Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zosia RZUCIŁA SZYCA DLA MILIONERA?

457
Podziel się

Poznała go z nim... "żona" Piotra Adamczyka, Katarzyna Gwizdała. Zna się też z Fibakiem?

Zosia RZUCIŁA SZYCA DLA MILIONERA?
bDHXfAqd

Nie bardzo już wiadomo, co dzieje się w związku Borysa Szyca i Zosi Ślotały. Miejmy nadzieję, że przynajmniej sami zainteresowani jeszcze się w tym nie pogubili. Tegoroczne wakacje upłynęły parze pod znakiem kryzysu, wywołanego publikacją zdjęć Borysa Szyca flirtującego na sopockiej plaży z koleżanką z Teatru Współczesnego, Natalią Rybicką.

Ślotała źle to zniosła. Oświadczyła publicznie, że "jest w szoku", po czym podobno urządziła narzeczonemu karczemną awanturę. On zaś miał jej wyjaśnić, że jeśli chce z nim zostać, musi niestety pogodzić się z tym, że takie sytuacje będą się powtarzały. Zdaniem Faktu Ślotała już i tak wycisnęła z tego związku co tylko się dało i teraz traci tylko czas.

Dzięki Szycowi nazwisko Ślotały stało się rozpoznawalne w świecie show biznesu - zauważa tabloid. Zosia jest teraz znaną ekspertką w świecie mody. Dostała również swój cykl w nowym sezonie "Dzień Dobry TVN". Związek z Szycem wyszedł jej na dobre i wyraźnie już go nie potrzebuje.

bDHXfAqf

Super Express idzie o krok dalej i sugeruje, że ambitna "ekspertka" już znalazła sobie nowego faceta. Znacznie bogatszego od Borysa.

Podobno jest nim milioner Edmond Eisenberg, dziedzic kosmetycznej fortuny. Ceny luksusowych kosmetyków firmy Eisenberg zaczynają się od kilkuset złotych. To ulubiona marka lubiącej luksusy Zosi. Edmonda przedstawiła jej na festiwalu w Cannes... Katarzyna "Kate Rozz" Gwizdała. Czyli znana przyjaciółka Wojtka Fibaka, który, jak się chwali, uczynił wygodniejszym życie wielu młodych kobiet.

Polka i jej nowy wybranek od miesiąca zamieszczają swoje zdjęcia w wirtualnych albumach - pisze tabloid. On jej fotki, ona jego. Tak jakby za pomocą internetu prowadzili swoją miłosną grę. Okazało się nawet, że każde z nich ma specjalne markowe buty ze swoimi inicjałami. I jak tu nie mówić o miłości?

Jeżeli gdziekolwiek w historii przewija się nazwisko Fibaka albo Katarzyny Gwizdały, musi chodzić o szczerą i bezinteresowną miłość.

bDHXfAql
bDHXfAqG
KOMENTARZE
(457)
USA
7 lat temu
xZCCG8 Enjoyed every bit of your blog post.Really thank you! Much obliged.
USA
7 lat temu
RSvfvk Enjoyed every bit of your post.Really thank you! Awesome.
gość
7 lat temu
Zośka została sama. Edmond wrócił do swojej dawnej wielkiej miłości - Polki mieszkającej w Monte Carlo.
bDHXfAqH
USA
7 lat temu
OeyUDH wow, awesome article post.Much thanks again. Fantastic.
USA
7 lat temu
cf4ZN9 Enjoyed every bit of your blog article.Much thanks again. Much obliged.
USA
7 lat temu
Izq2I8 I really liked your post.Really looking forward to read more. Fantastic.
gość
7 lat temu
gdzie zdjęcia z Eisenbergiem >? !!!!
Piotr
7 lat temu
Zosia jest profesjonalistką i rozpad jej związku z szycem tylko podniesie jej reputacje. ona podpisuje kontrakty, blyszczy na imprezach,. wspólpracuje ze zlotewyprzedaze.pl podczas gdy jemu brakuje ról i popada w skrajny dzamping
rasati
7 lat temu
Ślotała sama jest bardzo przedsiębiorczą kobietą, co udowodniła np. nawiżaując wsółpracę ze sklepem Zlote Wyprzedaze i zarabia sama na siebie. takie ocenianie jej jest przykre
Alla
7 lat temu
Zosia sama zarabia na siebie, miedzy innymi poprzez kampanie ze Zlotymi Wyprzedażami i takie ocenianie jej jest krzywdzace. polecam przyjzec się Szycowi i dopiero oceniac
gość
7 lat temu
widocznie bardziej jednak oplaca sie dawac d**y francuzowi
gość
7 lat temu
Z Rybicką mogą stworzyć fajną parę.On świetny aktor i ona też utalentowana i wizualnie do niego psuje ,bo drobniejsza od Zośki i taka naturalna.
gość
7 lat temu
Szyc ,to w brew pozorom i temu jak go pokazują tabloidy ,bardzo sympatyczny i ciepły facet.Bardzo kocha swoją ,łudząco podobną do niego córeczkę Sonię i swoją mamę Karinę,oraz szanuje matkę swojego dziecka ,Annę.Te panny typu Ślotała ,Śródka tylko wykorzystały jego popularność ,do wybicia się.
bDHXfAqz
gość
7 lat temu
Rybicka bardziej pasuje do Szyca.
...
Następna strona
bDHXfArb