Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson chce poprowadzić program z Kammelem!

500
Podziel się:

"Żaden z prowadzących nie ma ochoty pracować z Moniką". Urszula Chincz zostanie na lodzie?

Richardson chce poprowadzić program z Kammelem!

Jak już pisaliśmy, Zbigniew Zamachowski zrozumiał w końcu, jak niszczący wpływ na jego karierę wywiera Monika Richardson i jej pomysły uczynienia z niego śniadaniowego celebryty. Po półtora miesiąca kompromitowania się w Pytaniu na śniadanie podjął heroiczną decyzję o tym, aby sprzeciwić się marzącej o wspólnej karierze partnerce. Zobacz: Zamachowski ODCHODZI Z TELEWIZJI!

Na swoje szczęście trafił na dobry moment. Monika ma już bowiem kolejne dalekosiężne plany. Jak wczoraj poinformował Fakt zamierza zasiąść w fotelu szefowej pasma śniadaniowego. Ale na razie najważniejszą dla niej kwestią jej znalezienie nowego współprowadzącego. Jej wybór padł na Tomasza Kammela. To właśnie on i Urszula Chincz gromadzą o poranku największą ilość widzów.

Tomek i Ula mają największą oglądalność - potwierdza w rozmowie z Faktem pracownik Dwójki. Przewyższają wszystkich o kilkaset tysięcy widzów. Monika doskonale wie, że w duecie z nim mogłaby się stać liderką. Już ponoć sugerowała kilku osobom, że po odejściu Zbyszka najchętniej widziałaby się u boku Kammela.

Współprowadzącą Kammela, Urszulę Chincz uznała ponoć za niewielki problem. Jest przekonana, że szefowie zmuszą ją, by oddała Monice Tomka. Tym bardziej, że już wiadomo, że Dwójka nie planuje na razie zatrudniać nikogo nowego. Czyli partnera dla Richardson będzie szukać w obecnym składzie.

Ula jest teraz w bardzo niezręcznej sytuacji. Jeśli Monika nie odpuści i będzie walczyła o Tomka, to ona może zostać na lodzie - wyjaśnia informator tabloidu. Problem polega też na tym, że żaden z prowadzących nie ma ochoty pracować z Moniką. Wszyscy wiedzą, że współpraca z nią nie jest najłatwiejsza, a ona lubi grać pierwsze skrzypce.

Obawiamy się, że Chincz nie ma szans. Richardson ma wprawę w "odbijaniu" facetów.

KOMENTARZE
(500)
N.
9 lat temu
Ja mam już tej babki dośc ... wszędzie jest. Kamel z nią ? Nie widzę tego.
gość
9 lat temu
nie ma co się dziwić, nikt nie chce z nią pracować
N.
9 lat temu
Zamachowski już zrezygnował,więc może i na nią pora ?
gość
9 lat temu
Tylko nie ta p***a Richardson. Niech nie ruszają Chincz. Richardson to sztuczna rura !!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
W*n z nią - a Zbyszek jednak dał dyla hehehe..............
Najnowsze komentarze (500)
gość
9 lat temu
chyba w maglu bylyby bardziej inteligentne teksty..............
gość
9 lat temu
Monika R. - dymana przez cały batalion od szeregowego począwszy !
gość
9 lat temu
Richardson to straszliwa i wyobracana baba o naturze puszczalskiej k***ichy bez sumienia! Man nadzieje,że Zbyszek w końcu pójdzie po rozum do głowy,rzuci tą podłą lampucere i wróci do rodziny !
gość
9 lat temu
Zamachowski poprostu przechodzi właśnie kryzys wieku średniego i dał się tej starej piczy otumanić! To już lepiej mógł wziąść sobie jakąś młodą,których pełno i chętne na bogatych podstarzałych dziadziusiów,którzy nie żałują kasy na fajne życie....
gość
9 lat temu
Wstyd wstyd i wstyd
gość
9 lat temu
Kiedy to się kończy? Pobiła wszelkie granice tupetu w polskim show biznesie. Nie mogę juz na nią patrzeć! A co robi kierownictwo tv? Co to ma być?! Ta osoba obraza wszystko w co wierze i co jest dla mnie ważne. Może by tak p. Zbyszku wezwać siebie do opamiętania.
gość
9 lat temu
opbie brzydkie,ale Chincz przyjemna a Richardson ohydna
gość
9 lat temu
pokomunistyczna żydo-komuna górą
gość
9 lat temu
Chce się podłączyć pod popularniejszego prezentera, żeby coś z tej popularności i na nią spłynęło. Programy z nią nigdy nie będą miały wysokiej oglądalności, bo jej ludzie nie cierpią. Kiesy ten prezio TVP to zrozumie?
gość
9 lat temu
W tym wieku to ona niech raczej idzie do Radia Maryja
gość
9 lat temu
Ula nie daj sie a pozatym Kamel jak bedzie z ta baba to straci bo ja jak ja widze to przełączam na tvn
gość
9 lat temu
IOdestawić trzeba te ": celebrytkje"pożal sie Boże .Doi diabła z nią.Szkoda tylko Zamachowskiego bo był FAJNYM aktorem, A teraz |?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/
gość
9 lat temu
Nie wierzę w to ,że tą Chincz tak lubią telewidzowie .Jak jak ona prowadzi to ja nie oglądam śniadaniówki.Nawet nie muszę sobie wsadzać palców do gardła r****m momentalnie jak tylko ja zobaczę.
gość
9 lat temu
Wsystkie pary sa super ale tej z Ricardson nie da sie zniesc z calym szacunkiem dla pana Zbyszka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie