Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chinka SPUŚCIŁA niemowlę w toalecie! Chłopiec PRZEŻYŁ!

1410
Podziel się

Dziecko spędziło w rurze kilka godzin... UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Chinka SPUŚCIŁA niemowlę w toalecie! Chłopiec PRZEŻYŁ!
bCNzzhfV

Te szokujące zdjęcia zrobiono na południu Chin. Cudem nie doszło tragedii, gdy policja znalazła spuszczone w toalecie nowonarodzone dziecko. Chłopca tuż po narodzinach wrzucono do toalety i spuszczono wodę... Niemowlę utknęło na kilka godzin w zgięciu rury! Funkcjonariusze ustalili, że matką chłopczyka jest młoda kobieta, która nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Nastolatka urodziła w publicznej toalecie i "zszokowana po porodzie postanowiła pozbyć się dziecka".

Płacz niemowlaka usłyszała przypadkowa osoba, która natychmiast zawiadomiła policję i wezwała kartkę pogotowia. Strażacy wycieli kawałek rury z chłopcem, a następnie przewieźli ją do szpitala. Dopiero tam na stole operacyjnym lekarze ostrożnie wycieli niemowlę z plastikowej osłony.

Obecnie chińskie media donoszą, że chłopiec jest w stabilnym stanie. Istnieje niestety obawa, że po kilku godzinach w ludzkich ekskrementach może się poważnie rozchorować. Chłopca nazwano "dzieckiem numer 59" od numeru inkubatora, w którym umieszczono go w szpitalu.

bCNzzhfX
bCNzzhgd
bCNzzhgy
KOMENTARZE
(1410)
gość
7 lat temu
Jak można coś takiego zrobić ?!
gość
7 lat temu
chore
gość
7 lat temu
Ludzie to najwieksze bestie ...
bCNzzhgz
gość
7 lat temu
cud, że przeżył...
gość
7 lat temu
naprawdę nie wiem czy tak trudno oddać dziecko do adopcji i dać mu szansę na lepsze życie?
Najnowsze komentarze (1410)
gość
4 lata temu
Fuuu
gość
4 lata temu
s****a brak slow
Gość
5 lata temu
S***.
Gość
5 lata temu
To jest skandal ! Jakim trzeba byc człowiekiem by wrzucić niemowlaka do toalety !! Powinna zgnic w wiezieniu. Cud , ze dzieciątko przeżyło.
Qube
6 lat temu
Wypatroszylbym su(...)ke na żywca
gość
6 lat temu
h*j
gość
6 lat temu
brak słów i ciary na całym ciele. CZYSTY DEBILIZM
gość
6 lat temu
bez komentarza co za ludzie!!!!!!!!!!!!
bCNzzhgr
zaszokowana
7 lat temu
To jest paranoja co się dzieje dziecko to największy skarb trzeba je kochać i otaczać miłością. Wiele par chce mieć maleństwo ale nie jest im to dane i rozpaczeją z tego powodu inne babska tego nie doceniają i dzieci giną, są porzucane na śmietnikach na pastwe losu. Żadne dziecko nie jest winne tego że chce żyć bo samo się na świat nie pcha do tego trzeba dwojga jak ktoś nie chce dziecka to jest antykoncepcja ale jak już to maleństwo jest to trzeba wziąć za nie odpowiedzialność i wychować najlepiej jak się potrafi i KOCHAĆ, ale oczywiście to są chiny tam domy dziecka to umieralnie i nie można tam nieć więcej tylko jedno dziecko to co się tam wyprawia jest chore.
Gostek21
7 lat temu
jak to chore jest ona powinna sie leczyć a nie spuszczać w Toalecie Niemowle!!!!
gość
7 lat temu
taaa jasne... nie wiedziała że w ciąży jest. niech nie pier**** głupot. sama w ciąży byłam i wiem jak to jest. przecież czuje się ruchy!!! a pozatym brzuch musiała mieć duży
gość
7 lat temu
ludzie przeczytajcie najpierw dokladnie text tego artykulu !! i****i !!!
gość
7 lat temu
To s**a!!!!!!!!!! Powiesić za golenie i podpalić. Seksować to się chce, a konsekwencji ponosić już nie. Oko za oko!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
To s**a!!!!!!!!!! Powiesić za golenie i podpalić. Seksować to się chce, a konsekwencji ponoscię już nie. Oko za oko!!!!!!!!!
...
Następna strona
bCNzzhgT