Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zapisałam się do szkoły rodzenia"

203
Podziel się

"To bardzo przydatne" - mówi Gardias.

"Zapisałam się do szkoły rodzenia"
bDJoekad

Dorota Gardias, spodziewająca się właśnie swojego pierwszego dziecka, bardzo poważnie podchodzi do macierzyństwa. Na 4 miesiące przed porodem pogodynka postanowiła skorzystać z fachowej pomocy i przygotować się do niego jak najlepiej.

Zamierzam chodzić do szkoły rodzenia - potwierdza w rozmowie z Faktem. To bardzo przydatne uczestniczyć w takich zajęciach.

Gardias należy do raczej wysportowanych kobiet, więc kondycyjnie powinna dać radę. Kilka lat temu z powodzeniem zniosła ciężkie treningi w Tańcu z gwiazdami i poszło jej tak dobrze, że ostatecznie wygrała show. Pogodynka uważa jednak, że powinna się trochę ukierunkować, przećwiczyć oddychanie i przygotować się duchowo do porodu.

bDJoekaf

Nie wiadomo, czy w zajęciach w szkole rodzenia będzie jej towarzyszył ojciec dziecka, dla którego będą to już trzecie narodziny. W poprzednim związku, z Karoliną Rosińską, dochował się dwójki dzieci.

bDJoekaG
KOMENTARZE
(203)
gość
8 lat temu
teraz to pani sie dowie gdzie raki zimuja nie zazdroszcze jeszcze takiego konkubenta:(
gość
8 lat temu
ta to pusta jest! kogo interesuje taki gówniany nius?!
gość
8 lat temu
Jest w ciązy i zapisała sie do szkoły rodzenia - WOW
bDJoekaH
gość
8 lat temu
naprawde? to zmieniło moje życie
gość
8 lat temu
Aie jaja nie stać ją było na faceta wolnego bez dzieci by razem oczekiwali narodzin 1 dziecka .Tylko taki co płaci alimenty no jej wybór jeszcze kiedys ją wymieńi na nawą powodzenia .
gość
8 lat temu
Halo!!! Pani Gardias - mamy dość opowieści o Pani ciąży!!!!! prosimy nas nie katować bo to jeszcze parę miesięcy a juz rzygać się chce.......
gość
8 lat temu
i tak szkoła rodzenia jej nic nie da!
gość
8 lat temu
cały czas jej się dziwię, ze tak szybko dała się zapłodnić i do tego facet ma dwoje małych dzieci z poprzedniego związku...; w jakiejś gazecie wyczytałam, ze oni dobrali się jak w korcu maku...; a co z tą poprzednią partnerką ??? Boże, żal tych dzieci... Gardias na pewno z tym panem długo nie będzie, zmarnowała sobie raczej życie tą ciążą. Stać ją było na wolnego, lepszego faceta... G****a baba.
ANGEL
8 lat temu
A kogo to obchodzi !!!!!!!!!!!!Ja zapisałam się na kurs języka włoskiego ....
gość
8 lat temu
zapisz się do psychiatry
Marta
8 lat temu
Zabrałaś ojca dzieciom,.........Czy zastanawiałaś się jak czuje się jego żona i JEJ dzieci.......za kilka lat to samo Ciebie spotka.......Co Nas obchodzi Twoja ciąża.....Zyczę Ci ośmioro dzieci.....
gość
8 lat temu
Ślicna Anuś,nauc sie rodzić!!!
gość
8 lat temu
Jest bogata i znana. Szkoła rodzenia nie jest jej potrzebna. Lekarze i położne będą ją traktować po ludzku. Bać się muszą zwykłe Polki, którym gotuje się zwykle rzeźnie. Wtedy szkoła rodzenia też niewiele pomaga.
bDJoekaz
naj
8 lat temu
NIEPRAWDOPODOBNE!! A JEDNAK!
...
Następna strona
bDJoekbb