Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figura: "WSZYSCY SIĘ ODE MNIE ODSUNĘLI!"

321
Podziel się

"Mówię to, co inni ukrywają" - chwali się.

Figura: "WSZYSCY SIĘ ODE MNIE ODSUNĘLI!"
bDfPPGkB

Katarzyna Figura bardziej niż ze swoich osiągnięć aktorskich znana jest ostatnio z publicznej i sądowej batalii z mężem, którego oskarżyła w licznych wywiadach o sadyzm, wieloletnie znęcanie się nad nią i... rzucanie w córki butem. W udzielonym rok temu wywiadzie ujawniła, że jej szczęście małżeńskie było demonstrowane tylko na pokaz. Aktorka twierdzi, że w domu była latami "poniżana, upokarzana i bita". Zobacz: Figura: "Byłam poniżana, upokarzana, BITA!"

Z perspektywy czasu ocenia, że zrobiła dobrze, piorąc publicznie takie brudy, ale przyznaje, że nie wszyscy podzielają jej opinię. Jak żali się w rozmowie z miesięcznikiem Zwierciadło, wiele osób uważa, że złamała społeczne tabu.

Mówię to, co inni ukrywają - przekonuje Figura. Nawet za cenę odsunięcia się ode mnie wielu osób, w tym z zawodowego środowiska. Czego bym sobie życzyła? Żebym umiała stworzyć sobie pancerzyk ochronny. Muszę ochronić moją wrażliwość. Zabezpieczenie siebie to moja następna życiowa lekcja do odrobienia.

bDfPPGkD

W trudnej sytuacji pomocą dłoń do Figury wyciągnęła Krystyna Janda, specjalistka od wspierania kolegów, znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych. Przygarnęła do swojego Teatru Polonia Kasię i jej monodram o Kalinie Jędrusik.

bDfPPGkJ
bDfPPGle
KOMENTARZE
(321)
gość
7 lat temu
Figura nie jest w tym wszystkim prawdziwa...
PAT
7 lat temu
Nie rozumiem czemu ludzie piorą brudy publicznie... powinni załatwić to między sobą.
gość
7 lat temu
to ekshibicjonistka emocjonalna, która obnaża się w mediach - kolorowych gazetkach dla tłuków, no sorry
bDfPPGlf
gość
7 lat temu
upokarza się ta pani Figura... :(
alinka lipka
7 lat temu
nie wierzę w jej gierki
Najnowsze komentarze (321)
gość
7 lat temu
Lubie ja. ma fajny styl
JaluApostazja...
7 lat temu
NIKT NIKOGO nie powinien upokarzać, znęcać się czy to fizycznie czy psychicznie. Kobiety, mężczyzni, szczególnie CI na "świeczniku", powinni dawać jawny przykład rozwiązywania takich sytuacji życiowych. Wystarczy już może tego męskiego despotyzmu... , są na to leki. Brawo Pani Katarzyno.
gość
7 lat temu
następna rola aby było głośno bo juz sie kończy
Viola
7 lat temu
Jezeli p Kasia otworzyla sie z Jej problemami to pomoglo Jej stanac na nogi i dobrze bo zasluguje na spokojne zycie.Ciesze sie bo pieknieje !chce zeby odzyskala slodkosc sprzed lat !,,
gość
7 lat temu
Kurde co za baba durna. Nikt nie ma pretensji że ona o tym mówi ale powinna o tym mówić wcześniej. Ona mówiła że jest super a jak się rozwodzi to wyciąga coś takiego ??????? Dziecinne i tyle. Powinna pracować nad małżeństwem a nie rozwodzić się. |Jaki sens ma mówienie o tym teraz co????
gość
7 lat temu
Trzeba było rozwieść się jak wielu innycha nie trzepać konia przed obiektywem.Każde działanie ma jakiś cel.A tu o co chodziło?Żeby zagmatwać wrażenia na temat swojego pijaństwa? Co tam pijaństwa- upierdalania się w sztok
ha,,ns
7 lat temu
nie rozumiem jak taki t****k mógł skończyć szkole filmowa?
krzysztof7
7 lat temu
trzeba bylo nie pić tyle ,nie awanturować sie i nie lekcewazyc innych - zwłaszcza przyjaciół. pycha została ukarana. Wez to sobie do serca.
bDfPPGkX
butelka
7 lat temu
ale staro wygląda. no niestety puszczanie się i gorzała nie wpływają dobrze na twarz.
gość
7 lat temu
Figura ma chyba problemy z tarczyca to widac na zdjeciach albo ja Kajetan poddusil
gość
7 lat temu
ale ta Figura to mitomanka nikt nie siedzi tyle lat z facetem co maltretuje rodzine ,ona to chyba odrywa swoja ostatnia role ,aktoreczka jedna
gość
7 lat temu
Sama tego piwa nawarzyła...o co chodzi?!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Jak można nie wierzyć w tak trudną sytuację,mało kto miałby odwagę przyznać się do poniżaniai bicia przez partnera,pomyślcie,zanim coś napiszecie.
gość
7 lat temu
Upokarzające jest to że mamy czasem wśród znajomych takie pary i nic nie robimy bo poco włazić w czyjeś życie z butami, a czasami wystarczy powiedzieć że się widzi to być może to stanie się impulsem do zmiany.
...
Następna strona
bDfPPGlz