Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bruce Willis: "Kobiety powinny RZĄDZIĆ ŚWIATEM"

234
Podziel się

"Powinny zostać prezydentem każdego państwa na świecie."

Bruce Willis: "Kobiety powinny RZĄDZIĆ ŚWIATEM"
bCzutVSJ

Bruce Willis niemal zawsze gra twardziel, którzy potrafią cało wyjść z każdej opresji. W życiu prywatnym aktor woli wycofać się na drugi plan i wszystkie najważniejsze decyzje zostawić żonie. Gwiazdor w rozmowie z Mail on Sunday wyznał, że uważa kobiety za "dojrzalsze, mądrzejsze I bardziej odpowiedzialne od mężczyzn".

Kobiety są znacznie inteligentniejsze od facetów. Zauważyłem to wiele lat temu i ta zasada się sprawdza. My już mieliśmy swoje kilka tysięcy lat dominacji i niewiele dobrego z tego wyszło. Teraz to one powinni rządzić światem. Powinny zostać prezydentem każdego państwa na świecie. Faceci po prostu niszczą wszystko na swojej drodze i nie mają poczucia konsekwencji swoich czynów – powiedział Bruce w rozmowie z dziennikarzem.

bCzutVSL

Wielbię kobiety, Czuję się w ich towarzystwie znacznie lepiej niż pośród nabuzowanych macho – dodał.

Bruce ma cztery córki. Zatem pewnie zna się na kobietach ;)

bCzutVTm
KOMENTARZE
(234)
Kamka
7 lat temu
Mądrze gada,
gość
7 lat temu
dobrze mówi xD
gość
7 lat temu
KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZĘ ;)
bCzutVTn
gość
7 lat temu
Dobrze prawi polać mu
gość
7 lat temu
kibole ruchu czegoś tam.. nie przyjeżdżajcie już na pomorze. Nie chcemy was tutaj.
Najnowsze komentarze (234)
kobieta
7 lat temu
polski przypadek- kobieta minister sportu, kobieta- minister zdrowia. i jak wam sie podoba??? G* prawda- tylko aby się nachapać!!! tyle po nich... a niby kobiety wrażliwe, cieple, odpowiedzialne... tak! ale nie w naszym rządzie!
WARIant
7 lat temu
to takie gadanie tylko na poklaks mom zdaniem. n moze miec w tym interes mowiac tak bedzie mial wiecej kobiet ktore benda ogladaly jego filmy co napedzi jego popularnosc i zwikeszy mozliwosci dostania lepszej roli co za tym idzie reklamy wiecej benda o nim mowc pisac gazety itp to logiczny manerw autopromocja pod plaszczykiem chwalenia samic d***l tego nie ogarnie nie wymysli takiej mozliwosci 22:29:33
gość
7 lat temu
Oh, stop it you ! ;)
gość
7 lat temu
Lalka Chucky,Lalka Chucky,Lalka Chucky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców. JEST DOKŁADNIE TO SAMO CO Z : gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Angie
gość
7 lat temu
Ryzykownym wizerunkowo sojuszem ze znanym pseudo-detektywem CEZARY CEZARY rozpoczyna nowy etap swojego życia. Fakt, że skusił się na współpracę z tak przebiegłym (obrazowo przedstawiono to w serialu PITBUL) i niemoralnym indywiduum świadczy o tym, że rzeczywiście musiał tonąć, skoro chwycił się takiej BRZYTWY. Kwadratogłowy wielbiciel byłych ZAKONNIC bierze tylko medialne sprawy. To właśnie na nich może się WYPROMOWAĆ. O swoich klientów specjalnie się nie troszczy. Liczą się światła JUPITERÓW i blask FLESZY. To go rajcuje. W towarzystwie tak znanego aktora tego może się właśnie spodziewać. Ciekawe jak na tym wyjdzie sam CEZAR. Jeśli chcesz poczytać prawdę o naszej „śmietance towarzyskiej”, przyjrzyj się ANTKOWI MUZYKANTkOWI i zostań jego znajomym na FACEBOOKOWYM profilu.
gość
7 lat temu
ANTKOWI MUZYKANTkOWI
gość
7 lat temu
dobrze gada no i bardzo ladna z nich para :)
gość
7 lat temu
i tak go lubię :)
bCzutVTf
gość
7 lat temu
Bruce Jajcarz Willis
gość
7 lat temu
zachodnia poprawnosc polityczna i wazeliniarstwo czy autentyczne pantoflarstwo
jaaaaaaa
7 lat temu
dajcie mu kielicha dobrze gada! ;d
gość
7 lat temu
Dorwał się stary do ula!!!
gość
7 lat temu
Dorwał się stary do ula!!!
gość
7 lat temu
dobrze gada, polejcie jemu ;P
...
Następna strona
bCzutVTH