Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris PODCIĘŁA SOBIE ŻYŁY nożem kuchennym! "CIERPIAŁA NA DEPRESJĘ"

201
Podziel się

"Przykro było patrzeć na to, co się z nią dzieje. Prawie w ogóle nie sypiała". Ktoś się nią w ogóle opiekował?

Paris PODCIĘŁA SOBIE ŻYŁY nożem kuchennym! "CIERPIAŁA NA DEPRESJĘ"
bDyLrKlh

15-letnia Paris Jackson jest zdecydowanie najbardziej medialną z całej, licznej rodziny zmarłego przed czterema laty gwiazdora. Wczoraj po południu polskiego czasu do amerykańskich mediów dotarła informacja, że dziewczynka próbowała popełnić samobójstwo. Doniesienia te zostały potwierdzone przez biologiczną matkę Paris, Debbie Rowe. Zobacz:

Dzisiaj media za oceanem prześcigają się w spekulacjach dotyczących przyczyn desperackiego kroku nastolatki oraz jej obecnego stanu. Jak twierdzą dziennikarze US Weekly, TMZ oraz Entertainment Tonight, dziewczyna próbowała odebrać sobie życie w nocy z wtorku na środę czasu lokalnego, poprzez zażycie 20 tabletek leku zawierającego Ibuprofen oraz podcięcie żył kuchennym nożem. Paris zostawiła też list pożegnalny, nie wiadomo jednak, jaka była jego treść.

Jak twierdzą informatorzy US Weekly, Paris szybko zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła.

bDyLrKlj

Spanikowała, kiedy zorientowała się, co tak naprawdę się stało - opisuje źródło. Szybko pożałowała tego, co zrobiła i wezwała pomoc. To uratowało jej życie.

Prawna opiekunka Paris, matka Michaela, Katherine Jackson, potwierdziła w specjalnym oświadczeniu, że dziewczynka czuje się już dobrze.

_**Paris otrzymała specjalistyczną pomoc, a jej stan jest stabilny**_ - czytamy. Bycie 15-letnią, wrażliwą dziewczyną jest trudne niezależnie od tego, kim jesteś. Szczególnie trudno jest wtedy, kiedy straci się najbliższą w życiu osobę.

Potwierdzają to anonimowo osoby z otoczenia nastolatki. Ich zdaniem wciąż nie poradziła sobie ze śmiercią ojca.

bDyLrKlp

To wszystko wynika z faktu, że nadal tęskni za ojcem i nie uporała się z jego śmiercią - mówi informator US Weekly. Trudno było jej też zacząć nowe życie, w którym nie była już chroniona przez Michaela. Miała poważne problemy, cierpiała na depresję. Przykro było patrzeć na to, co się z nią dzieje. W ostatnim czasie prawie w ogóle nie sypiała, snując się po domu.

Jedyna córka Jacksona musi zostać pod obserwacją lekarzy jeszcze 72 godziny. Miejmy nadzieję, że teraz ktoś się nią wreszcie zaopiekuje...

bDyLrKlq
bDyLrKlK
KOMENTARZE
(201)
m
8 lat temu
Smutne, że depresja w tak młodym wieku.
gość
8 lat temu
Podręcznikowy przykład wołania o pomoc...
gość
8 lat temu
szkoda dziewczyny :(
bDyLrKlL
gość
8 lat temu
biedna
gość
8 lat temu
Niestety ale to musiało sie tak skończyć szkoda mi tych dzieci. Zagubione pozostawione same sobie
Najnowsze komentarze (201)
kinka2323
7 lat temu
jeśli ktoś z was poszukuje pomocy psychologa to mogę polecić portal meritum.sos.pl, pomoc jest w pełni anonimowa i cena jest przystępna mają też forum i można dobrze się wygadać także myślę że, jest to dobre wyjście dla osoby zagranicą. Mam depresję i nie chce mi się wychodzić między ludzi a tam mogę pogadać anonimowo o wszystkim bo na tradycyjną terapię bym się nie odważyła.
Ulkaaa2383
7 lat temu
Cześć jeśli któraś z was szuka psychologa online to mogę polecić portal psychologiczny meritum.sos.pl, oferta pomocy jest w pełni anonimowa i ceny są oki na portalu jest też forum i można się wygadać więc jest to fajne rozwiązanie dla osoby zagranicą. Ja mam nerwicę :( i nie chce mi się wychodzić do ludzi a tam mogę pogadać anonimowo o czym chcę bo na tradycyjną wizytę bym się nie odważyła.
Sylwia_londyn...
7 lat temu
Cześć jeżeli ktoś z was szuka pomocy psychologa to szczerze polecę portal meritum.sos.pl, oferta pomocy jest w pełni anonimowa i cena jest przystępna na portalu jest też jakieś forum i można się wygadać więc jest to ok rozwiązanie dla osoby . .
Weronika_szko...
7 lat temu
Cześć jeśli ktoś z was szuka psychologa to polecam portal psychologiczny psycheterapia.pl, oferowana pomoc jest całkiem anonimowa a cena jest atrakcyjna jest też forum i można się wygadać więc myślę że, jest to fajne wyjście dla kogoś . Ja mam objawy nerwicy :( i nie chcę wychodzić z domu a tam mogę pogadać anonimowo o czym chcę bo na zwykłą wizytę chyba bym nie miała odwagi.
Ulkaaa232
7 lat temu
Cześć jeżeli ktoś poszukuje psychologa to mogę polecić portal meritum.sos.pl, oferta pomocy jest w pełni anonimowa a ceny są oki jest też jakieś forum i można dobrze się wygadać więc jest to ok wyjście dla osoby zagranicą. Mam objawy nerwicy i nie chcę wychodzić z domu a u nich mogę porozmawiać anonimowo o wszystkim bo na zwykłą wizytę chyba bym nie miała odwagi.
Sylwia_berlin...
7 lat temu
jeżeli któraś z was szuka psychologa online to polecam portal psychologiczny psycheterapia.pl, oferta pomocy jest w pełni anonimowa a kosztuje niewiele mają też forum i można się wygadać także myślę że, jest to ok rozwiązanie dla osoby zagranicą. Ja mam stany lękowe :( i nie chcę wychodzić między ludzi a u nich mogę porozmawiać zawsze o czym chcę bo na zwykłą terapię chyba bym się nie odważyła.
kasiaadkIlona...
7 lat temu
jeśli któraś z was szuka pomocy psychologa to szczerze polecam portal psychologiczny meritum.sos.pl, pomoc jest całkowicie anonimowa i cena jest niska mają też forum i można się wygadać także jest to ok wyjście dla osoby zagranicą. Ja mam nerwicę i nie chce mi się wychodzić do ludzi a u nich mogę pogadać anonimowo o wszystkim bo na zwykłą wizytę bym nie miała odwagi.
gość
8 lat temu
Jest po przejściach.
bDyLrKlD
gość
8 lat temu
Depresja cięzka choroba mało osób rozumie ..
gość
8 lat temu
ładna jest
gość
8 lat temu
a ruchy b*****y masz????
gość
8 lat temu
zmarł jej ojciec to ma depresje
gość
8 lat temu
nie nawidze osob które gadaja o samobójstwie ,albo facet straszy dziewczyne jak go zostawi ze się przez nia powiesi albo inne zle rzeczy ,nienawidzę czegos takiego !!!!!!
gość
8 lat temu
To jeszcze dziecko a została pozostawiona sama sobie zamiast się nią opiekować walczą o pieniądze które pozostawił jej ojciec i jej bratu...
...
Następna strona
bDyLrKmf