Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc jednak jest właścicielem restauracji? "POCAŁUJCIE SIĘ W TYŁEK!"

225
Podziel się:

Kłamał za pieniądze czy nie?

Szyc jednak jest właścicielem restauracji? "POCAŁUJCIE SIĘ W TYŁEK!"

Jak wiadomo z krypto-reklam w gazetach, Borys Szyc "otworzył" niedawno restaurację w Warszawie, w pobliżu lokalu prowadzonego przez Piotra Adamczyka. Do sesji promocyjnych oprócz aktora zaproszono wielu jego show biznesowych "przyjaciół". Wkrótce potem jeden z Super Express poinformował, że aktor nie jest tak naprawdę właścicielem reklamowanego przez siebie lokalu. Nazwisko Szyca nie pojawia się w danych spółki Nostra, która jest właścicielem restauracji. Czy jak wielu jego znajomych kłamał za pieniądze?

W komentarzu dla Super Expressu, prezes Nostry potwierdził to krótko i nie próbował nawet zaprzeczać faktom: Dane z KRS są chyba dość jasne. Zobacz: Szyc KŁAMAŁ?! Nie ma żadnej restauracji...?

Teraz Andrzej Sternicki, prezes zarządu spółki zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, że... Super Express źle to wszystko zrozumiał, a na dodatek przekręcił.

Całe to medialne zamieszanie powstało przez zmanipulowanie faktów przez dziennikarzy Super Expressu - wyjaśnia prezes. Oświadczam, że Borys Szyc jest współwłaścicielem restauracji Akademia. Jego nazwisko widnieje w księdze udziałów. Nie musiało być wpisane do KRS-u. Poza tym uważam, że Borys Szyc nie musi się nikomu tłumaczyć ze swojej pozaaktorskiej działalności.

Czy udawanie właściciela restauracji nie jest na pewno działalnością "pozaaktorską"?

Borys Szyc poproszony o komentarz w tej sprawie, przesłał do redakcji Twojego Imperium SMS-a następującej treści:

_**Chciałem poprosić, żebyście się pocałowali w tyłek i może wpadli coś zjeść U MNIE w restauracji**_.

Nie możemy się już doczekać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(225)
gość
10 lat temu
Kochani dosłownie od 5 godzin jestem ojcem ślicznego synka który będzie miał na imię Paweł po dziadku jego mamy Jestem dzisiaj chyba najszczęśliwszym człowiekiem staraliśmy się o dziecko ponad 2 lata i jest ! Pozdrawiam wszystkich!! :)
gość
10 lat temu
burak,,Kac Wawa'' Pamietamy
gość
10 lat temu
najgorszy aktor w historii tego kraju
gość
10 lat temu
Ma drogie i nie dobre żarcie nie polecam !!!
gość
10 lat temu
no niech ma nawet i 5 restauracji;-)
Najnowsze komentarze (225)
gość
10 lat temu
Naprawdę nie wiem co kobiety w nim widzą - łysiejący karzeł w dodatku zażarcie broniący alfonsa Fibaka - miłej niedzieli ludzie:-)
gość
10 lat temu
Naprawdę nie wiem co kobiety w nim widzą - łysiejący karzeł w dodatku zażarcie broniący alfonsa Fibaka - miłej niedzieli ludzie:-)
gość
10 lat temu
poiu9pi
HKjo0J http:/...
10 lat temu
HKjo0J
zbig
10 lat temu
a ty szyc pocaluj sie w d**e niemoto jedna tvn musi byc nacpany ze puszcza seriale z taka niemota i beztalenciem jak ty
A
10 lat temu
Czy Wy macie drogi Pudlu kogoś kto sprawdza i edytuje teksty? Jeśli tak to jak najszybciej się go pozbądźcie i zatrudnijcie osobę, która się na tym zna. A jeśli nie to tym bardziej się o kogoś postarajcie! Coraz mniej sensu w tych "donosach" a coraz więcej błędów!!! Jaki jest sens zdania: "Czy udawanie właściciela restauracji nie jest na pewno działalnością "pozaaktorską"?" ??? Powinno być: Czy udawanie właściciela restauracji JEST na pewno działalnością "pozaaktorską"?.
wek
10 lat temu
ale O CO chodzi ?//!!!!!!!!!
leon.noel@int...
10 lat temu
Polski Grey? Dlaczego nie. W dodatku napisany przez faceta tak więc tym razem można na wysublimowaną erotycznie bezpruderyjność spojrzeć z typowo męskiego punktu widzenia. Całość nie dzieje się w utopijnym świecie na żywca wyjętym z Dynastii, ale właśnie pod naszą szerokością geograficzną. Przecież rodacy również potrafią być namiętni i doskonale wiedzą czym jest pożądanie. Gorąco zachęcam wszystkich do intrygującej oraz prowokującej lektury: Leon Noel - "Gorzej wcześnie niż wcale czyli ostrożnie z marzeniami".
gość
10 lat temu
kazdy jelen ,,aktor,, ma swoja restauracje bo to trendy......czy sie zna czy sie nie zna ale ma restauracje......dramat
gość
10 lat temu
Są na tym świecie inteligentniejsi i ładniejsi,bardziej zdolni i skromniejsi.Polać mu.
Karolina
10 lat temu
"Oświadczam, że Borys Szyc jest współwłaścicielem restauracji Akademia. Jego nazwisko widnieje w księdze udziałów." Nie wpisuje się do KRS udziałowców mających mniej niż 10% udziałów, czyli jak Borys Szyc nie został wpisany do KRS, to ma mniej niż 10% udziałów, stawiałabym na udział 1% jak znam życie. Nie zasiada też w zarządzie, więc nie ma w tej spółce absolutnie nic do gadki - czyli typowy figurant wypisz, wymaluj.
gość
10 lat temu
zapijaczony burak
gość
10 lat temu
a KOGO to obchodzi???
ivss
10 lat temu
Dają mu w tej kanjpie przynajmniej obiady za darmo?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie