Trwa ładowanie...
Przejdź na

Policja ZAMKNIE KLUB, który wpuścił Biebera?!

271
Podziel się

"Nastolatek nie może pić alkoholu, ani nawet przebywać w takich miejscach" - mówi funkcjonariusz z Chicago. "Nie rozumiem mojego syna" - mówi matka Justina.

Policja ZAMKNIE KLUB, który wpuścił Biebera?!
bDgHNigR

Justin Bieber wciąż ostro imprezuje, mimo że w świetle amerykańskiego prawa nie może pić alkoholu, ani nawet nie powinien być wpuszczany do klubów. Niedawno bawił się w znanym lokalu ze striptizem, w którym został sfotografowany przez swoich znajomych. Zdjęcia trafiły na portale społecznościowe, ale zostały natychmiast usunięte. Policja jednak zdążyła zainteresować się imprezowym trybem życia nastolatka.

Nastolatek nie może pić alkoholu, ani nawet przebywać w takich miejscach. Justin Bieber nie stanowi wyjątku - mówi magazynowi People funkcjonariusz policji z Chicago. Mamy dowody na to, że pił alkohol w dużych ilościach.

Justin nie tylko pił i bawił się, ale także dawał spore napiwki striptizerkom. Klub, który go wpuścił, ma teraz poważne problemy i może nawet zostać zamknięty. Nastolatek natomiast może odpowiedzieć za swoje zachowanie i dostać grzywnę, a także kilka godzin prac społecznych.

bDgHNigT

Justin powinien dawać przykład młodym ludziom. Obecnie zachowuje się jak rozwydrzony dzieciak. Nie rozumiem mojego syna - skomentowała aferę jego mama.

Przypominamy, że niedawno postanowił pokazać klasę i... wysikał się do wiadra w restauracji. Zobacz: Bieber SIKA DO WIADRA W RESTAURACJI! Żenada? (WIDEO)

bDgHNigZ
bDgHNihu
KOMENTARZE
(271)
gość
7 lat temu
Brawo dla matki...
gość
7 lat temu
lepiej jego niech zamkną!!!
gość
7 lat temu
Hahaha on i striptizerki ?!
bDgHNihv
gość
7 lat temu
Jak już własna matka go nie rozumie to jest źle, na prawdę źle...
gość
7 lat temu
Czegokolwiek by nie zrobił i tak wszystko ujdzie mu płazem. Nie tylko politycy zdają się mieć immunitet.
Najnowsze komentarze (271)
gość
7 lat temu
nie rozumiecie? on ma 19 lat k***a!!!! zrozumcie to wkoncu pełnoletni jest! zamknijcie mordy albo policja sie tym zajmie!
gość
7 lat temu
ile biber ma lat??
gość
7 lat temu
Też go bardzo lubię! :*
gość
7 lat temu
I tak go lubię:-)
gość
7 lat temu
Nawet jego mama ma już go dość. Lubiłam go, szanowałam. Ale ku*wa popier**liło go teraz. Co on sobie myśli?
gość
7 lat temu
powinien popracowac spolecznie, a potem pozbyc sie tak zwanych kumpli i dobrych przyjaciol.
gość
7 lat temu
ah ten pudelek.......
gość
7 lat temu
ogarnijcie date, ona ma już 19 lat więc no sory ale jest pełnoletnii
bDgHNihn
gość
7 lat temu
weźcie pod uwage to że jest już pełnoletni -,- niech robi co chce!
.
7 lat temu
Czemu zawsze pokazujecie złe strony, wady oraz wtopy gwiazd? Czemu nikt nigdy nie powie o tym, że Justin pomaga.. Na przykład Avalanna.. Znacie ją? Oczywiście, że nie bo takie gówna jak ta strona nie pokazują całej prawdy.. One w ogóle nie pokazują żadnej prawdy. Avallanna-6-cio letnia dziewczynka u której wykryto raka. Belieber. Justin- on dawał jej nadzieję oraz pieniądze na leczenie.. Była jego mrs. Bieber.. Kochaliśmy ją, my. Beliebers.. To była nasz siostra.. Niestety walkę z chorobą przegrała.. O tym nie napiszecie. Ale o tym, że "nasikał do wiadra" i "chwali się nowym zdjęciem z Seleną Gomez" to już tak. Lubicie oczerniać ludzi? Lubicie mieszać ich z błotem? Przyjemne? Radzę wam znaleźć mózg.. Love & Peace
gość
7 lat temu
Macie ból d**y, każdy z was pije do zgonu, przed 18, Justin ma 19, pójdzie na imprezę, to od razu robicie drame z tego powodu
gość
7 lat temu
PAttie wcale tak nie powiedziała -_-
gość
7 lat temu
ja go kocham ale jestem belibers jade na jego koncert
gość
7 lat temu
jak te fanki są takie głupie jak on to ja pierdziele !
...
Następna strona
bDgHNihP