Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski BĘDZIE WALCZYŁ Z ŻONĄ o drugą córkę!

544
Podziel się

"O zmianę miejsca zamieszkania wnioskowała szkoła. Chodziło o rażące zaniedbanie!" - mówi była żona prezentera.

Janowski BĘDZIE WALCZYŁ Z ŻONĄ o drugą córkę!
bEiSOxqZ

Robert Janowski bał się, że bardzo zażyłe stosunki z oskarżoną o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie Moniką G., mocno odbije się na jego reputacji i wiarygodności przed sądem. Prezenter był w trakcie batalii o sprawowanie opieki nad córkami, gdy media dowiedziały się, jak zarabiała jego narzeczona.

Prowadzący Jaka to melodia oficjalnie zerwał wszystkie stosunki z oskarżoną, ale media donoszą, że tak naprawdę wspiera ją i opłaca jej drogich prawników (zobacz: Poleci do USA na proces Moniki?). Jego strategia się chyba opłaciła, bo sąd kilka dni temu podjął decyzję, że starsza córka może mieszkać z nim. Katarzyna Dańska twierdzi, że to szkole Anieli zależało na tym, by mieszkała z matką.

Szanuję decyzję córki. O zmianę miejsca zamieszkania wnioskowała szkoła - mówi w rozmowie z Show. Chodziło o rażące zaniedbanie. Dobro córki jest najważniejsze. Cieszę się, że będzie pod kontrolą kuratora. A dzieci muszą mieć kontakt z obojgiem rodziców.

bEiSOxrb

Sąd ustalił warunki opieki nad małoletnimi w taki sposób, by rodzice mogli uczestniczyć w ich wychowywaniu. Nie ograniczył też sprawowania opieki przez żadną ze stron - mówi Maja Smoderek z Sądu Okręgowego w Warszawie.

Na tym jednak nie koniec sądowych batalii byłych małżonków. Jak donosi Flesz, Janowski chce uzyskać prawo do sprawowania opieki także nad młodszą córką, Tolą. Z byłą żoną chce się spotkać na sali sądowej za pół roku. Do tego czasu muszą brać razem udział w mediacjach.

Wyobrażacie sobie, jak na siebie patrzą w czasie takich przymusowych spotkań?

bEiSOxrh
bEiSOxrC
KOMENTARZE
(544)
gość
8 lat temu
parchaty dziadu najpierw sam urodz sobie dziecko a pozniej zabieraj....matka dzieci ma je stracic bo ty z ptakiem latales po obcych baabch???
gość
8 lat temu
Glownie chodzi o to by "dowalic" bylej zonie! Ile czasu ten p***c moze poswiecic dzieciom?
gość
8 lat temu
Ten facet juz kompletnie zglupial., gdzie dziecku bedzie lepiej jak u kochajacej mamy!?
bEiSOxrD
gość
8 lat temu
matka je rodzila a nie ty i na zlodzieja cie nie zamienila jak ty swoja zone i matke swoich dzieci na zlodziejke ciuchow!!!!
gość
8 lat temu
On to tylko po sadach biega,teraz pewnie bedzie na sprawie Glodek w Ameryce.
Najnowsze komentarze (544)
gość
7 lat temu
Nie musi walczyć, bo druga córka tez chce z nim mieszkac a nie z matka. zreszta juz sąd przyznał opiekę nad niąojcu i pani monice. Ale wstyd dla matki
gość
8 lat temu
Mam nadzieję, że przestaniecie oglądać tego parszywego typa!
gość
8 lat temu
Jaką klasą się wykazał , po prostu d*pek.
gość
8 lat temu
skur.... najgorszy typ człowieka!!! b*****a, oszust, damski bokser, i "dobry tatuś", który pozwala córce na wszystko...ciekawe czy jak mu się córka zaćpa to kogo będzie obwiniał???? I*****l skończony!!! zależy mu tylko na dobrym wizerunku na niczym więcej!!! łeb urwać to mało!!!
gość
8 lat temu
Zależało szkole?????????? A matce....???????
gość
8 lat temu
Z jakiegoś powodu sąd podjął taką decyzję. Powody musiały być poważne, bo sądy zwykle pozostawiają dzieci z matkami. Nie krytykujcie więc skoro nie znacie szczegółów. Pan Janowski jest przemiłym człowiekiem.
gość
8 lat temu
dzieci powinny mieszkać z matką,szczególnie dziewczynki,szkoda słów,czego one sie nauczą przy te kochance,przestałam kompletnie oglądać program z tym człowiekiem,powinien zniknąć z wizji.......
gość
8 lat temu
nie ma serca ze rozdziela rodzeństwo przecież to sa siotry w podobnym wieku..
bEiSOxrv
ken
8 lat temu
Janowskiemu narzeczoną też załatwił Fibak.
gość
8 lat temu
Super teledysk Jaskółeczka i ładną piosenkę Gusła wykonała Magda Przychodzka
gość
8 lat temu
kto widzi coś dobrego w całej tej sytuacji ??????????????
gość
8 lat temu
powiedzcie po co łączyć się z rozwodnikiem on każdą tak samo traktuje każda jaka by nie była ile on tych bab już miał???????
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gggg"]gość: Panie Robercie, proszę sie nie przejmować komentarzami ani tymbardziej kłamliwą lanserką byłej żony...Dziecko wybrało a sąd jedynie potwierdził, że to była słuszna decyzja.. Ona musi teraz sie ratować w gazetach bo to straszne, że od własnej matki dzieci uciekają. Nikt nie wierzy w jej pisaninę i wszyscy pana wspieramy, bo dobro dzieci najważniejsze, chociaż jak widzę każdy to dobro inaczej ozumie. Pana była żona nie przysługuje się szczęściu dziewczyn latając z wywiadami do gazet. Pan wykazał się KLASĄ i SPOKOJEM..Gratulacje. A pani, Katarzyna...no cóż- WSTYD!!!!!!!!Wstyd to lansowanie się tatusia jako dobrego ojca. Najstarszego syna prawie nie widywał. Ja siedział w studio i miał d....... to jak miał się dziećmi zajmować. To jest dopiero zagadka. Nowych dzieci sobie nie zrobi z Głodek, to matce zabiera. Dziecko chce być z ojcem, chce bo tatuś ma kasę i jest szczęśliwy, a matka cierpi. Dzieci nie lubią przegranych i nie ma to nic wspólnego z tym kim i jaka jest jej matka. A matka pewnie więcej wymaga.[/cytat]te małe to wyrosną na niezłe dzieciaki - Panie Janowski będzie pan patrzał na nieszczęścia własnych dzieci które nie ułożą sobie życia. Nie życzę i nie straszę ale w życiu nie jedną taką sytuację widziałam nie uczy pan szacunku dzieci do ludzi do matki ale do kobiety pozbawionej zasad.
gość
8 lat temu
o to właśnie chodzi że Janowski nie widzi swojej winy w zachowaniu byłej i tyle.
...
Następna strona
bEiSOxrX