Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzeństwo Jacksona dostało ZAKAZ WSTĘPU DO SĄDU!

110
Podziel się

"To stwarzanie niepotrzebnego niebezpieczeństwa". Dzieci i matka Michaela walczą o 120 miliardów (!) od promotora jego ostatniej trasy.

Rodzeństwo Jacksona dostało ZAKAZ WSTĘPU DO SĄDU!
bCXQNwRh

Wczoraj w sądzie w Los Angeles rozpoczął się kolejny proces związany ze śmiercią Michaela Jacksona. Tym razem rodzina zmarłego w 2009 roku gwiazdora pozwała promotora ostatniej trasy koncertowej, do której ostatecznie nie doszło. Firma AEG zatrudniła bowiem Conrada Murraya, który został skazany za zaniedbania prowadzące do śmierci Jacksona. Teraz babcia Katherine i dzieci Jacko, Prince Michel I, Paris i Blanket domagają się łącznie 40 miliardów dolarów, czyli około 120 miliardów złotych (!) odszkodowania. Zobacz: Dzieci Jacksona POZYWAJĄ! Chcą 120 MILIARDÓW!

Wraz z rozpoczęciem procesu wzmogły się również kontrowersje związane z chciwym i przedsiębiorczym rodzeństwem Michaela. Prawnik firmy AEG wnioskował o zakaz wstępu na salę sądową dla LaToyi, Jermaine'a, Janet, Jackie, Marlona i Rebbie Jacksonów. Jak argumentował, "ich obecność podczas procesu to stwarzanie niepotrzebnego niebezpieczeństwa". Sąd przychylił się do jego prośby. Mimo wszystko jednak prawie wszyscy pojawią się ostatecznie na sali sądowej - w charakterze świadków.

Przypomnijmy, że to właśnie rodzeństwo Jacksona - z wyjątkiem LaToyi - walcząc o kontrolę nad fortuną po bracie porwało w ubiegłym roku babcię Katherine. Wywieźli ją "na wakacje" do luksusowego hotelu, w którym odcięto jej dostęp do telefonu i internetu. Wnuki, które pozostają pod prawną opieką matki Michaela oraz ich kuzyn, Trent Jackson, zgłosili jej zaginięcie. W tym czasie w dawnym domu Michaela zjawiło się jego rodzeństwo, które pod wodzą Janet chciało przejąć willę i wyrzucić z niej dzieci... Zobacz: Janet do Paris: "ROZPUSZCZONA MAŁA DZIWKA!"

bCXQNwRj

Proces, który rozpoczął się wczoraj, potrwa co najmniej kilka miesięcy.

bCXQNwRp
bCXQNwRK
KOMENTARZE
(110)
gość
7 lat temu
szkoda tych dzieciaczków :(
gość
7 lat temu
zryta rodzinka
gość
7 lat temu
tylko im kasa sie liczy .. WSTYD
bCXQNwRL
jadźka
7 lat temu
niedługo to się pozabijają i nikt kasy nie dostanie
gość
7 lat temu
Jakim cudem Michael był tak cudownym człowiekiem, wychowując się w takiej rodzinie? Niemożliwe...
Najnowsze komentarze (110)
gość
7 lat temu
mam dosyć tej janet ona psóje tym dziecią życie !!!
Gośćx
7 lat temu
nie piszcie ''Jacko'', Michael tego nie cierpiał
gość
7 lat temu
tak... to rodzeństwo ma n*****e we łbach...
gość
7 lat temu
na FEJSIE na profilu „ANcTEK MUZYKANT KOMENTUJE”.
fb/@ntek Muzy...
7 lat temu
dd
gość
7 lat temu
czytaj na fejsie na profilu „anctek muzykant komentuje”.
gość
7 lat temu
rzygać się chce,
gość
7 lat temu
Kocham cię nadal naj naj njabardziej:*:*:*nigdy w życiu cię nie zapomnę:*NIGDY
bCXQNwRD
Gość
7 lat temu
cmentarne hieny
Gość
7 lat temu
to oni go zalatwili
Gość
7 lat temu
ale dziady
Gość
7 lat temu
zeszli na psy
gość
7 lat temu
W komentarz nie wstawił się link do strony na TMZ com, gdzie prawnicy Janet kazali zamieścić sprostowanie. Czytelnicy, docierajcie do źródeł, tu się prawdy nigdy nie dowiecie!
gość
7 lat temu
Jak Wy lubicie szerzyć kłamstwa, celowo nie przedstawiając ludziom sprostowań kłamstw w amerykańskich portalach... sprawą zajęli się prawnicy. A to, że Janet postanowiła pozbawić Paris telefonu - czemu się dziwić, skoro szalona nastolatka pokazuje niemal "wszystko" na Twitterze i FB? Ona nie jest dorosła, jej ojciec nie chciałby, żeby dziewczynka tak wchodziła w świat showbiznesu. A jego siostra wie duuużo więcej na temat niebezpieczeństw, jakie na nią mogą czychać. Więc nie szerzcie kłamstw!!!! GO JANET!
...
Następna strona
bCXQNwSf