Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzuciła Huberta DLA BOGATSZEGO?!

803
Podziel się:

"Wygląda na to, że ma słabość do dojrzałych i majętnych panów". Wcześniej była z... Pawłem Grasiem z PO.

Rzuciła Huberta DLA BOGATSZEGO?!

Kolejne małżeństwo Huberta Urbańskiego przechodzi właśnie do historii. Termin rozprawy rozwodowej został wyznaczony na 19 czerwca. Para ma dwie córki: 4-letnią Stefanię i 2-letnią Danutę. W środowisku plotkuje się, że powodem kłopotów była rezygnacja Urbańskiego z posady w TVP. Julia nie mogła się podobno pogodzić z tym, że odtąd będzie mniej zarabiał...

Hubert jest domatorem i skromnym człowiekiem - zapewnia w rozmowie z Faktem znajomy prezentera. Julia wręcz odwrotnie.

Niestety, w wyjaśnieniu kwestii finansowych nie pomógł im psychoterapeuta, do którego udali się z nadzieją na ratowanie związku. Wkrótce potem Chmielnik wraz z córkami wyprowadziła się z domu. Jak informuje tabloid, ma już na oku innego mężczyznę. Oczywiście nie biednego.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna ten jest bardzo bogaty - pisze tabloid. Podobnie jak Urbański jest od niej dużo starszy. Ponoć Chmielnik zauroczyła się nim i straciła chęć do ratowania swojego związku z mężem. Wygląda na to, że pani Julia ma słabość do dojrzałych i majętnych panów.

Rzeczywiście, kiedy poznała Huberta, był on świetnie zarabiającym prowadzącym Milionerów. Niestety, z biegiem czasu jego kariera trochę podupadła i wtedy Julia zaczęła się odkochiwać. Jak przypomina tabloid, przed Hubertem była związana z Pawłem Grasiem. W 2006 roku był on wprawdzie tylko szeregowym posłem, jednak ujął ją tym, że zapraszał ją na salony i przedstawiał wpływowym biznesmenom. Może teraz odświeżyła którąś z tamtych znajomości?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(803)
gość
11 lat temu
naturalna natura dziwki
Crys
11 lat temu
Showbiznes wita. Money jest najważniejsze....
gość
11 lat temu
hahaha śmieszna sprawa, że to ona go zostawiła. oby tylko dzieci nie ucierpiały
gość
11 lat temu
Niezłe skarpety:-D
gość
11 lat temu
ano takie to miłości z celebrytami, a córka turnau' a? toś wierzy, że gdyby kondrat nie miał milionów na koncie z reklam z ing i z winiarni to by na starego dziada spojrzała?
Najnowsze komentarze (803)
gość
11 lat temu
nie wiem jaka ona jest i co robi i czym się kieruje ale jakoś nie wydaje mi się żeby była puszczalską - jej ojciec był przecież bardzo znanym i cenionym aktorem, już dzięki niemu mogła mieć sławę. Do tego jeśli tylko patrzyłaby na pieniądze i sławę Urbańskiego to by też mu tak dzieci nie rodziła żeby niszczyć sobie figurę i mniej się podobać innym samcom których rzekomo w sobie rozkochiwała,
gość
11 lat temu
O JEZU GRAŚ ten GLUŚ też r****ł Chmielnik ... Ciekawe ilu facetów ją r****ło ?
gość
11 lat temu
Widać po niej, że ciągnie jak stary odkurzacz...
;-)
11 lat temu
Najlepiej lezeć pod gruszą, i mieć swiety spokój, Cieszą tylko male rzeczy, bo dużych nigdy nie ogarniesz rozumem, i sercem.
gość
11 lat temu
s****a
gość
11 lat temu
Baba pasztet
Pykacz
11 lat temu
Ale co sobie popykal panne to jego.
norbit
11 lat temu
bo to p***c jest
gość
11 lat temu
Jak chce sie r****c kobiete 15-20 lat mlodsza to trzeba sie z takim czyms liczyc. Pisze jako facet.. :)
gość
11 lat temu
z lekka brzydka kobiecina....
gość
11 lat temu
salonowa zdzira
gość
11 lat temu
nigdy nie pracowała cwaniara teraz chce go oskubać, a wcześniej w dzieciaka go wmontowała !
gość
11 lat temu
teraz chce dychę alimentów , chatę i furę a przyjechała pks-em i była kochanicą starego dziada.potem zrobiła rozeznanie w terenie i padło na Huberta .... i dał się złapać biedak .Teraz go puści w skarpetach a ,że leniwa jest to do roboty nie pójdzie tylko z niego będzie żyła.
gość
11 lat temu
A to przecież córka tego tragicznie zmarłego aktora Jacka Chmielnika ale jaja ona taka?????? No ale kaska najważniejsza i nic nie robić !!!!!!!!!
...
Następna strona