Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson: "To, co robię, JEST SŁUSZNE!"

309
Podziel się:

"Moja gruba skóra pozwala mi znieść nawet najgorsze" - chwali się. "Pomaga mi pewność siebie."

Richardson: "To, co robię, JEST SŁUSZNE!"
bEUHIajp

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski twierdzą, że nie przejmują się tym, co myślą o nich widzowie i znajomi z branży. W ostatnim wywiadzie aktor ogłosił, że "ma w dupie" to, co się o nim pisze. Przypomnijmy: Zamachowski: "MAM W DUPIE, CO O MNIE PISZĄ!"

Tak samo do całej sytuacji stara się podchodzić prezenterka. Jak twierdzi, ma zbyt grubą skórę. Celebrytka nie przejmuje się losem porzuconej przez aktora żony, bo, jak zapewnia, "to, co robi, jest słuszne".

Chyba mam wystarczająco grubą skórę - chwali się na łamach Na żywo. Z całą pewnością zawdzięczam ją pracy w telewizji. Pomaga mi też pewność siebie i przekonanie, że to, co robię, jest słuszne. Ja mam łatwiej, bo moja gruba skóra pozwala mi znieść nawet najgorsze.

bEUHIajr

Nie mam żadnych fanaberii! W ogóle nie jestem żadną gwiazdą! Jeśli ktoś w naszym związku jest gwiazdą, to Zbyszek - dodaje. Ma prawo być zmęczony i trzeba to zrozumieć. Nie mam prawa mieć much w nosie. Jestem dziennikarką, która relacjonuje, nie tworzy.

Przypomnijmy, jak relacjonowała swój poranny seks ze Zbyszkiem:

A tak pozują do wspólnych zdjęć:

bEUHIajx
bEUHIajS
KOMENTARZE
(309)
gość
8 lat temu
Żałosna Monika
gość
8 lat temu
Skończ już kobieto! Wstydu oszczędź!
gość
8 lat temu
Oczywiście Moniczko ! Twój Zbych
bEUHIajT
gość
8 lat temu
Niech on każe się jej zamknąć :/
gość
8 lat temu
Dajcie im zyć. Mumin podjął decyzję i "po ptokach". A z dziećmi (które stoją ZA NIM murem) się nie rozwiódł.
Najnowsze komentarze (309)
gość
8 lat temu
monisia z twarzą mongoła i karzeł, którego mocno swędzi wacek P
gość
8 lat temu
poranne pitolenie o du.. maryni w tym przypadku prosto z du.. zbyszka
gość
8 lat temu
Nie nie dajcie im żyć,w d***e to my czyli widzowie mamy takich obskurnych ,bezczelnych typków.
gość
8 lat temu
ta ktora ma tzw gruba skore to jest osoba o 0 wartosci jako człowieka zadnej wrazliwosci to jakby kawal drewna ostruganego i przybrane jak strach na wroble czyli widzicie kochani widzowie z jakich szacunkiem podchodza tzw celebryci do sluchacz - telewidzow to jest totalne dno - zbagatelizujcie te programy bo u takich ludzi ktorzy jak sami przyznaja sa groboskorni nie licza sie ze zdanie ludzi a wiec tylko kasa kasa kasa kasa tylko sie liczy a wy im pakujecie ja do kieszeni pozostało tylko bojkot bojkot i tylko bojkot
gość
8 lat temu
ale sie czepiliscie tego porannego seksu. Rzecz normalna i cudowna i chyba tylko wrzawe robia albo sami impotenci albo niezaspokojnone zazdrosne kobitki Ja ich lubie i trzymam za nich.
gość
8 lat temu
kiedy ta koooorwa zejdzie z wizji
gość
8 lat temu
Głubsza niż myślałam
Nichuchu
8 lat temu
Jeśli im jest dobrze ze sobą, to czemu mieli by z tego rezygnować i uprawiać seks małżeński ze zobojętniałymi kaszalotami. Żeby Wam żal nie było, katoholicy?
bEUHIajL
gość
8 lat temu
...Chyba mam wystarczająco grubą skórę " no chyba chyba ale .... na pewno zarówno w głowie jak i w d...pie wiatr hula az miło
gość
8 lat temu
Gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i skończył ją, rzekł jeden z uczniów do Niego: Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów. A On rzekł do nich: Kiedy się modlicie, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię; niech przyjdzie Twoje królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto nam zawinił; i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie. Dalej mówił do nich: Ktoś z was, mając przyjaciela, pójdzie do niego o północy i powie mu: Przyjacielu, użycz mi trzy chleby, bo mój przyjaciel przyszedł do mnie z drogi, a nie mam, co mu podać. Lecz tamten odpowie z wewnątrz: Nie naprzykrzaj mi się! Drzwi są już zamknięte i moje dzieci leżą ze mną w łóżku. Nie mogę wstać i dać tobie. Mówię wam: Chociażby nie wstał i nie dał z tego powodu, że jest jego przyjacielem, to z powodu natręctwa wstanie i da mu, ile potrzebuje. Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą. Łukasza 11:1-13
gość
8 lat temu
Słusznym jest odebranie ojca dzieciom? Masakra.
gość
8 lat temu
Pami Moniko R. ,,znaleść ,, czy znaleźć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
co znaczy porzucona zona.....nie chcial z nia byc i juz ma prawo do zycia.Monika nie serwuje mu brudnych kanap w domu tylko luksusy.TAKIE JEST ZYCIE NIESTETY
gość
8 lat temu
Wszystkie moniki to brudne szmaty, robią to z każdym, większość z nich ma paskudne choroby weneryczne, tępić ściery!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHIakE
bEUHIakF
bEUHIakG
bEUHIakH
bEUHIakI
bEUHIakn