Trwa ładowanie...
Przejdź na

Obrońca Waśniewskiej PRZEDŁUŻY PROCES?

308
Podziel się:

"Chcę udowodnić, że to, co mówią biegli, nie jest prawdą. Uważam, że Katarzyna Waśniewska jest niewinna!"

Obrońca Waśniewskiej PRZEDŁUŻY PROCES?
bEDelprF

Jak już pisaliśmy reprezentujący matkę uduszonej Madzi z Sosnowca adwokat w czasie poprzedniej rozprawy próbował podważyć opinię biegłych, upierając się, że dziecko cierpiało na rzadką chorobę, objawiającą się skurczem krtani...

Chcę udowodnić, że to, co mówią biegli, nie jest prawdą, a Magdalena Waśniewska zmarła z powodu laryngospazmu, czyli znanego w literaturze laryngologicznej skurczu krtani - przekonywał sędziego. Po upadku z rąk matki wystąpił w krtani krwiak wielkości 1x1,3 cm, który podrażnił nerwy w krtani, a to spowodowało taki sam mechanizm śmierci, jak przy uduszeniu gwałtownym. Uważam, że Katarzyna Waśniewska jest niewinna, a udowodni to biegły laryngolog dziecięcy. Ponieważ z każdym moim pytaniem udowadniam państwa niewiedzę z zakresu laryngologii, uważam, że taki specjalista będzie tutaj konieczny.

Wszyscy czterej biegli są zgodni co do tego, że to uduszenie, a nie laryngospazm było przyczyną śmierci Madzi, jednak Arkadiusz Ludwiczek nie ma zamiaru pozwolić, by jego pomysł się zmarnował. Z pewnością spędził sporo czasu nad literaturą fachową, żeby znaleźć "laryngospazm".

bEDelprH

Jak informuje Fakt, skierował już do sądu wniosek o dopuszczenie dowodu na powołanie biegłych z zakresu neonatologii i laryngologii.

Chcę aby wypowiedzieli się, czy do śmierci dziecka mogło dojść na skutek laryngospazmu - samoistnego skurczu krtani, wywołanego na skutek upadku dziecka - zapowiada Ludwiczek w rozmowie z tabloidem. To podważyłoby tezę o uduszeniu.

Jak można się było domyślać, prokurator Zbigniew Grześkowiak, który po przesłuchaniu biegłych, podtrzymujących swoje zeznania, liczył, że najgorsze ma już za sobą, nie jest tym zachwycony.

Powoływanie kolejnych biegłych na pewno przedłuży proces - ocenia w rozmowie z tabloidem. Jedynym logicznym i sensownym rozwiązaniem byłoby ewentualne poszerzenie zespołu, który wydawał opinię, o specjalistów z zakresu laryngologii. Myślę, że sąd by się do tego przychylił, bo gdyby tego nie zrobił, obrona miałaby asa w rękawie, wnosząc o apelację.

bEDelprN

Sąd odniesie się do wniosku w najbliższy poniedziałek. Analiza materiału dowodowego przez kolejnych biegłych, nie wprowadzonych jeszcze w sprawę, potrwa kolejne kilka tygodni.

Sędzia może rozpatrzyć wniosek obrońcy na posiedzeniu lub dopiero na poniedziałkowej rozprawie - potwierdza rzecznik katowickiego sądu, Jacek Krawczyk. Musi o tym strony powiadomić.

bEDelprO
bEDelpsi
KOMENTARZE
(308)
gość
8 lat temu
jak on moze dzieciobójczynié broni w taki sposob aby za wszelká cené probowac já uniewinnic!!? gdzie masz czowieku sumienie????
gość
8 lat temu
Niech sie juz skonczy ten cyrk . Dozywocie dla niej
gość
8 lat temu
No cóż... taką koleś ma robotę, iż musi bronić nawet morderców.. no ale bez przesady.
bEDelpsj
gość
8 lat temu
jara was to że o niej piszecie?
gość
8 lat temu
za nasze pieniadze to przedstawienie
Najnowsze komentarze (308)
gość
8 lat temu
niech se robią co chcą, pod warunkiem, że zapłacą za koszty procesu
gość
8 lat temu
Ze sie tak spytam delikatnie czemu ta k***a jeszcze żyje powinni szmate j****c o asfalt ale tak z 10 pietra
gość
8 lat temu
to mój wykładowca...
Buahahahahaah
8 lat temu
jaka szczęśliwa po H fest do mordy bym jej nie dał
gość
8 lat temu
Ona jest skonczona ale chyba nie zdaje sobie sprawy z tego
gość
8 lat temu
szatan rzadzi tym swiatem, nie ma sprawiedliwosci tylko kasa sie liczy, dla niej broni sie mordercow itd...panie adwokacie jest pan tak samo winny jak ona skoro podwazasz dowody byle tylko wyjsc na swoje, opamietaj sie i byc sprawiedliwy.
gość
8 lat temu
Moze i ten adwokat cie obroni i wyjdziesz z tego tak jak chcialas, ale to ze kara cie tu nie spotka - to sie nie ciesz bo spotka cie kara Boza i tam ci juz nikt nie pomoze nie bedzie zmiluj sie.
gość
8 lat temu
dbry adwokat takich nam potrzeba, a malo mamy dzis adwokatow zaangazowanych w sprawe, wola kase i spac na spr znam takich. brawo p.mec.takich nam potrzeba. to jest obronca z powolania
bEDelpsb
gość
8 lat temu
ona jz powina siedziec odrazu a nie marnowac nasze pieniadze podatnikow na tak absurdalne sprawy do wiezienia z nia dozywocie
gość
8 lat temu
Pan obrońca Katarzyny W, powinien być Lekarzem
Yaga
8 lat temu
jeśli Sąd ją uniewinni, to pora się zastanowić nad wymiarem sprawiedliwości, za moje podatki cackają się dzieciobójczynią i jak to się ma do zakazu aborcji? teraz będą rodzić i zabijać bezkarnie? Żenada
gość
8 lat temu
a kto płaci za adwokata który broni tej szmaty???
gość
8 lat temu
do p*****a na cale zycie i tam juz z k***a pojada mam nadzieje !!!
gość
8 lat temu
Znowu zmanipulowala obrońce,to czarownica!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDelpsU
bEDelpsV
bEDelpsW
bEDelpsX
bEDelpsY
bEDelpsD