Trwa ładowanie...
Przejdź na

Godson: "Mój pradziadek NIE BYŁ MAŁPĄ!"

465
Podziel się

Poseł Platformy Obywatelskiej nie wierzy w ewolucję... "Może pana przodkowie pochodzą od małpy, moi nie!"

Godson: "Mój pradziadek NIE BYŁ MAŁPĄ!"
bDfZpQgR

John Godson, jeden z pierwszych ciemnoskórych polityków w Polsce, należący do najbardziej konserwatywnych członków Platformy Obywatelskiej, otwarcie potępia homoseksualizm. Zobacz: Poseł Godson: "HOMOSEKSUALIZM, ZOOFILIA, PEDOFILIA - TO ZBOCZENIA!" Na tym nie kończą się jego kontrowersyjne przekonania. W programie Tak Jest w TVN24 Godson dyskutował z Janem Hartmanem na temat ugandyjskiego kaznodziei Johna Bashobora, który twierdzi, że ma dar uleczania.

To jest dla nas groźne, że osoby, które wierzą we wskrzeszanie trupów są posłami. Przepraszam bardzo, mam prawo tak uważać - powiedział profesor w rozmowie na temat kontrowersyjnego ugandyjskiego księdza.

Dziwi mnie trochę, że profesor Jan Hartman, który jest, z tego co wiem, ateistą, uzurpuje sobie możliwość krytykowania. Też mogę go krytykować za to, że ateista wierzy, że jego pradziadek był małpą. Przecież to jest bardzo śmieszne - odpowiedział Godson. Może pana przodkowie pochodzą od małpy, moi nie! Mój pradziadek nie był małpą.

bDfZpQgT
bDfZpQhu
KOMENTARZE
(465)
gość
7 lat temu
Heh, komus cos sie pomylilo. Ewolucja to teoria, ktora mowi, ze my i malpy mamy wspolnych "pradziadow", a nie ze malpy sa naszymi pradziadami
gość
7 lat temu
A MÓJ BYŁ KOJOTEM !!!
gość
7 lat temu
Pewnie był Adamem
bDfZpQhv
gość
7 lat temu
to nie kwestia wiary-to fakt naukowy panie Godson
gość
7 lat temu
Kwasniewska to zrobiony pasztet. Co dalej z Fibakiem? Co z Kejt? Przy okazji przycichło z Adamczykiem. Afera siega bardzo daleko!!
Najnowsze komentarze (465)
gość
7 lat temu
godson, za to ty jesteś małpą i to katolicką czarną małpą
gość
7 lat temu
bez urazy, ale po pośle jeszcze to widać, że jednak pochodzi
gość
7 lat temu
A jesteś pewien ???????
gość
7 lat temu
ewolucja mówi, że coś powstałego z wielkiego wybuchu a jak mogło coś wybuchnąć jak nic nie było... poza tym wybuch zawsze niszczy, nigdy nie tworzy harmonii, a przecież świat, który widzimy jest doskonale zharmonizowany, 4 pory roku, zachowanie zwierząt, roślin, nawet w człowieku wszystkie organy, narządy, tkanki spełniają określone funkcje i to zrobił wszystko wybuch?!
gość
7 lat temu
był, był ...
gość
7 lat temu
dzień pierwszy – stworzenie światła i oddzielenie go od ciemności, dzień drugi – stworzenie sklepienia niebieskiego oddzielającego wody górne od dolnych, dzień trzeci – stworzenie lądu i roślinności, dzień czwarty – stworzenie Słońca, Księżyca i gwiazd, dzień piąty – stworzenie zwierząt wodnych i latających, dzień szósty – stworzenie zwierząt lądowych i człowieka, masz mozg przeciez, ewolucja sie zatroszczyla o to by byl w miare rozwiniety, co tu nie gra? podpowiedz: BARDZO WIELE RZECZY
gość
7 lat temu
A TO CIEKAWE ?
Holender
7 lat temu
A widzisz sie M.....w lustrze??? no to juz wiesz kim byli Twoi przodkowie!!!!! Tu nie trzeba byc bystrym!!!!!!Hahahaha
bDfZpQhn
gość
7 lat temu
Większość naukowców nie jest pewna ewolucji. Ja wierzę że że każdy z nas powstał poprzez stworzenie przez Boga.
gość
7 lat temu
co za różnica on i tak wierzy powrót żywych trupów
Piotr Warszaw...
7 lat temu
Ale dziadek już był.
adam
7 lat temu
Jak nie "czarny" to chłop przebrany za babę... polska polityka....:/
gość
7 lat temu
mój był wilkiem stąd moje nazwisko:)
gość
7 lat temu
A ten nosek to po kim?
...
Następna strona
bDfZpQhP