Trwa ładowanie...
Przejdź na

Allan nie idzie do komunii, bo ZOSTAŁ BUDDYSTĄ?!

516
Podziel się

Osoby z otoczenia Górniak twierdzą, że w ogóle nie planuje sakramentów. Co na to Krupa?

Allan nie idzie do komunii, bo ZOSTAŁ BUDDYSTĄ?!
bEiTxGGd

Edyta Górniak od dłuższego czasu informuje opinię publiczną o swoim duchowym zaangażowaniu w "filozofię wschodu". Ostatnio chwaliła się, że pokonuje tysiące kilometrów, aby w odpowiedni sposób trenować jogę... Zobacz: "Latam ćwiczyć jogę do TAJLANDII!"

Co zrozumiałe, w takiej atmosferze wychowuje też swojego syna, 8-letniego Allana. Kiedy jednak ogłosiła w tabloidzie, że planuje zabrać chłopca na wakacje do buddyjskiej świątyni, gdzie sama chętnie medytuje, ojciec chłopca, Dariusz Krupa, nie sprawiał wrażenia zachwyconego. Z pomocą zaprzyjaźnionego księdza, próbował nakłonić byłą żonę do zmiany planów. Zobacz: Nie chce, żeby "nawracała" Alana na buddyzm!

bEiTxGGf

Jak można się było domyślić, tylko ją tym zachęcił. Edyta jest gotowa na wiele, byle tylko zrobić na złość znienawidzonemu Krupie. Nie zważając na protesty byłego męża zabrała syna do Tybetu, a ostatnio wyszło na jaw, że nie planuje posyłać go do pierwszej komunii. Oficjalnym powodem jest niedopilnowanie formalności, jednak zdaniem tygodnika Na żywo chodzi nie tylko o to, a Allan nie przystąpi do sakramentu ani w przyszłym roku, ani nigdy.

Wiele wskazuje na to, że Pierwszej Komunii Allana nie będzie - pisze tabloid. _**Taka jest podobno decyzja Edyty, która ostatnio zafascynowała się religiami Wschodu**_.

Miejmy nadzieję, że Allan, kiedy już dorośnie, nie będzie miał za złe rodzicom prowadzonej przez nich medialnej wojny. Ani słynnego zdjęcia z kupą.

bEiTxGGl
bEiTxGGG
KOMENTARZE
(516)
gość
8 lat temu
Nieważne co z komunią, gorzej że dziecko będzie wychowane w takiej religii na jaką będzie moda. Dzisiaj buddyzm, jutro kabała, pojutrze scjentologia. Edytka jest do tego zdolna.
gość
8 lat temu
Edzia to obecnie poziom PiKeja. Szkoda, że tak zmarnowała talent.
gość
8 lat temu
A ja jestem ateistą i kogo to obchodzi? Niech sobie każdy robi co chce, czyjeś przekonania religijne to nie nasza sprawa.
bEiTxGGH
gość
8 lat temu
niech robią co chca ich sprawa ich życie !!!
gość
8 lat temu
No to rzeczywiscie... Swiat sie skonczyl.
Najnowsze komentarze (516)
gość
5 lata temu
Akurat ma racje, Targowica sprzeciwiała się Konstytucji 3 maja, a na razie w Polsce Konstytucji nie przestrzega i nie szanuje PiS
gość
6 lat temu
Brawo Pani Edyto! Pani syn i wasza decyzja!
gość
8 lat temu
wymoczek krupa nie ma nic do gadki
gość
8 lat temu
Wejście w głębszy stan medytacji b.Edycie pomaga zachować równowagę psychiczną,co słychać w jej głębokich wypowiedziach,wcale nie oznacza,że nie jest już katoliczką...inaczej nie stwierdzała by"O mój Boże''!!na swoim urodzinowym koncercie..
gość
8 lat temu
Buddyzm,to tylko FILOZOFIA!!nie religia!!!;) sposób podchodzena do spraw życia, traktowania przyrody.Poprzez ćwiczenia wyciszamy umysł,pokonujemy stres..Niektórym to pomaga..Po prostu niedopilnowali formalności zw. z I-ą Komunią Św..może znów się o coś pokłócili??niedawno Edyta na fb pokazywała swoje zdj komunijne, a rodzina p.Dariusza wyzwała ją w szpitalu kiedy All był chory..
Żan47
8 lat temu
Co sądzicie o tym nowym trendzie na hipsterskie ubrania, czyli najlepiej z coś lumpeksu, rozmiar mniejsze spodnie oraz bluzki po babci. Oczywiście jeszcze wielkie okulary by dopełnić rezultatu. Wydaje mi się, że to kolejna bezsensowna, chwilowa moda dla pseudo- artystów, mnóstwo przykładów na szpilkuj.pl. Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale błagam was chłopcy nie idźcie tą ścieżką i noście sie po męsku, czyli fajnie. To w co się jest ubranym nie świadczy o arystycznej duszy. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie pragnący się usilnie wszystko mieć głęboko i być poza wszelkimi regułami. Takie moje zdanie. Kisunie
gość
8 lat temu
mozna prosić o słynne zdjędzie z kupą? bardzo proszę
gość
8 lat temu
mama i syn to jednośc . To widać !!! co kolwiek tata powie to NIDYRYDY .
bEiTxGGz
gość
8 lat temu
Ludzie jaka ona jest brzydka bez tapety. widzialam ja dzis w sklepie
Gość
8 lat temu
ta górniak to jednak głupia.krowa czystą wariata, zamknąć szpargla
gość
8 lat temu
tragedia,biedne dziecko,ta kobieta to niech sie do psychiatry uda,a nie do tybetu!!
gość
8 lat temu
Edzia ....zdziwaczała , zmanierowana pseudo gwiazda ...
gość
8 lat temu
ona jest zagrożeniem dla prawidłowego rozwoju swojego syna....powinna miec ograniczone prawa rodzicielskie...chłopak ma normalnego ojca
gość
8 lat temu
szkoda tego dziecka
...
Następna strona
bEiTxGHb