Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzuciła Huberta DLA BOGATSZEGO?!

803
Podziel się:

"Wygląda na to, że ma słabość do dojrzałych i majętnych panów". Wcześniej była z... Pawłem Grasiem z PO.

Rzuciła Huberta DLA BOGATSZEGO?!
bEKvIBph

Kolejne małżeństwo Huberta Urbańskiego przechodzi właśnie do historii. Termin rozprawy rozwodowej został wyznaczony na 19 czerwca. Para ma dwie córki: 4-letnią Stefanię i 2-letnią Danutę. W środowisku plotkuje się, że powodem kłopotów była rezygnacja Urbańskiego z posady w TVP. Julia nie mogła się podobno pogodzić z tym, że odtąd będzie mniej zarabiał...

Hubert jest domatorem i skromnym człowiekiem - zapewnia w rozmowie z Faktem znajomy prezentera. Julia wręcz odwrotnie.

Niestety, w wyjaśnieniu kwestii finansowych nie pomógł im psychoterapeuta, do którego udali się z nadzieją na ratowanie związku. Wkrótce potem Chmielnik wraz z córkami wyprowadziła się z domu. Jak informuje tabloid, ma już na oku innego mężczyznę. Oczywiście nie biednego.

bEKvIBpj

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna ten jest bardzo bogaty - pisze tabloid. Podobnie jak Urbański jest od niej dużo starszy. Ponoć Chmielnik zauroczyła się nim i straciła chęć do ratowania swojego związku z mężem. Wygląda na to, że pani Julia ma słabość do dojrzałych i majętnych panów.

Rzeczywiście, kiedy poznała Huberta, był on świetnie zarabiającym prowadzącym Milionerów. Niestety, z biegiem czasu jego kariera trochę podupadła i wtedy Julia zaczęła się odkochiwać. Jak przypomina tabloid, przed Hubertem była związana z Pawłem Grasiem. W 2006 roku był on wprawdzie tylko szeregowym posłem, jednak ujął ją tym, że zapraszał ją na salony i przedstawiał wpływowym biznesmenom. Może teraz odświeżyła którąś z tamtych znajomości?

bEKvIBpp
bEKvIBpK
KOMENTARZE
(803)
gość
8 lat temu
naturalna natura dziwki
Crys
8 lat temu
Showbiznes wita. Money jest najważniejsze....
gość
8 lat temu
hahaha śmieszna sprawa, że to ona go zostawiła. oby tylko dzieci nie ucierpiały
bEKvIBpL
gość
8 lat temu
Niezłe skarpety:-D
gość
8 lat temu
ano takie to miłości z celebrytami, a córka turnau' a? toś wierzy, że gdyby kondrat nie miał milionów na koncie z reklam z ing i z winiarni to by na starego dziada spojrzała?
Najnowsze komentarze (803)
gość
8 lat temu
nie wiem jaka ona jest i co robi i czym się kieruje ale jakoś nie wydaje mi się żeby była puszczalską - jej ojciec był przecież bardzo znanym i cenionym aktorem, już dzięki niemu mogła mieć sławę. Do tego jeśli tylko patrzyłaby na pieniądze i sławę Urbańskiego to by też mu tak dzieci nie rodziła żeby niszczyć sobie figurę i mniej się podobać innym samcom których rzekomo w sobie rozkochiwała,
gość
8 lat temu
O JEZU GRAŚ ten GLUŚ też r****ł Chmielnik ... Ciekawe ilu facetów ją r****ło ?
gość
8 lat temu
Widać po niej, że ciągnie jak stary odkurzacz...
;-)
8 lat temu
Najlepiej lezeć pod gruszą, i mieć swiety spokój, Cieszą tylko male rzeczy, bo dużych nigdy nie ogarniesz rozumem, i sercem.
gość
8 lat temu
s****a
gość
8 lat temu
Baba pasztet
Pykacz
8 lat temu
Ale co sobie popykal panne to jego.
norbit
8 lat temu
bo to p***c jest
bEKvIBpD
gość
8 lat temu
Jak chce sie r****c kobiete 15-20 lat mlodsza to trzeba sie z takim czyms liczyc. Pisze jako facet.. :)
gość
8 lat temu
z lekka brzydka kobiecina....
gość
8 lat temu
salonowa zdzira
gość
8 lat temu
nigdy nie pracowała cwaniara teraz chce go oskubać, a wcześniej w dzieciaka go wmontowała !
gość
8 lat temu
teraz chce dychę alimentów , chatę i furę a przyjechała pks-em i była kochanicą starego dziada.potem zrobiła rozeznanie w terenie i padło na Huberta .... i dał się złapać biedak .Teraz go puści w skarpetach a ,że leniwa jest to do roboty nie pójdzie tylko z niego będzie żyła.
gość
8 lat temu
A to przecież córka tego tragicznie zmarłego aktora Jacka Chmielnika ale jaja ona taka?????? No ale kaska najważniejsza i nic nie robić !!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvIBqw
bEKvIBqx
bEKvIBqy
bEKvIBqz
bEKvIBqA
bEKvIBqf