Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ludzie mi zazdroszczą! WIELKIE NAZWISKO TO WIELKIE WYMAGANIA!"

1874
Podziel się

"Oczekują ode mnie czegoś więcej niż od normalnego Kowalskiego, tak?" - żali się Kukulski.

"Ludzie mi zazdroszczą! WIELKIE NAZWISKO TO WIELKIE WYMAGANIA!"
bDULKiaJ

Piotrek "zawsze byłem bogaty!" Kukulski postanowił po raz kolejny pożalić się na internautów, którzy wciąż nie doceniają jego talentu. Początkującego rapera zaprosiła jak zwykle chętna do jego promocji telewizja publiczna. W dzisiejszym _**Pytaniu na śniadanie**_ opowiadał ze szczegółami, jak wygląda jego sytuacja finansowa i dlaczego ludzie oczekują więcej od kogoś z tak "wielkim nazwiskiem" jak jego.

_**Wielkie nazwisko to są wielkie wymagania**_ - żalił się "Pikej". Ludzie oczekują ode mnie czegoś więcej niż od normalnego Kowalskiego, tak? To nazwisko zobowiązuje i jest to bardzo motywujące, ale staram się to odzielać, bo kreuję swój własny styl i jestem gdzieś tam jakiś inny. Jakoś jestem zupełnie inną personą w tym świecie. Gdzieś tam to innych kłuje w oczy, ale jestem inny - kolorowy! - przekonywał.

- Właśnie, bo wydaje się, że masz idealne warunki, żeby zrobić w Polsce karierę! - przerwała mu dziennikarka. Masz pieniądze, masz nazwisko, jesteś młody, przystojny - wyliczała. A jednak ludzie zamiast cię kochać, delikatnie mówiąc, cię nie znoszą.

bDULKiaL

- Ja nie wiem, czy oni mnie nie znoszą. Wydaje mi się, że oni są bardziej zazdrośni, bo ja tego inaczej nie umiem zrozumieć. Nic nie zrobiłem... robię jakieś swoje rzeczy, nagrywam piosenki.

Kukulski, lubiący chwalić się swoim nowobogackim apartamentem, zapewnił też dla odmiany, że nie ma wcale tyle pieniędzy, żeby nie pracować i zarabiać "fajne pieniądze". Twierdzi, że nie wystarczają mu same tantiemy i spadek po ojcu:

- Pewnie wszystkich zaskoczę, ale to mieszkanie to jest jedyne, co za ten spadek mam fizycznie, w sensie pieniędzy, tak? I kupiłem sobie to mieszkanie i teraz tak naprawdę, żeby jakoś normalnie funkcjonować, to musiałem coś robić, żeby móc zarabiać jakieś fajne pieniądze. Bo tantiemy, o których piszą różne kolorowe pisma, też nie są tak wysokie i trzeba to podzielić przez jakąś cyfrę. Bo nie są to tak duże kwoty. One starczają na jakieś podstawowe rzeczy życia codziennego...

Przypomnijmy, że chodzi o kilkaset tysięcy złotych rocznie.

bDULKiaR
bDULKiaS
bDULKiaT
bDULKibm
KOMENTARZE
(1874)
gość
8 lat temu
może jakiś apel do kogoś kto zna go osobiście, zeby mu powiedział kilka słów prawdy i przemówił do rozsądku. po odnsze wrazenie, że facet żyje we własnym swiecie.
gość
8 lat temu
nie ma czego zazdrościć.
gość
8 lat temu
ej, co an ma na twarzy?
bDULKibn
gość
8 lat temu
za żółty podkład:)
gość
8 lat temu
Jakiż on brzydki i taki "parówkowaty". Zero męskości! Fuj.
Najnowsze komentarze (1874)
gość
5 lata temu
Fotoszop bejbe. Nie wierze w te talie osy.
gość
7 lat temu
Brudne portki-wstyd.
zaba
7 lat temu
Fuj fuj!
gość
8 lat temu
Jak takie g*ówno może sie nazywać królem czegokolwiek innego niż wiochy i totalnego beztalencia?
gość
8 lat temu
spoko, że ma koszulkę ala reggae i cyt. "tylko, żeby on był taką muzyką, którą można sobie odpalić w samochodzie, pośpiewać i przestać myśleć o czymkolwiek." to niech idzie w pop najlepiej nie w Polsce bo rapu nie da się spiewac -.-.-.-
gość
8 lat temu
Ani to mądre ani ładne.
gość
8 lat temu
ten koleś to jakaś pomyłka z tapetą na ryju..
gość
8 lat temu
Wielkie nazwisko było, ale to, co on z nim robi, to wręcz zbrodnia. Szkoda, że niedługo ,,Kukulska/Kukulski" będzie kojarzyło się z tandetą i brakiem gustu. Do tego ten dzieciak dąży.
bDULKibf
gość
8 lat temu
jeszcze się tak nie uśmiałam nigdy. Naprawdę.
Sunellsa
8 lat temu
fajna tapeta na ryju, pozdrawiam "najlepszego rapera" w polsce
gość
8 lat temu
Co on ma limo pod okiem???? Pewnie rzucił się na niego rozszalały tłum fanów:))) HE, HE, He - PSEŁDO GWIAZDOR!
gość
8 lat temu
skoro pikej to król rapu to kim jest nullo szad słoń i inni?
gość
8 lat temu
nnapluc bgo nie chiała
gość
8 lat temu
On przystojny? Moim zdaniem jest co najwyżej obleśny....
...
Następna strona
bDULKibH