Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Oni nie mogą bez siebie żyć!"

313
Podziel się

"Kilkumiesięczna przerwa im to uświadomiła. Są sobą zauroczeni jeszcze bardziej." Skończy się ślubem?

"Oni nie mogą bez siebie żyć!"
bEiitDhN

We wrześniu zeszłego roku zakończył się związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Para, która, jak ogłosiła była dziewczyna striptizera, "odczuwa świat głębiej", rozstała się, gdyż nie mogła się pogodzić w kwestii "życiowych priorytetów". A mówiąc wprost, Treliński nie był chyba zakochany w Edycie tak jak ona w nim. Ostatecznie tancerka zrezygnowała z nakłaniania go na ślub i dzieci. Wtedy Treliński zgodził się, żeby do siebie wrócili.

Oczywiście znajomi Edyty inaczej przedstawiają tę sytuację w prasie. W najnowszym Fleszu zapewniają, że to Herbuś zakończyła związek. Przeczekała kilka miesięcy rozłąki, które pozwoliły im zrozumieć, że chcą ze sobą być.

Oni nie mogą bez siebie żyć! – deklaruje jej znajoma. Kilkumiesięczna przerwa im to uświadomiła I tak ciągle się spotykali i do siebie dzwonili. Teraz są sobą zauroczeni jeszcze bardziej niż dwa lata temu.

bEiitDhP

Myślicie, że Edyta doczeka się ślubu? Albo przynajmniej dziecka?

bEiitDiq
KOMENTARZE
(313)
Amstaffik
8 lat temu
on jest podobny do Ryśka z Klanu ;)
aga
8 lat temu
ale ten facet oblesny
gość
8 lat temu
Czy ona robi coś poza pokazywaniem się ?
bEiitDir
gość
8 lat temu
R****m już tą Herbuś
gość
8 lat temu
Herbuś tandeta
Najnowsze komentarze (313)
Cheap Authent...
7 lat temu
ubagsoutlet.com.2233 Cheap Authentic gucci bags outlet sale uk
gość
8 lat temu
ludzie gdzie wy macie oczy. treliński jest z***bis''ty. wygląda jak milion dolców. super ciasteczko. a ona slicznotka. oby tak dalej.
ppfg
8 lat temu
Nuda!! Nuda i jeszcze raz nuda!!! Pokemony do pokebola!! Musiala ladnie dawac d**y!!! Bo talentu to to nie posiada. A normalni ludzie od tak nie pokazuja sie na pierwszych stronach gazet.
aguś
8 lat temu
pasują do siebie, obydwoje czerpią korzyści z tego związku
gość
8 lat temu
Ale on jest flejowaty, spójrzcie na kołnierzyk
gość
8 lat temu
Oj nie pasują mu te trampki
gość
8 lat temu
Fajna para, Edytka jest mądra bo nie reaguje na głupie zaczepki PUDLA. w stylu " odczuwa świat głębiej " . Zresztą PUDEL to jak Korwin Piotrowska - nikogo nie lubi , z wszystkich szydzi. Wszyscy są be.......... , g***i , brzydcy itp.
gość
8 lat temu
facet jest tak aseksualny
bEiitDij
J A-J
8 lat temu
Panie Treliński, Pana postawa niegodna jest prawdziwego mężczyzny. To, co Pan proponuje jest zwyczajnie słabe, niemęskie, Ma Pan wyobraźnię i inteligencję nietuzinkową, więc tym bardziej dziwi, że nie rozumie Pan kobiecej natury i psychiki, które ściśle związane są z posiadaniem przez nią rodziny a co najważniejsze upragnionego dziecka przeważnie z mężczyzną, którego kochają. A jeśli jest Pan nie daj Boże tego świadom, to przepraszam, ale taka pasywność jest zwyczajnym egoizmem i podłością. Kobieta to nie manekin, kukiełka, czy lalka bez uczuć, którą pociąga się czasem za złudnie brylantowe sznureczki a która to rzeczywiście czasem z miłości potrafi się zatracić, zrezygnować ze swoich pragnień i w rezultacie przegrać życie. Proszę pmiętać, że jeśli kobieta coś ważnego "przegapi" w życiu, nieszczęśliwa i przegrana, znienawidzi Pana, a Pana do końca swoich dni będzie prześladować poczucie winy i wyrzuty sumienia nie dadzą spokojnie zasnąć - proszę mie wierzeyć te, są bezlitosne. Z pewnością znany jest Panu głęboki sens cytatu z ponadczasowej powieści "Mały Książę" - "JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA TYCH, KTÓRYCH OSWOILIŚMY". Zatem, niech Pan w końcu coś z tym zrobi na miłość Boską. Albo w jedną albo w drugą stronę. Dla niej... Pozdrawiam.
gość
8 lat temu
przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców. JEST DOKŁADNIE TO SAMO
gość
8 lat temu
cos niesamowitego
gość
8 lat temu
fatalna sukienka, ktrókie nózki :(
gość
8 lat temu
no i super fajna para!
gość
8 lat temu
Super teledysk Jaskółeczka i ładną piosenkę Gusła wykonała Magda Przychodzka
...
Następna strona
bEiitDiL