Cichopki chcą poznać płeć dziecka

174
Podziel się

Kasia już zapowiada, że będzie pracować do porodu. Nowa "moda"?

Cichopki chcą poznać płeć dziecka

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spodziewają się właśnie swojego drugiego dziecka. Rodzice 4-letniego Adasia tym razem marzą o córeczce. Na razie nie można jeszcze potwierdzić płci dziecka badaniem USG, więc Cichopki czekają na wyjaśnienie sprawy.

Jeszcze za wcześnie, żeby wiedzieć, jakiej płci będzie dziecko, jednak Kasia i Marcin na pewno będą chcieli jak najszybciej ją poznać - mówi w rozmowie z Faktem ich znajomy. Już nie mogą się doczekać.

Cichopek na razie czuje się w ciąży doskonale i już zapowiada, że zamierza pracować do porodu. To chyba nowa "moda" w jej środowisku. Inna sprawa, że nie ma specjalnie innego wyjścia. Trudna sytuacja zawodowa i rodzinna Kasi i jej męża nie sprzyja długim przerwom w pracy.

Z obowiązków zawodowych Kasia nie zrezygnuje - potwierdza znajomy. Czuje się bardzo dobrze, jest cały czas na planie "M jak miłość" i "Sexy mamy', gra wszystko zgodnie ze scenariuszem. Nie planuje na razie rezygnować z gry, mimo że widać już brzuszek.

KOMENTARZE
(174)
gość
7 lat temu
Bez przesady. Ciąża to nie choroba, ale też nie wolno się przepracowywać.
dzasta
7 lat temu
mają prawo
gość
7 lat temu
BOŻE O JAKICH WY PIERDOŁACH PISZECIE
gość
7 lat temu
mi wyszła na badaniu córka ,kupiłam wszystko w rózu a urodził sie syn
donna
7 lat temu
To wybòr raczej mają ograniczony do albo, albo. Chyba że trzecia płeć się pojawi.
Najnowsze komentarze (174)
gość
6 lat temu
Niestety nie tym razem Twoja aura Kasiu mowi ze to bedzie SYN i tak sie stanie bo kazdy czlowiek od urodzenia ma swoja aure okres lajaca ilosc i plec potomstwa Pozdrawiam i gratuluje WIESZCZ
gość
7 lat temu
ja bym proponowała imię Zosia lub Basia
jagoda131
7 lat temu
to niech sobie poznaje? pieprzysz się z chłopem to masz dziecko g***i b*******u: będzie daiewczynka albo chłop więc nie p*****y farmazonów do gazet, bo to nikogo nie interesuje! tymbardziej, że sama nie jest kimś wyjątkowym i nie musisz zaraz obwieszczać światu, że ci pieprzenie pod kołdrą wyszło?twoje 5 minut już dawno minęło to pora zastanowić się co do gara włożysz jak urodzisz tego:CIENKO-Chłopka? ha ha ha ha, a kredyty trzeba spłacać!
daria
7 lat temu
Gratulacje kasiu
gość
7 lat temu
zycze coreczki
gość
7 lat temu
Cichopkowie a nie Cichopki tłumoku, który pisał ten tekst.
gość
7 lat temu
Wiesz jak dorobić się na opcjach binarnych? Zobacz na moim blogu: www.18hajs.com
M
7 lat temu
Ja w obydwu ciążach pracowałam praktycznie do końca (2 tyg przed terminem). Przy pierwszej urodziłam 9 dni po przejściu na urlop macierzyński, przy drugiej 4 dni po przejściu na urlop macierzyński. Dobrze się czułam, więc nie widziałam w tym nic dziwnego. Niektóre kobiety będą pracować do końca a inne jak tylko się dowiedzą, że są w ciąży od razu uciekają na zwolnienie.
gość
7 lat temu
Ta informacja odmieniła moje życie
gość
7 lat temu
kogo to obchodzi
gość
7 lat temu
Fajni są
gość
7 lat temu
Fajni są
gość
7 lat temu
Fajni są
gość
7 lat temu
Fajni są
...
Następna strona