Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda ZWOLNIŁA BRATA! "Z powodów rodzinnych"

166
Podziel się

Matka nie chce tego komentować...

Doda ZWOLNIŁA BRATA! "Z powodów rodzinnych"
bCHUfoth

Doda nie ma ostatnio szczęścia do współpracowników. Od czasu rozstania z Mają Sablewską jedynym stałym elementem jej zespołu był przyrodni brat Rafał, syn Wandy Rabczewskiej z poprzedniego związku. Był odpowiedzialny za organizację koncertów Doroty.

Ostatnio jednak nie miał zbyt wiele pracy. Doda koncertuje znacznie mniej niż kiedyś, a jej kariera wyraźnie zwolniła. To oczywiście przekłada się na jej zarobki. Piosenkarka prawdopodobnie uznała, że nie stać jej na zatrudnianie tylu osób, zresztą przy jej obecnym grafiku nie potrzebuje wielu współpracowników. Oficjalny powód zwolnienia brata jest oczywiście zupełnie inny.

Rafał rozstał się z Dorotą z powodów rodzinnych - zapewnia w rozmowie z Super Expressem rzecznik Dody, Piotr Wróbel. W jego życiu prywatnym szykują się zmiany i razem uznali, że tak będzie lepiej. Rafał będzie tatą. Ma teraz więcej czasu dla rodziny, a praca z Dodą jest bardzo wymagająca.

bCHUfotj

Okazuje się, że to nie do końca prawda, a brat Dody nie potrzebuje aż tak dużo czasu dla rodziny, jak wydawało się rzecznikowi piosenkarki.

Rafał został menedżerem zespołu Pieczarki, grającego góralskiego rocka - informuje tabloid. Czyli jednak nie wycofał się z branży.

Zapytana wprost o relacje między rodzeństwem Wanda Rabczewska odmówiła komentarza.

bCHUfotp
bCHUfotK
KOMENTARZE
(166)
gość
7 lat temu
zaniedbany ten brat
gość
7 lat temu
brzydka ona brzydki on
gość
7 lat temu
brzydki trans
bCHUfotL
gość
7 lat temu
Dody już nikt nie słucha- taka prawda, skonczyła się i teraz może jeżdzić po imprezach typu lato z radiem - nic wiecej- tej kariery nie uda się reanimować.
gość
7 lat temu
wieś tańczy i śpiewa!
Najnowsze komentarze (166)
Lava3
7 lat temu
Widzę że Dady brat Rafał ma talent menadrzerski skoro do tej pory tak ładnie załatwiał sprawy Dody konsertów. A przy okazji zdobyte doświadczenie na pewno zaprezentuje w nowym zespole. Swoją drogą żona Rafała pewnie jest z niego dumna bo na zdjęciach wygląda na przyjemnego, wesołego, faceta za pewne będą mieli wspaniałe i zdrowe dziecko.
gość
7 lat temu
TO JEST JEJ BRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Ja pier.dole jaki ten ciechanowski kur.wiszon jest prymitywny. Wszyscy juz nia rzygaja a ta dalej serwuje te swoje zdjęcia ,silikonowe cyce i nabotoksowana du.pe!! Kiedy ona zrozumie wreszcie to, ze jest skonczona!! Nikt juz nie chce tego prymitywa oglądac??? Blacharo - opanuj sie i przestann sie wysilac... to i tak nic nie da.... MY MAMY CIE DOSC!!!!!!!! WYPIER-DALAJ WRESZCIE!!!!
gość
7 lat temu
przecież jest ś******m i pochodzi z patologicznego domu ta cała rodzinka to męty społeczne jak P****Y z nimi właśnie trzyma.
gość
7 lat temu
Doda, silikonowy produkt. Pustogłowie, aseksualne nic! Prężysz te plastikowe wdzięki myśląc, że to kogokolwiek kręci. Jesteś kwintesencją bezdennej głupoty, próżności i bezzasadnego samouwielbienia. A może byś tak tam została na zawsze? Polska stałaby się od razu piękniejsza. Zabierz ze sobą królową odbytów... no niestety królowe są dwie, ale obie niestety na tym samym rynsztokowym poziomie.
gość
7 lat temu
Dlaczego piszecie znów o tej wywłoce dodzie?? ile znów ten paszczur zapłacił, żebyście pisali o niej tak jak gdyby nigdy nic - chociaż cała Polska wie, ze ten ciechanowski wsiok się juz skonczył! Ta gnida była tylko jedynie symbolem wsiostwa , kiczu i prymitywizmu. R****m jak ją widzę....
gość
7 lat temu
Najlepszym miejscem dla tego ścierwa było by ,,ZOO,,
gość
7 lat temu
ty g****a szloro powinnaś cieszyć się z tego że masz siostrę winnaś jej pomóc jak masz takiego ojca który tylko robi dzieci i się wycofuje p******y gnojek już przeminęłaś z wiatrem koniec twojej kariery kto cię słucha ?
bCHUfotD
gość
7 lat temu
no doda skonczyła karierę tylko jeszcze nie zaczaiła tego... jest za stara, infantylna, 15latki które słuchały jej 'dzieł' dorosły, a ona po pomimo wielu zabiegów i operacji starzeje się.
gość
7 lat temu
robi sie dluga w zebie jak stary kon!
gość
7 lat temu
zróbcie dodzie zdjęcie rano bez makijażu, proszę!
gość
7 lat temu
braciszek jakis tak sexy nie dziewczęta ;-) ?
gość
7 lat temu
ż**y żrą się między sobą -brawo
gość
7 lat temu
nastąpił koniec w karierze rabczewskiej !!!! no na reszcie !!!!!
...
Następna strona
bCHUfouf