Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Chodakowska została twarzą La Manii!

858
Podziel się:

Będzie reklamować ubrania kobiety Kulczyka. "Przestrzegałbym ją przed popadaniem w celebryckość. Z tej drogi nie ma odwrotu."

Ewa Chodakowska została twarzą La Manii!
bETlSxQl

Ewa Chodakowska zbudowała swoją karierę na wizerunku trenerki "zwykłych Polek". Przekonywała, że nie trzeba wydawać kilku tysięcy na osobistego trenera, bo porównywalne, a może nawet lepsze efekty można osiągnąć ćwicząc w domu. Tysiące Polek uwierzyło jej, zmieniło swoje nawyki żywieniowe i zaczęło dbać o kondycję i figurę. Ostatnio jednak polubiła towarzystwo bogatych i celebrytów, a szczególnie Joanny Przetakiewicz, znanej z bycia kobietą najbogatszego Polaka. Pochwaliła się tym już na Facebooku. Zapewniała przy tym, że bogaci znajomi nie zmienili jej i nadal jest "zwykłą dziewczyną".

Spędziłam bajecznie weekend we wspaniałym towarzystwie... pracujemy nad wspólnym projektem, który niesie ze sobą piękny cel - napisała Ewa. Joasię znam od roku i nie jest to znajomość oparta na obdarowywaniu mnie prezentami. Wszystko wyjaśni się we wrześniu. NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ!

bETlSxQn

Wyjaśniło się nawet trochę wcześniej. Okazuje się, że kobieta Kulczyka zatrudniła Chodakowską do promowania swojej marki ubrań.

Ewa Chodakowska jest modelką sezonu wiosna-lato 2014 - ogłasza w tygodniku Gwiazdy rzeczniczka prasowa należącej do niej firmy La Mania. Połączyliśmy rzeźbę ciała Ewy z rzeźbą i konstrukcją strojów La Manii.

Niektórzy fani zarzucają już Chodakowskiej, że się "sprzedała", tak jak po występie z narzeczonym na okładce Vivy. Nowa praca Chodakowskiej będzie wymagała częstego bywania na salonach. Zajmujący się jej karierą Filip Mecner, były menedżer Ani Muchy, a obecny Kasi Zielińskiej, na razie nie ma z tym kłopotu.

Nie widzę zagrożenia dla wizerunku Ewy, wynikającego ze współpracy z Joanną Przetakiewicz - komentuje w rozmowie z tabloidem. Ludzie, których już do siebie przekonała, nie stracą do niej sympatii, bo sprawdziła się swoimi kompetencjami. Ale przestrzegałbym Ewę przed popadaniem w celebryckość. Z tej drogi nie ma odwrotu.

bETlSxQt

Sama Chodakowska zarzeka się, że nie przewróci się jej w głowie.

Nie jestem marką, jestem człowiekiem, który tworzy i wspiera - zapewnia na swoim profilu.

bETlSxQu
bETlSxQO
KOMENTARZE
(858)
gość
8 lat temu
ale Siwiec ma kulfona na tym zdjęciu...bez make upu wygląda tragicznie po tych operacjach
gość
8 lat temu
siwiec ma tu nochal jak kartofel
gość
8 lat temu
Nie jest ladna ake wycwiczona
bETlSxQP
gość
8 lat temu
Modelka z taka twarza?
Ola
8 lat temu
Po raz ona nie jest ładna z twarzy. A po dwa to ciekawe czy i do tego projektu zaangażuje swojego faceta ... Ogólnie uważam, że to co robi Ewa zasługuje na szacunek!
Najnowsze komentarze (858)
asics onitsuk...
7 lat temu
asics singapore online asics onitsuka tiger
gość
8 lat temu
Oni tu maja!?!?
dzwonki midi
8 lat temu
Whats the best Music software for MIDI controller? dzwonki midi
pliki midi
8 lat temu
How can i make my MIDI keyboard play my files? pliki midi
karino
8 lat temu
jaki ona ma koński ryj! siano w głowie słoma z butów wystaje i pewnie owies je:)
kicker
8 lat temu
Siwiec.... jakie naturalnie piękno na twarzy..... he he. Miss kulfon.
kot
8 lat temu
Kowwacrzz crzwsa cfzrwsa czrwznowsacrzwsa nua ba hauaa nayvw hbyczrwsacrzwwsxa agya a bayfa ab wcrzwsa śćoawsacrzwz bya buzwsacrrwa va byav a haua bua haya uyava bayaca na ahauwwawxacfrz czrwsa czrwsawcrzwsa w ftw zgyz z ahy a hagavbha ;D*)?
gość
8 lat temu
Mowsachzwsa cztwsa wctzwseaw ctyz wswactzw actzwsrawctwzx cztw zvtyzz wseacwtwsaa cztswz wctwsactzwsaczwsa w huaa haiafa hauavwfactzwz ctzwctzwsa wctwsa czytzz ahuacawctzw acrtzwszc i polwsactzwsa ctzwsz ctzwsraa ;D*)?
bETlSxQH
gość
8 lat temu
strasznie brzydka
gość
8 lat temu
jaki ryj hahahahahaha
gość
8 lat temu
Chodakowska to chyba jest z kosmosu, bo szkaradna.
gość
8 lat temu
Kolejna na sprzedaż, i to cała jej wiarygodność - KASA, KASA, KASA...I do tego p******a z twarzy. W sam raz do La Manii.
gość
8 lat temu
pudlu jestes żałosny
gość
8 lat temu
Jezusie,ale ta Chodakowska jest brzydka...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETlSxRA
bETlSxRB
bETlSxRC
bETlSxRD
bETlSxRE
bETlSxRj