Czwartek 18.10.2007

Świątczak wymyśliła sobie ciążę?

Ania Świątczak Michał Wiśniewski

Świątczak wymyśliła sobie ciążę?R.N./FORUM

Beztroska, z jaką Michał Wiśniewski zapowiada zabranie ciężarnej żony na wakacje do Afryki, może dziwić, tym bardziej że para ma za sobą tragedię związaną z niedawnym poronieniem. Życie na gorąco ma jednak zaskakujące wytłumaczenie - poprzedniej ciąży w ogóle nie było.

Skoro Ania na przełomie roku bęzie tuż przed porodem, to znaczy, że dziecko musiało zostać poczęte w kwietniu - pisze tabloid. Tymczasem wtedy para spodziewała się ponoć dziecka poczętego w USA. Miesiąc później we wszystkich mediach pojawiła się straszna wieść: Ania straciła ciążę. A jeszcze miesiąc później radosna nowina: Ania znów przy nadziei. To była połowa czerwca, więc dziecko powinno urodzić się w połowie marca 2008. Jak to możliwe, że piosenkarka ma termin porodu wyznaczony na styczeń?

Tygodnik twierdzi, że poprzednia ciąża Świątczak była potrzebna Wiśniewskim po to, by... nie rozczarować widzów Dzień dobry TVN: Gdy w styczniu wyjeżdżali w trasę koncertową po USA i Kanadzie, obiecywali, że zza oceanu wrócą we czwórkę.

Powód dobry jak każdy inny. Tygodnik popełnił jednak pewien błąd w wyliczeniach. Skoro para w czerwcu ogłosiła, że spodziewa się dziecka to nie powinno ono się urodzić w marcu, jak oblicza tygodnik tylko właśnie w okolicach stycznia, bo nowinę o ciąży ogłasza się nie w godzinę po zapłodnieniu tylko kilka tygodni po nim, kiedy lekarz jest w stanie ją potwierdzić.

R.N./FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (339)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 339
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 13:57
Bywa...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mika-a 18.10.2007 13:57
mi sie tez wydawalo od poczatku ze tej ciazy nie bylo ...
Ania by tak szybko nie zaczela opowiadac jaka to ona zalamana itp. Kto sie pcha do telewizji, gazet po stracie dziecka?!!?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jadzia :) 18.10.2007 13:57
no to ladnie to sobie obcykali...a tak wogole to ania ma zajebisty gust.co to za strój to nie wiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 13:59
wy chyba tez popełniliście błąd w wyliczeniach..., bo skoro poroniła w maju, to chyba niemożliwe, żeby kolejne dziecko poczęte zostało w kwietniu... no chyba, że to jakis mutant (piszę tu o Ani, nie o dziecku...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:01
Mam 192 cm wzrostu i od 12 lat chodzę na siłownie. Oprócz tego trenuję boks i krav mage, a kiedyś ćwiczyłem zapasy. Takie zachowanie to hańba. Ona w przeciwieństwie do mnie jest żałosna
hm, a co to ma wspólnego z tym co ty robisz????
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 339