Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "Wchodzę do restauracji to WSZYSCY DOSTAJĄ SRACZKI!"

947
Podziel się

"Rzucam stołami, a gdybym mogła rzucać ludźmi, to też bym rzucała" - chwali się. Co jeszcze zrobiłaby dla pieniędzy?

Gessler: "Wchodzę do restauracji to WSZYSCY DOSTAJĄ SRACZKI!"
bDZSMQlN

Magda Gessler, która uważa się za "Zorro" ratującego biedniejszych restauratorów od samobójstw (to wszystko jej słowa), jest ostatnio coraz ostrzej krytykowana za swój program. Kilku zdesperowanych właścicieli lokali, którzy liczyli na jej pomoc, a zostali ośmieszeni w programie pozwało celebrytkę do sądu. Zobacz: Będzie ZBIOROWY POZEW przeciwko Gessler! Gwiazda TVN’u w najnowszym odcinku show Łukasza Jakóbiaka opowiedziała, jak ciężkie ma życie i trudną pracę.

W moim wieku zamiast iść na SPA dwa razy w tygodniu, biegać po parku, wdychać świeże powietrze, ja zapieprzam – chwali się Gessler w show 20m2 Łukasza i zapewnia, że za uczestnictwo w jej programie nikt nie musi płacić stacji. Rzucam stołami, a gdybym mogła rzucać ludźmi, to też bym rzucała. Wchodzę do restauracji to wszyscy dostają sraczki.

Co jeszcze zrobiłaby dla pieniędzy? Twierdzi, że bardzo dużo. Wyznaje też, że wszyscy w rodzinie uważali ją za idiotkę. To, patrząc po niektórych komentarzach pod artykułami, podobnie jak teraz.

bDZSMQlP

Bez przerwy mnie oceniali, że jestem głupią blondynką. Co pięć minut... - zwierza się. Oni w całej rodzinie uważali mnie za najgłupszą.

Gessler wyznaje, że pracuje ciężko poniżając ludzi i przeklinając na wizji, żeby udowodnić rodzicom swoją wartość.

Wygląda na to, że kariera Gessler weszła w nową fazę. Dopiero co opowiedziała o pudrowaniu genitaliów jej brata... Zobacz: Gessler: "Gosposia PUDROWAŁA GENITALIA mojego brata!"

bDZSMQlV
bDZSMQmq
KOMENTARZE
(947)
gość
8 lat temu
Ordynarne b****o!
gość
8 lat temu
Co za subtelność wypowiedzi !! i JAKA SAMOOCENA!!!
gość
8 lat temu
Nie znosze tego babsztyla!
bDZSMQmr
gość
8 lat temu
PRECZ Z GESLER
gość
8 lat temu
Od oglądania TVn dostaję sraczki!
Najnowsze komentarze (947)
Gość
5 lata temu
GESLEROWA MNIE NIE RAJCUJE
belstaff uk o...
6 lat temu
belstaff clothing london national gallery belstaff uk outlet
belstaff uk o...
6 lat temu
belstaff instagram widget circle belstaff uk outlet
Damianek
7 lat temu
popatrzcie sie idoici na siebie. wy nie macie kasy tyle ile ma ona.tez haruje w h*j ma kilkanascie restauracji. po pierwsze musi byc ostra w kuchennych rewolucjach bo tym idiotom nic by do glowy nie weszlo :)
gość
8 lat temu
CO ZA I*****A odrażająca baba i do tego gruba i nieapetyczna
gość
8 lat temu
haha ale fotka, ale i tak lubie gesslerową :D
gość
8 lat temu
stara pudernica nie mogę na nią patrzeć
gość
8 lat temu
Tez bym dostala....
bDZSMQmj
gość
8 lat temu
od patrzenia na nią i na tvn mam sraczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
tvn się pogrąża, przez nią go nie oglądam, są puści jak ona skoro ją puszczają, tvn ją puszcza bo jest kontrowersyjna, ale nie widzi tego ze ludzie ją nie znoszą kompletnie i przestają oglądać tvn!!
gość
8 lat temu
weszła by do mojej restauracji to bym jej chyba jebła, wyleciała by z niej z prędkością światła, jest kompletnie g****a jesli mysli że chcą ją w restauracjach i że ma jakiś posłuch...
gość
8 lat temu
jakie to puste glupie b****o!!!! jest kompletnie żałosna i ta stacja co ją puszcza tak samo!! zna się na gotowaniu jak wilk na gwiezdzie.... aż żal...
gość
8 lat temu
To zwykłą k***a jest. Mam ochotę uciąć łeb i nasikać do środka
gość
8 lat temu
"W moim wieku zamiast iść na SPA dwa razy w tygodniu, biegać po parku, wdychać świeże powietrze, ja zapieprzam " hahhahaha zapieprzam ? a co ta baba może o tym wiedzieć ? nie wiem od kiedy pomiatanie ludźmi zalicza się do zapieprzania
...
Następna strona
bDZSMQmL