Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miecugow: "SPSIENIE MEDIÓW! Cel tego człowieka został osiągnięty"

590
Podziel się:

Dziennikarz TVN 24 ostro o Oskarze W., który zaatakował go podczas Woodstocku.

Miecugow: "SPSIENIE MEDIÓW! Cel tego człowieka został osiągnięty"
bETMFOGJ

W trakcie specjalnego odcinka _**Szkła Kontaktowego**_, który realizowano na zakończonym w niedzielę Przystanku Woodstock, miał miejsce dość nieprzyjemny incydent. Na scenę wtargnął młody mężczyzna, który zaatakował Grzegorza Miecugowa i pokazywał do kamery kartkę z napisem: "TVN KŁAMIE". Zobacz: Miecugow ZAATAKOWANY na Woodstocku! (WIDEO)

Szybko okazało się, że niejaki Oskar W. często ucieka się do tego typu sposobów zwracania na siebie uwagi. Sympatyzujący ze skrajną prawicą mieszkaniec Białegostoku szybko wykorzystał zainteresowanie mediów i udzielił wywiadu, w którym wezwał do "bicia dziennikarzy".

Kamil Durczok, Tomasz Lis z tych bardziej znanych - tłumaczy W. w rozmowie z Czasem Białegostoku. To był manifest przeciwko dziennikarzom postkomunistycznym, którzy sieją zamęt w głowach Polaków. Autorytety dziennikarskie III RP to osoby, których rodzice, dziadkowie byli działaczami komunistycznymi. Ci ludzie, którzy byli redaktorami w PRL-u, są nadal dziennikarzami. To w jakim my kraju żyjemy? Postkomunistycznym. To wyraz protestu. Postkomunistów na wysokich stanowiskach politycznych czy dziennikarskich trzeba się po prostu pozbyć z życia publicznego**.**

bETMFOGL

Sam Miecugow zapowiedział, że nie zamierza tak zostawiać całej sprawy, chociaż zachowanie pozostałych widzów - długie skandowanie "przepraszamy" - w pełni go satysfakcjonuje. Zdecydował się jednak występować w roli oskarżyciela posiłkowego w sprawie Oskara W.

To była fantastyczna reakcja. To zamyka sprawę - mówił dziennikarz w TOK FM, jednak dodał: Główny cel tego człowieka został spełniony dopiero, gdy jakaś gazeta zrobiła z nim wywiad, z jego pełnym nazwiskiem i zdjęciem. On mówi w tym wywiadzie, że trzeba innych bić, wymienia tych "innych". Zrobiło mi się przykro, bo pomyślałem, że te wszystkie gorzkie słowa o spsieniu mediów, prasy, mają podstawę. Bo dano temu człowiekowi to, o co mu chodziło.

Oskar W. został oskarżony o użycie przemocy wobec dziennikarza oraz zakłócenie porządku imprezy masowej. Grozi mu do 3 lat więzienia.

bETMFOGR
bETMFOGS
bETMFOHm
KOMENTARZE
(590)
gość
8 lat temu
miecugow prowadził big brothera a pozniej jeszcze sie smial ze widzowie ogladaja głupie programy, hipokryzja i bezczelność
Beata
8 lat temu
Nie wiem co o tym myśleć, TVN nie lubię, bo kłamie . PRAWDA. Ale chamstwa i przemocy też nie toleruję. TYLE.
gość
8 lat temu
Czy on naprawdę zapomniał dla jakiej stacji pracuje???
bETMFOHn
gość
8 lat temu
każda telewizja kłamie
gość
8 lat temu
to jest nieetyczne, Miecugow ma dostep do mediiow i mowi co chce gnoi chlopaka i wplywa w ten sposob na sad jest gnida
Najnowsze komentarze (590)
gość
8 lat temu
tvn to jedna wielka kloaka - a lemingi to łykaja bez popicia
gość
8 lat temu
miecugow fuj - jego przeszłość zasługuje nas sąd i wyrok
gość
8 lat temu
Kolejny psychiatryczny przypadek,to zadna nowośc i ie ma się czym przejmowac:)
gość
8 lat temu
ten typek to nie jest syn kononowicza??? przychlast z podlasia:D
gość
8 lat temu
To ten i****a skretyniały mógł nie włazić na scenę i nie robić z siebie troglodyty. Teraz znó będziemy mieli nowego celebrytę....
gość
8 lat temu
Nikt myslacy tvnu nie oglada.tyle.
gość
8 lat temu
Nikt myslacy tvnu nie oglada.tyle.
oj
8 lat temu
Tacy pseudo dziennikarze jak on oraz (kupa woj figurski....kuźniar..i inni) powinni częściej dostawać po tych "ryjach" to rozum trafiał by do nich częściej... Ludzie maja dość...i dobrze że się za takich becwałów biora . Za tego kured*pla Dyr programowego...Miszczyka ? Powinni sie zabrać..? Jak kto mysli ?.
bETMFOHf
ok
8 lat temu
Panie miecugow...spsienie mediów "zawdzięczamy" panu i TVN owi oraz takim dziennikarzom jak pan Moze zajrzysz pan w swoje sumienie jesli go masz To co lansuje pana stacja i pan jako prezenter i dziennikarz nigdy nie powinno byc...to pauperyzacja mediów...
gość
8 lat temu
TVN zyska jak pokaze ,że prowadzacy i ich gwiazdy dostaja wp*****l od publiczności
gość
8 lat temu
Z**Y VON Z TELEWIZJI!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Z**Y VON Z TELEWIZJI!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Z**Y VON Z TELEWIZJI!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Tak, to był najlepszy moment bo wreszcie pokazali prawdziwego widza i jego reakcje na p***d...bez sensu starych dziadow. A ty Popaprancu PRECZ.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMFOHY
bETMFOHZ
bETMFOIa
bETMFOIb
bETMFOIc
bETMFOHH