Dziewczyny z "Top model" w nowej sesji!

Są już modelkami?

Obraz

Finalistki tegorocznej edycji programu Top model postanowiły nie ryzykować i po zakończeniu show regularnie pojawiają się na imprezach i pozują do kolejnych sesji. Zuzanna Kołodziejczyk, której wygrana była sporym zaskoczeniem, stanęła z Renatą Kurczab przed obiektywem Łukasz Dziewica.

Na Facebooku fotografa pojawiła się zapowiedź pełnej sesji z udziałem początkujących modelek. Kołodziejczyk pozuje w kostiumie kąpielowym, a także skórzanym topie i krótkich spodenkach. Natomiast Kurczab na obu fotkach jest ubrana na biało i ma bardzo mocno podkreślone makijażem oczy.

Można je już nazwać modelkami?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą