło. Jacek Rozenek zobowiązał się płacić na każdego z synów po 1,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Rozenkowie spędzili w sali sądowej zaledwie pół godziny. Po jej opuszczeniu Małgosia uroniła kilka łez, pożegnała się serdecznie z byłym mężem, a potem każde z nich odjechało własnym samochodem.

Oficjalnym powodem zakończenia trwającego od 10 lat małżeństwa była "rozbieżność charakterów i odmienne myślenie o przyszłości". Jacek, który tuż po Nowym Roku zawiózł papiery do sądu, stwierdził we wniosku, że kryzys w ich związku trwa już od dwóch lat. Dobiła go telewizyjna kariera i popularność żony. Pojawiły się też plotki o romansie ze znanym dziennikarzem.

Dla obojga małżonków był to już drugi rozwód w życiu. Małgosia ukrywa ten fakt w swojej oficjalnej, TVN-owskiej biografii.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(238)
gość
11 lat temu
Jakieś ekspresowe te rozwody dzisiaj, nic nie muszą przedyskutować czy przemyśleć. Ciach i po sprawie. Smutne to
gość
11 lat temu
perfekcyjny rozwód!
gość
11 lat temu
JA JĄ PODZIWIAM ŻE NIE WALNĘŁA ŻADNEJ Z TYCH HIEN
gość
11 lat temu
i dobrze dla Jacka!
gość
11 lat temu
ona jest strasznie drewniana
Najnowsze komentarze (238)
eter
11 lat temu
ich rozwód ich sprawa! są medialni więc trudno by nie było dziennikarzy, szacun za to że nie było scen w sądzie, kłótni, niezdrowych komentarzy. Rozwód na poziomie! a powód? no cóż, nie zawsze mąż jest w stanie się pogodzić z rosnącą pozycją żony, męskie ego!
gość
11 lat temu
wychodzą jej operacje... wygląda strasznie
gość
11 lat temu
odjebalo starej ku..rwie na puche
gość
11 lat temu
hieny:/
gość
11 lat temu
cudowna ciepła kobieta. jacek bedzie żałował skoku w bok
gość
11 lat temu
dziwie sie, ze to wytrzymala
normalna
11 lat temu
i to jest rozejście się z honorem !!! Gratulacje !!! Bierzcie Panie przykład z Perfekcyjnej, trzeba mieć dużo honoru, żeby rozejść się jak ludzie a nie szarpać się jak hieny !!!
gość
11 lat temu
rozwod celebrytow bez prania brudow. To jest cos nowego.
vikii
11 lat temu
Każdy płacze, bo to są emocje. Rozwód zawsze pozostwia ślad, to to zniszczenie najpiękniejszych marzeń, jakie kiedys miało się w sobie.
gość
11 lat temu
Jestem przerażona...jak można tak przedmiotowo traktować ludzi...co z tego, ze są osobami medialnymi...ich życie ich spraw...opamiętajcie się. Podziwiam panią Małgosię, za jej kamienna twarz...i bardzo dobrze to rozegrała...hieny czekały na emocje a tu lipa:D
gość
11 lat temu
pod publiczkę aktoreczka zaraz zagra w melodramacie porzuconą bidulkę!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ona tak udaje..nagle jak zaczeła wystepowac w telewizji to chciała rozwodu..co za nie wyrachowana s**a z niej dlatego nie oglądam tvn bo oni te ''gwizdki'' biorą z nikąd......
gość
11 lat temu
ta kobieta mnie mdli..nie moge na nią patrzec i dlatego nie oglądam tvn....
gość
11 lat temu
Cóż... ja mam na 2 dziecie 600 zł..
...
Następna strona