Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Moje wcześniejsze małżeństwa to POMYŁKI!"

792
Podziel się

"Pierwsze małżeństwo: wpadka. Dopiero w 47. roku życia założyłem gniazdo" - wyznaje Pazura. Co na to byłe żony?

"Moje wcześniejsze małżeństwa to POMYŁKI!"
bDeCWydh

Cezary Pazura ma już za sobą trzy śluby. W 1989 roku ożenił się z ciężarną wtedy Żanetą. Z trwającego zaledwie cztery lata małżeństwa ma córkę Anastazję. W 2009 roku zakończyło się także jego trwające 14 lat małżeństwo z byłą tancerką z klubu nocnego w Sopocie, Weroniką Marczuk. Kilka miesięcy później ożenił się z 21-letnią wtedy początkującą celebrytką, Edytą Zając.

W najnowszym wywiadzie w programie Magdy Mołek Pazura postanowił wyznać, że w swoich dwóch poprzednich małżeństwach nie był szczęśliwy. Co na to jego byłe żony?

- Który raz zakładasz gniazdo?

bDeCWydj

- Pierwszy. Wcześniej były pomyłki.

- Ale masz dziecko z pierwszego małżeństwa. To był wieloletni związek... - przypomniała mu Mołek.

- Z pierwszego małżeństwa mam dziecko, ale nie było gniazda, z drugiego nie mam i z trzeciego mam dwoje dzieci. Mogę powiedzieć, że dopiero w 47. roku życia założyłem gniazdo. Pierwsze małżeństwo: wpadka. Stało się. Okazało się, że jesteśmy w ogóle nie dla siebie. Nie powinno go było być.

Aktor obiecuje też publicznie, że nie zdradzi "Edytki" i "nie zapozna" już żadnej nowej kobiety:

bDeCWydp

- Wychodzę z założenia, że to gdzieś jest zapisane w gwiazdach, czy jest to los, czy opatrzność, czy ręka boska, że ja bym nigdy Edytki nie zapoznał, gdybym miał szczęśliwą rodzinę.

- I teraz, mając ją i dwoje maleńkich dzieci i trzecią dorosłą córkę, jesteś impregnowany i wiesz, że to się już nigdy nie zdarzy...? Że "zapoznasz" kogoś?

- Ja?! Na pewno nie... Ja po raz pierwszy nie czuję, że gdzie indziej jest moja prawdziwa miłość, bo ją właśnie znalazłem! A kiedyś miałem to uczucie wiążąc się.

Przypomnijmy, że Czarek wyznał też kiedyś w wywiadzie, że jego pierwszy stosunek seksualny pod namiotem z przypadkową dziewczyną był tak nieudany, że kosztował go wieloletnią traumę. Ta dziewczyna na pewno przeczytała to o sobie w gazecie... Czy byłe żony Pazury poczują się po tym wywiadzie podobnie jak ona?

bDeCWydq
bDeCWydK
KOMENTARZE
(792)
gość
7 lat temu
Pazura, masz zero klasy Sloma wali wszystkimi otworami.
gość
7 lat temu
tak gniazdo na dworcu pkp
gość
7 lat temu
Sam jesteś pomyłką
bDeCWydL
gość
7 lat temu
A Edytka PKP cie wydoi Czarusiu zobaczysz
gość
7 lat temu
kto mówi tak o swoich byłych kobietach??????? cham i burak
Najnowsze komentarze (792)
gość
4 lata temu
Mam wsród znajomych osoby kalekie. Radzą sobie super. My tylko ich nie rozumiemy
gość
4 lata temu
Tak mało się mówi o problemach ludzi niepełnosprawnych. Lepiej udawać że ich nie ma, że nie istnieją.. Ale to rzesza kilkuset tysięcy pozamykanych w domu ludzi! Brawo doktorze..
gość
4 lata temu
Ten facet ma empatię do ludzi po wypadkach, niepełnosprawnych
gość
4 lata temu
Ale daliscie durne komentarze komentatorzy. Az rece opadaja i nawet nie ma co Wam tlumaczyc, bo obawiam sie ze i tak niedotrze.
gość
7 lat temu
..kabarecierz - nie majacy szacunku dla kobiet...czytałam kiedyś jak podobnie wypowiadał sie o Weronice--ze jedyna ,ze to wielka miłośc,że cudowni teściowie..teraz przełozył płyte na drugą stronę i to samo mówi o Edytce---jak bym czytała Wisniewskiego wypowiedzi--Czarek --hamuj--lepiej nic nie mów..skup sie na dzieciach--bo te opowieści o byłych zonach to żenada...
gość
7 lat temu
No i szybko ciąża i następna niebawem żeby przyklepać star***a
gość
7 lat temu
P******y facet, za to co mówi o swoich poprzednich małżeństwach. Nie powinien informować publicznie swojej dorosłej córki, że jest wpadką. Z Marczuk nie miał dziec**przeżył z nią wiele lat, nie musiał się z nią żenić bo nie było wpadki, ale ożenił się i publicznie opowiada o niej źle. Z tą trzecią też wpadł jak z pierwszą. O żadnym z poprzednich małżeństwach nie powinien opowiadać w ogóle, zachował by szacunek, a tak widać , że sam dla siebie nie ma szacunku, dlaczego ja miałabym go szanować.
gość
7 lat temu
w ciagu 5 lat moze stac sie staruchem na ,ktorego nie bedzie mogla patrzec ,ona jest jeszcze niedojrzala kobieta ,czas pokaze ...jaka to mlosc ,dla niego fascynacja jest mlode cialo a dla niej pieniadze ,ale juz je ma ,wiec z czasem dziad bedzie bezuzyteczyn
bDeCWydD
Gość
7 lat temu
Edzia to cie wydoji zobaczysz jeszcze troche czasu
Gość
7 lat temu
To ona jego zostawi , bo Nie bedzie mogl sprostac zadaniu ! To jest krowa ktora muczy a Mamo mleka daje!!!!!
Gość
7 lat temu
Moze jej Nie zdradzi albo i taka potem bedzie blagal na kolanach ab go Nie zostawiala , bo bedzie Stary i Nie bedzie mial tego swojego gniazda !!
Gość
7 lat temu
Moze jej Nie zdradzi albo i taka potem bedzie blagal na kolanach ab go Nie zostawiala , bo bedzie Stary i Nie bedzie mial tego swojego gniazda !!
Gość
7 lat temu
Stary naiwny dziad , f**t wziął górę.
gość
7 lat temu
p****t,,,
...
Następna strona
bDeCWyef