Trwa ładowanie...
Przejdź na

Głodek podpisała intercyzę!

200
Podziel się:

"Przy rozwodzie z jej winy - Monika nie otrzyma nic."

Głodek podpisała intercyzę!
bETMVxvV

Nieładna walka o pieniądze, po której od Roberta Janowskiego odwróciły się prawie 2 miliony widzów sprawiła, że postanowił on unikać podobnych kłopotów w przyszłości. Zdaje sobie sprawę, że nie zostało mu już wielu życzliwych. Okazało się, że mimo publicznej deklaracji, że nieodwołalnie pozbędzie się chytrej celebrytki ze swojego życia, po cichu planował z nią ślub. Nawet jego syn nie chce mieć z nim teraz nic wspólnego.

Janowski postanowił więc zadbać chociaż o to, by nie stracić pieniędzy. Reputacja jest już chyba nie do uratowania. Jak informuje Fakt, prezenter wraz z prawnikami przygotował intercyzę, gwarantującą mu pełną własność majątku osobistego, w tym lokat bankowych, 100-metrowego apartamentu w Warszawie i luksusowego audi.

Przy rozwodzie z jej winy - Monika nie otrzyma nic - wyjaśnia tabloid. Gdyby do rozstania doszło z winy Janowskiego, to Głodek może się ubiegać o roczne alimenty. Mając taką intercyzę, gwiazdor nie musi martwić się o swoje pieniądze. A ma o co. Za program "Jaka to melodia?" na jego konto wpływa miesięcznie ok. 50 tysięcy złotych. Poza tym Janowski pracuje także w jednej z popularnych stacji radiowych, gdzie zarabia kolejnych kilkanaście tysięcy.

bETMVxvX

Monika jednak nie musi martwić się o pieniądze. Ponieważ po skandalu z wynoszeniem ubrań ze sklepu na Florydzie nie może znaleźć pracy, a raczej nikt show biznesu nie będzie się już u niej zaopatrywał, pozostaje na utrzymaniu zamożnego męża. Janowski opłaca także prawników, którzy starają się przekonać amerykański sąd, że ubrania same wpadły do jej torby. Chodzi o niebagatelne kwoty. Jak dotąd Robert wydał na adwokatów ok. 70 tysięcy złotych, a kolejna rozprawa została wyznaczona na listopad. Trzymamy kciuki.

bETMVxwy
KOMENTARZE
(200)
gość
8 lat temu
Oszust i manipulant - było powiedzieć od razu ,że z nią zostaje,a nie oświadczenie do prasy,a po cichu ślub - STRACIŁAM DO NIEGO JAKIKOLWIEK SZACUNEK !!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
nie musicie już zasłaniać jej oczu, tymbardziej, że podaliście nazwisko. Wystarczy...
gość
8 lat temu
zanim bedzie rozwod to wszystko WYNIESIE i sprzeda hahaha
bETMVxwz
gość
8 lat temu
Po co zasłaniacie ją czarnym paskiem skoro już każdy widział jej twarz w gazetach??
gość
8 lat temu
złodziejki bym do domu nie wpuścił a co dopiero z nią się żenić
Najnowsze komentarze (200)
gość
5 lata temu
Uwielbiam takie zdięcia!
gość
8 lat temu
to znowu plaqnuje rozwód? ha ha ha z tego Janowskiego to niezły cwaniak, więc się dobrali z tą złodziejką.To warto było kraść jakieś barachło? za 70 tys.to mogła mieć ciuchów na całe życie.Janowski żałował pieniędzy dla swoich dzieci a wydaje na złodziejkę, całkiem dobry z niego tatuś tylko pozazdrościć.
gość
8 lat temu
Na jej miejscu bym się czuła jak służąca a nie żona. Ona nie ma wstydu, albo wyjścia dla siebie. W końcu musi jakoś i za coś żyć.
gość
8 lat temu
Żeby czasem sam nie poszedł z torbami, bo takie rozprawy potrafią się ciągnąć, a i ona bez pracy będzie go doić na wszelkie zachcianki. Naiwny facet SZKODA.
gość
8 lat temu
Chciał w jej towarzystwie wychowywać córki, na złodziejki?
gość
8 lat temu
p*****a,zęby ma jak krokodyl....................................................................................................
gość
8 lat temu
ciekawe kto z nich był pomysłodawcą intercyzy
gość
8 lat temu
jakieś farmazony z ta intercyzą. to nie ameryka, u nas trochę inaczej to wygląda.
bETMVxwr
gość
8 lat temu
Jacy oni wszyscy są biedni , telewizja taka biedna.Zagrosz kultury ,inni muszą przeżyć miesiąc za 1600 brutto
gość
8 lat temu
Ciekawe ile podatku zapłacili adwokaci.
gość
8 lat temu
Bzdura.......... Intercyza, inaczej umowa majątkowa małżeńska, zawarta przed zawarciem związku małżeńskiego....... powoduje rozdzielność majątkową. Każdy dysponuje swoim majątkiem i zaciąga zobowiązania w swoim imieniu........... odsyłam do kc........... Nieważne czyja będzie wina, rozdzielność to rozdzielność...........
gość
8 lat temu
p******y, podstarzaly dziad.......nie cierpie go i nie ogladam programow z nim,a wygladal na takiego uczciwego faceta jeszcze kilka lat wstecz........
gość
8 lat temu
szkoda powinna go puścić z torbami, okraś go to by było świetnie jam mu życzę wszystkiego najgorszego za te kłamstwa którymi nas karmił do niego już zaufania
gość
8 lat temu
musi ją bardzo kochać...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMVxxk
bETMVxxl
bETMVxxm
bETMVxxn
bETMVxxo
bETMVxwT