Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson: "Zbyszek chce pracować TYLKO ZE MNĄ!"

285
Podziel się:

"Dokonał wielkiego postępu" - chwali go w tabloidzie Monika.

Richardson: "Zbyszek chce pracować TYLKO ZE MNĄ!"
bEKMENyZ

Monika Richardson rozpoczęła związek ze Zbigniewem Zamachowskim od gruntownych porządków w jego życiu. Po zajęciu się jego sprawami rozwodowymi zaczęła planować mu wizerunek i karierę. W ciągu zaledwie roku z cenionego aktora udało jej się zrobić śniadaniowego celebrytę. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium Monika zapewnia, że Zbyszek bardzo się cieszy z nowej pracy. I chwali go za postępy, jakich dokonał pod jej okiem.

Mamy dobrą oglądalność, dyrekcja TVP jest zadowolona - chwali się w tabloidzie. Zbyszek chce pracować tylko ze mną. Dokonał wielkiego postępu, chociaż nie jest dziennikarzem i nigdy nim nie będzie. Ale jest autentyczny i potrafi słuchać, dlatego wydaje mi się, że trudno byłoby go zastąpić.

Przypomnijmy przerażony wzrok Zbyszka z ich pierwszego wspólnego nagrania: Richardson i Zamachowski prowadzą "Pytanie na śniadanie"! CO DALEJ?

bEKMENzb

Na szczęście, jak zapewnia Monika, Zamachowski nie musi nic robić u niej w domu, oczywiście poza porannym seksem, bo jego pracowita narzeczona we wszystkim go wyręcza.

Ja nie potrafię leżeć w fotelu i przez godzinę patrzeć w jeden punkt za oknem - zwierza się w tabloidzie. A właśnie w taki cudowny sposób odpoczywa Zbyszek.

bEKMENzh
bEKMENzC
KOMENTARZE
(285)
gość
8 lat temu
moniko jesteś tak pusta że aż żal
gość
8 lat temu
o matko święta, co to jest za baba...
gość
8 lat temu
niech ta baba sama siebie posłucha, to zrozumie czemu nikt jej nie lubi...
bEKMENzD
gość
8 lat temu
Oj monia monia widac ze go uwiazalas a on w koncu tego pozaluje
gość
8 lat temu
może powiedział KOPULOWAĆ a nie PRACOWAĆ...
Najnowsze komentarze (285)
gość
8 lat temu
ogarnij się kobieto! czy ty masz oczy penisem zarośnięte?
gość
8 lat temu
stara i g****a i te tony podkłdu na twarzy
gość
8 lat temu
No cóż przyssała się do jego rozporka, nie lubie tej pani ma bardzo perfidny i wyrafinowany uśmiech...
krzyki przy k...
8 lat temu
HAHAHAHAHAHAH JEZELI ZBYSZEK PRZEZ GODZINE PATRZY W JEDEN PUNKT TO MA GŁĘBOKĄ KLINICZNA DEPRESJE ..........JESTES GŁUPSZA NIZ USTAWA PRZEWIDUJE......
gość1111
8 lat temu
Lubił w butach i ubraniu Legnąć sobie na posłaniu, Co dzień robił to z lubością Teraz już by się z pewnością trochę bał Teraz musi, trudna rada W przedpokoju kapcie wkładać. No i ma czego chciał, no i ma czego chciał No i ma, no i ma czego chciał. Ale szkoda gadać więcej Gdy ktoś oczy ma cielęce Gdy za jedną tylko lata Jak by wszystkie skarby Świata los mu dał. Taki jest rozanielony, zapatrzony, zachwycony, Widać ma czego chciał, widać ma czego chciał, Widać ma,....... widać ma czego chciał, Widać ma czego chciał.
gość
8 lat temu
Jesteś coraz ładniejsza w tym czerwonym ze złości kolorze. Twoje wypowiedzi pisemne są coraz bardziej chaotyczne. Weź leki uspokajające i przemyśl to co chcesz napisać. A twój słownik to tylko p*****l, psychiatra i tym podobne. Rusz debilną mózgownicą i napisz coś w miarę mądrego. Chętnie z tobą pogawędzę. Baj
gość
8 lat temu
Wredny Pudlu, odwal się już od nich !!! Za dużo i za często jest krytyki o nich. Ich cyrk, ich życie !
mrówka
8 lat temu
a dla mnie w sobie szczerze,bezinteresownie zakochani , takie fajne, szczere mumisie życzę im powodzenia
bEKMENzv
gość
8 lat temu
a tak w ogóle dziękuję za przedstawienie się - teraz ja cię żegnam niedorozwinięty marginesie
gość
8 lat temu
chyba raczej ty - "prawda w oczy kole" i zawsze do ciebie wraca psycholu bo trzeba być psychicznym, żeby kogoś żegnać i do niego wracać, a tak w ogóle to wzięłaś już leki?, nie mówiąc już o tym, że dziwię się, iż w psychiatryku pozwalają korzystać z internetu
gość
8 lat temu
o, "uderz w stół to się nożyce odezwą' - no, proszę szumowina się odezwała
gość
8 lat temu
nie tylko jesteś chamką i prostaczką, ale i niedorozwiniętą umysłowo skoro nawet nie zrozumiałaś prostych wyrazów i to, że ty piszesz bzdury to tylko źle świadczy o tobie, a ten miecz to wraca do ciebie jak bumerang i jeśli tak się zachowujesz na pudlu to tym bardziej w realu jesteś nikim, a nawet więcej okaleczoną, umysłowo kobietą, która obrażając innych uważa się za lepsza, a tak naprawdę jesteś zwykłym karaluchem na dwóch nogach,a to baj to sobie zabierz ze sobą bo jesteś mniej niż półgłówkiem!
gość
8 lat temu
ona mu na bank dosypuje cos do jedzenia !!!!!!!!
gość
8 lat temu
Oni obaj sa jedkawej wartosci tylko niech nie ucza nas kultury jaka posiadaja zwlaszcza dzieci. Oni wogole nie powinni sie pojawiac na ekranie. Moze to zrozumie wreszcie TV P publiczna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMENAo
bEKMENAp
bEKMENAq
bEKMENAr
bEKMENAs
bEKMENzX