Frąckowiak ZERWAŁA ZARĘCZYNY!

A tak chętnie chodzili razem na imprezy.

Obraz

Magdalena Frąckowiak sporo czasu spędzała w Polsce. Często można ją było zobaczyć w modnych warszawskich lokalach. Towarzyszył jej zawsze narzeczony, Wojciech Pastor. Para chętnie pojawiała się także razem na imprezach i pozowała fotoreporterom.

Jak donosi Grazia, oboje nie wytrzymali częstych rozłąk spowodowanych pracą modelki. Podczas ostatniej wizyty Magdy w kraju przeprowadzili poważną rozmowę i zdecydowali się rozstać.

Trochę szkoda. Wyglądali razem naprawdę dobrze.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą