Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szantażował Pazurę... "SEKSTAŚMĄ"?!

424
Podziel się:

"Nagranie, którym szantażowano aktora, pochodzi podobno z uroczystości weselnej. Widać na nim Pazurę w towarzystwie nieznanej młodej kobiety."

Szantażował Pazurę... "SEKSTAŚMĄ"?!

Kilka dni temu w lokali jednej z warszawskich galerii handlowych ekipa Krzysztofa Rutkowskiego dokonała widowiskowego zatrzymania mężczyzny podejrzanego o szantażowanie Cezarego Pazury. Świadkowie zdarzenia, widząc Rutkowskiego i towarzyszącego mu aktora, byli przekonani, że kręcą jakiś film. Sprawa okazała się jednak poważniejsza. Niedługo potem na miejsce dotarł patrol policji, potwierdził dokonanie obywatelskiego zatrzymania i aresztował podejrzanego Tomasza J. Jak informuje Super Express, sprawa została przekazana wczoraj prokuraturze. Po przesłuchaniu szantażysty, wypuszczono go do domu.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego Tomasz J. środek zapobiegawczy w formie dozoru policyjnego - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem rzecznik warszawskiej Prokuratury Okręgowej Dariusz Ślepokura. Podejrzany ma 2 razy w tygodniu stawiać się w KRP Warszawa 4 oraz ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do Cezarego Pazury. Ma także zakaz zbliżania się i kontaktowania z drugim świadkiem.

Kim jest drugi świadek? To właśnie jest podobno tajemnica, za którą aktor był gotów zapłacić szantażyście kilka tysięcy złotych. Jak twierdzi Fakt, w sprawie chodzi o tzw. "sekstaśmę".

Nagranie, którym szantażowano aktora, pochodzi podobno z uroczystości weselnej - pisze tabloid. Z naszych informacji wynika, że widać na nim Pazurę w towarzystwie nieznanej młodej kobiety. Autor filmu miał uchwycić parę w niedwuznacznej sytuacji.

Jak ustalił z kolei Super Express, aktor był szantażowany od grudnia 2010 do stycznia 2011 roku. Tomasz J. zażądał za nagranie 8 tysięcy złotych, które otrzymał w dwóch ratach. Na tym sprawa się nie skończyła.

W sierpniu 2013 roku oferta sprzedaży znalazła się na jednym z portali internetowych. "Sprzedam film z celebrytą" - głosił anons - informuje tabloid. Kiedy okazało się, że chodzi o ów kompromitujący filmik z Pazurą, artysta postanowił działać dalej.

Wiadomo już, co wydarzyło się potem.

Tomasz J usłyszał zarzut zmuszania do określonego zachowania - potwierdza w rozmowie z Faktem Dariusz Ślepokura. Chodzi o wydarzenia sprzed 2 lat. Śledztwo dotyczy jedynie tamtych wydarzeń.

Miejmy nadzieję, że to jedyny film Cezarego Pazury, za którego wycofanie z dystrybucji był gotów aż tyle zapłacić.

Oświadczenie, 22.08.2013 r.

Odnosząc się do dzisiejszego artykułu dziennika Fakt pt: "Fakt poznał tajemnicę aktora. Jest sekstaśma na Pazurę?" pragnę oświadczyć, że nieprawdą jest, iż oskarżony miał być w posiadaniu nagrania, o którym mowa w powyższym artykule. Bardzo prosimy zaprzestać wszelkich spekulacji na ten temat, ponieważ śledztwo trwa, a wszelkie tego typu spekulacje godzą w wizerunek Cezarego Pazury.

Z poważaniem, Edyta Pazura

KOMENTARZE
(424)
gość
8 lat temu
Czyli zdradził żonę Edytkę.....
gość
8 lat temu
ale że zdradzał Edytkę??
gość
8 lat temu
Co oni mają z głowami?! Kwadrat i koło.
gość
8 lat temu
No wiadomo,gdyby to nie było takie ważne i nic na tej taśmie kompromitującego nie znajdowało się, to nie byłoby takiej spiny! lecz nie nasz interes, nikt nie jest święty :)
gość
8 lat temu
ciekawe czyje to wesele bylo
Najnowsze komentarze (424)
DotiPL45
7 lat temu
Hej ja ostatnio znalazłam myślę że fajny sklepik z gorsecikami e-bieliznaerotyczna.pl. Fajne komplety a ceny też są spoko
pazureczka
8 lat temu
Czy były taśmy i czy z Pazurą, to najlepiej zapytać się prostytutek albo taksówkarzy. W Warszawie już od paru lat, chyba z 5 lat temu, słyszałam, że Pazura przesiaduje w jakimś burdelu na Jana Pawła, albo w okolicy Jana Pawła. To nie były jakieś ploty, tylko Pazura był pośmiewiskiem w Warszawie, a co dokłądnie robł, o to trzeba się zapytać prostytutek z tego burdelu. Słyszałam tylko o jednym burdelu, do którego chodził Pazura, ale mogę się dopytać.
gość
8 lat temu
Iiiiiiiiiii
gość
8 lat temu
i???????? pusicł sie strauszek dziewczyno co TY przy nim robisz?????? rogi masz..... hahaha
gość
8 lat temu
K.Rutkowski to d***l!
gość
8 lat temu
a wiem z autopsji ze lubi tez brunetki.. szczegolnie na wyjazdach zagranicznych .. takze jak kazdy facet pies na baby..
gość
8 lat temu
Ha , nie dziwie mu się.. Edytka drętwa .... sztywna... takie drewno.
gość
8 lat temu
moze facet dostac za ten film Oscara ....bylby to pierwszy Oscar w Polsce z tak malym budzetem filmowym ..hahaha
gość
8 lat temu
widocznie szpara edytki mu nie wystarcza
mayana
8 lat temu
kiedyś Pazura miał klasę a teraz, hm ...może nie będę go dobijać
gość
8 lat temu
S****e w banie. Znowu jakas ustawka, zeby tylko bylo o nich glosno. Jezu, w jakich czasach ja zyje.
gość
8 lat temu
g****a p***a,myśli że nie wiadomo co zlapała za rogi,dobrze im tak....celebryci zasrani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Bo pić to rzeba umić-tyle w temacie :)
gość
8 lat temu
pazura to DNO
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie