Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fibak: "Stałem się OFIARĄ PODŁEJ, starannie zaplanowanej PROWOKACJI!"

829
Podziel się

"Redakcja Wprost kompromituje dziennikarstwo!" - atakuje tenisista. Naprawdę?

Fibak: "Stałem się OFIARĄ PODŁEJ, starannie zaplanowanej PROWOKACJI!"
bEiTuCSt

Ta afera może oznaczać początek końca legendy polskiego sportu. Nic dziwnego, że nagrany przez Wprost Wojciech Fibak postanowił się bronić i oskarżyć demaskujących go dziennikarzy. Wydał właśnie oficjalne oświadczenie w sprawie artykułu, który ujawnia proceder, o którym w warszawskim "środowisku" było podobno głośno od lat. Emerytowany tenisista miał według Wprost "ustawiać" młode, ładne i ambitne studentki ze swoimi starszymi, bogatymi kolegami. Tak właśnie Katarzyna Gwizdała poznała swojego francuskiego męża. Zobacz: Fibak "USTAWIAŁ" młode dziewczyny z bogaczami?! "POZNAŁEM GWIZDAŁĘ Z TYM FRANCUZEM!"

Potwierdzenie informacji na temat takich "randek" milionerów z młodymi dziewczynami zdobyto przez dziennikarską prowokację. Podstawiona przez redakcję dziewczyna umówiła się z Fibakiem, a następnie nagrała całą rozmowę. Ujawniony przez tygodnik materiał oczywiście nie spodobał się "legendzie sportu". Fibak zaprzecza wszystkim oskarżeniom i nazywa je "kompromitacją dziennikarstwa". Broni się też, mówiąc, że nie pełni żadnych funkcji publicznych. To prawda, ale od lat promuje się z żoną w kolorowych magazynach i zabiega o opinię człowieka wielkiego sukcesu i klasy.

bEiTuCSv

Stałem się dzisiaj ofiarą podłej, starannie zaplanowanej prowokacji dziennikarskiej, która dotyczy mojego życia prywatnego - zaczyna swoje oświadczenie Fibak. Redakcja Wprost posunęła się do niechlubnych działań, które kompromitują dziennikarstwo, a jedynym powodem pojawienia się artykułu są pogoń za nakładem i zwiększanie zysku wydawcy. Pragnę oświadczyć, że nie pełnię żadnych funkcji publicznych, nie wygłaszam moralizatorskich kazań i nie ma żadnego powodu, by w wyrachowany sposób przysyłać prowokujące młode kobiety w celu skompromitowania mojej osoby.

Ci którzy mnie znają, wiedzą doskonale, że przez całe życie łączyłem ludzi z różnych ścieżek życia, pomagałem i wspierałem wielu z nich - dodaje. Nie zamierzam pozwalać na oczerniające działania i powtarzanie spreparowanej historii na potrzeby mediów, w przypadku naruszania mojej prywatności będę zmuszony do podejmowania działań prawnych.

Dla poparcia swoich słów Fibak opuścił grancie Polski. Nie wiadomo, gdzie pojechał i kiedy wróci.

Na temat prowokacji wypowiedziała się także Malina Błańska, autorka prowokacji Wprost. Dziennikarka napisała do byłego tenisisty SMS-a o następującej treści:

bEiTuCSB

Panie Wojtku, czy może pomaga pan miłym dziewczynom poznać i zarobić przy poznaniu miłych panów? Miła dziewczyna.

Fibak odpowiedział błyskawicznie i zaproponował spotkanie w swojej galerii na Krakowskim Przedmieściu. Szybko okazało się, że ma przyjaciela w Nowym Jorku, któremu z pewnością się spodoba i który mógłby jej robić ewentualne prezenty.

Bardzo długo zastanawiałam się, jak mogłabym dotrzeć do Wojciecha Fibaka - kto mógłby mnie z nim poznać, na jakim bankiecie mogłabym go spotkać - relacjonuje Błańska w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Po pewnym czasie poszukiwania osoby, która mogłaby pośredniczyć w kontakcie z nim, byłam już zrezygnowana. Uważałam, że nie może tak po prostu przyjść do niego dziewczyna z ulicy i powiedzieć: Pomóż mi znaleźć jakiegoś faceta, bo słyszałam, że rozdajesz takie kontakty. Uznając, że i tak mam spalony temat, bo nie jestem w stanie dotrzeć do Fibaka, stwierdziłam: Trudno, po prostu wyślę mu SMS. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie. Byłam przekonana, że to niemożliwe, że on oddzwoni, że coś jeszcze będzie z tego tematu.

A jednak się "udało". Gratulujemy.

bEiTuCSC
bEiTuCSW
KOMENTARZE
(829)
gość
8 lat temu
Kto poznal cie z twoja mloda zona ? Dziadku 2
gość
8 lat temu
Fibak, jakbyś nie stręczył bogatym i zagranicznym kumplom polskich dzi*wek,to nie dałbyś się wkręcić w tą prowokację. Zawiodła cię czujność,stary pacanie i wpadłeś.
gość
8 lat temu
w sumie to mi go szkoda. Płaci za puste l***i, które chcą robić karierę przez łóżko, przecież nikt im nie każe. a gwizdała po rączkach go powinna całować ;-)
bEiTuCSX
gość
8 lat temu
Doszukujecie sie brudow w katach a wieksze sa oficjalnie podawane kazdego dnia w wiadomosciach.nikomu krzywdy nie zrobil swataniem wiec o co tyle krzyku
WojtusFan
8 lat temu
Jak gdyby to nie było wiadome już przed laty...
Najnowsze komentarze (829)
gość
6 lat temu
malina blanska to dupodajka i niech robi to w czym jest dobra czyli d******py kazdemu !
gość
8 lat temu
Fibak to zbok jakich mało, pedofil do tego k*****ł
gość
8 lat temu
stary obleśny typ
gość
8 lat temu
ta,,prowokacja - chciałbyś oblechu.
gość
8 lat temu
No tak, dziennikarze popsuli mu rynek cholera. Do sadu z niko fibak, albo otpis swoj numer telefonu i views Sie reklama za free.
Carcharodon
8 lat temu
I co teraz będzie z obywatelstwem Monaco Panie Wojciechu? Podobno warunkiem jest nieskazitelna opinia ,a ta chyba legła w gruzach.
gość
8 lat temu
lubiał p******ć czy to grzech???? pytam się!!!!!! wy nie lubicie???
gość
8 lat temu
fibak nic złego nie zrobił odpie dolcie sie od niego. a ten dziennikarski qrwiszon jest dla mnie z***m
bEiTuCSP
beaNY
8 lat temu
Co ty stary, oblesny palancie sie tlumaczyc, skoro kazdy wie, ze jeste obrzydliwym alfonsem?
gość
8 lat temu
nie dziwi nic kto ci uwierzy
gość
8 lat temu
nie moge dodawac komentaarzy!!!!
gość
8 lat temu
SWATANIE. to robil fibak. dajcie ludziom zyc, a nie się rzucacie jak sępy
gość
8 lat temu
ludzie to jest żenujące! w turcji ludzie giną za walkę o wolność obywatelską, a my tutaj p********y o jakimś fibaku!!! facet swatał młode l***i ze starcami, smutne, ale co komu do tego!!!??? żyj i pozwól żyć innym!!! mnie też wyswatano z moim obecnym chłopakiem, tylko, że my jesteśmy rówieśnikami. nic innym do tego kto jak spełnia swoje marzenia i pragnienia, póki nikomu nie dzieje się krzywda. SWATANIE. to robił fibak
ALIK
8 lat temu
panie wojtku gdyby ktoś zaplanował prowokacje ze mną i prośilby bym go przedstawiła miłym starym bogatym paniom to bym sie niezgodziła bo tego poprostu nie robie a pan tak ochoczo ? jesat pan obrzydliwym starym capem. może pana coreczka by skorzystała z pana pomocy
...
Następna strona
bEiTuCTr