Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc jednak jest właścicielem restauracji? "POCAŁUJCIE SIĘ W TYŁEK!"

225
Podziel się

Kłamał za pieniądze czy nie?

Szyc jednak jest właścicielem restauracji? "POCAŁUJCIE SIĘ W TYŁEK!"
bDzFhCLF

Jak wiadomo z krypto-reklam w gazetach, Borys Szyc "otworzył" niedawno restaurację w Warszawie, w pobliżu lokalu prowadzonego przez Piotra Adamczyka. Do sesji promocyjnych oprócz aktora zaproszono wielu jego show biznesowych "przyjaciół". Wkrótce potem jeden z Super Express poinformował, że aktor nie jest tak naprawdę właścicielem reklamowanego przez siebie lokalu. Nazwisko Szyca nie pojawia się w danych spółki Nostra, która jest właścicielem restauracji. Czy jak wielu jego znajomych kłamał za pieniądze?

W komentarzu dla Super Expressu, prezes Nostry potwierdził to krótko i nie próbował nawet zaprzeczać faktom: Dane z KRS są chyba dość jasne. Zobacz: Szyc KŁAMAŁ?! Nie ma żadnej restauracji...?

Teraz Andrzej Sternicki, prezes zarządu spółki zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, że... Super Express źle to wszystko zrozumiał, a na dodatek przekręcił.

bDzFhCLH

Całe to medialne zamieszanie powstało przez zmanipulowanie faktów przez dziennikarzy Super Expressu - wyjaśnia prezes. Oświadczam, że Borys Szyc jest współwłaścicielem restauracji Akademia. Jego nazwisko widnieje w księdze udziałów. Nie musiało być wpisane do KRS-u. Poza tym uważam, że Borys Szyc nie musi się nikomu tłumaczyć ze swojej pozaaktorskiej działalności.

Czy udawanie właściciela restauracji nie jest na pewno działalnością "pozaaktorską"?

Borys Szyc poproszony o komentarz w tej sprawie, przesłał do redakcji Twojego Imperium SMS-a następującej treści:

_**Chciałem poprosić, żebyście się pocałowali w tyłek i może wpadli coś zjeść U MNIE w restauracji**_.

bDzFhCLN

Nie możemy się już doczekać.

bDzFhCLO
bDzFhCMi
KOMENTARZE
(225)
gość
8 lat temu
Kochani dosłownie od 5 godzin jestem ojcem ślicznego synka który będzie miał na imię Paweł po dziadku jego mamy Jestem dzisiaj chyba najszczęśliwszym człowiekiem staraliśmy się o dziecko ponad 2 lata i jest ! Pozdrawiam wszystkich!! :)
gość
8 lat temu
burak,,Kac Wawa'' Pamietamy
gość
8 lat temu
najgorszy aktor w historii tego kraju
bDzFhCMj
gość
8 lat temu
Ma drogie i nie dobre żarcie nie polecam !!!
gość
8 lat temu
no niech ma nawet i 5 restauracji;-)
Najnowsze komentarze (225)
gość
8 lat temu
Naprawdę nie wiem co kobiety w nim widzą - łysiejący karzeł w dodatku zażarcie broniący alfonsa Fibaka - miłej niedzieli ludzie:-)
gość
8 lat temu
Naprawdę nie wiem co kobiety w nim widzą - łysiejący karzeł w dodatku zażarcie broniący alfonsa Fibaka - miłej niedzieli ludzie:-)
gość
8 lat temu
poiu9pi
HKjo0J http:/...
8 lat temu
HKjo0J
zbig
8 lat temu
a ty szyc pocaluj sie w d**e niemoto jedna tvn musi byc nacpany ze puszcza seriale z taka niemota i beztalenciem jak ty
A
8 lat temu
Czy Wy macie drogi Pudlu kogoś kto sprawdza i edytuje teksty? Jeśli tak to jak najszybciej się go pozbądźcie i zatrudnijcie osobę, która się na tym zna. A jeśli nie to tym bardziej się o kogoś postarajcie! Coraz mniej sensu w tych "donosach" a coraz więcej błędów!!! Jaki jest sens zdania: "Czy udawanie właściciela restauracji nie jest na pewno działalnością "pozaaktorską"?" ??? Powinno być: Czy udawanie właściciela restauracji JEST na pewno działalnością "pozaaktorską"?.
wek
8 lat temu
ale O CO chodzi ?//!!!!!!!!!
leon.noel@int...
8 lat temu
Polski Grey? Dlaczego nie. W dodatku napisany przez faceta tak więc tym razem można na wysublimowaną erotycznie bezpruderyjność spojrzeć z typowo męskiego punktu widzenia. Całość nie dzieje się w utopijnym świecie na żywca wyjętym z Dynastii, ale właśnie pod naszą szerokością geograficzną. Przecież rodacy również potrafią być namiętni i doskonale wiedzą czym jest pożądanie. Gorąco zachęcam wszystkich do intrygującej oraz prowokującej lektury: Leon Noel - "Gorzej wcześnie niż wcale czyli ostrożnie z marzeniami".
bDzFhCMb
gość
8 lat temu
kazdy jelen ,,aktor,, ma swoja restauracje bo to trendy......czy sie zna czy sie nie zna ale ma restauracje......dramat
gość
8 lat temu
Są na tym świecie inteligentniejsi i ładniejsi,bardziej zdolni i skromniejsi.Polać mu.
Karolina
8 lat temu
"Oświadczam, że Borys Szyc jest współwłaścicielem restauracji Akademia. Jego nazwisko widnieje w księdze udziałów." Nie wpisuje się do KRS udziałowców mających mniej niż 10% udziałów, czyli jak Borys Szyc nie został wpisany do KRS, to ma mniej niż 10% udziałów, stawiałabym na udział 1% jak znam życie. Nie zasiada też w zarządzie, więc nie ma w tej spółce absolutnie nic do gadki - czyli typowy figurant wypisz, wymaluj.
gość
8 lat temu
zapijaczony burak
gość
8 lat temu
a KOGO to obchodzi???
ivss
8 lat temu
Dają mu w tej kanjpie przynajmniej obiady za darmo?
...
Następna strona
bDzFhCMD