Trwa ładowanie...
Przejdź na

Za co Wałęsa obraził się na córkę?

454
Podziel się:

Dlaczego nie przyszedł na ślub? "Za późno mu powiedzieli, a on miał zaplanowane spotkania..."

Za co Wałęsa obraził się na córkę?
bETMrjNh

Lech Wałęsa przypomniał o sobie ostatnio deklaracją, że "nie był bufonem" oraz szeroko komentowaną nieobecnością na ślubie najmłodszej córki. W tym czasie bawił z Aleksandrem Kwaśniewskim na rozgrywanym na warszawskim Torwarze Pucharze Davisa, chociaż dotąd nie dał się poznać jako fan tenisa. Okazuje się, że motywacje byłego prezydenta są trudne do zrozumienia nawet dla jego najbliższych. Jak na nie-bufona Wałęsa potrafi bowiem znaleźć sporo powodów do obrażenia się.

Mógł się obrazić, że młodzi za późno mu powiedzieli, a on miał zaplanowane spotkania - mówi przyjaciel rodziny w rozmowie z Super Expressem. Prezydent nie lubi zmiany planów. Ale najprawdopodobniej poszło o ślub cywilny. Będzie ślub kościelny, to się pojawi.

Możliwe również, że Lechowi nie przypadł do gustu nowy zięć.

bETMrjNj

Brygida nie przyprowadzała swojego narzeczonego na urodziny Lecha - wspomina informator tabloidu. Zawsze jest tam spory tłum, ale obecny już mąż córki Wałęsy chyba się tam nie pojawiał.

29 września przypadają 70. urodziny byłego prezydenta. Wydaje się to być dobrą okazją do rodzinnego pojednania. Pytanie tylko, czy Wałęsa potrafi się przyznać do błędu...

bETMrjNK
KOMENTARZE
(454)
gość
8 lat temu
bufon na wszystkich sie obraza!
gość
8 lat temu
Nie ważne za co.. to miał być JEJ dzień .. !
gość
8 lat temu
taki jest nadety!
bETMrjNL
gość
8 lat temu
Lechu,ale ty jestes zawziety.No,no..............
gość
8 lat temu
Bo to bufon i tyle
Najnowsze komentarze (454)
Gość
3 lata temu
Przy Jarku zakrecil Sie wachowski a kto przy Brygidzie?
gość
8 lat temu
Uważacie, że jak nie umie się wysłowić, to będzie umiał rozsądnie myśleć i postępować. Szkoda mi tej jego pięknej córki. Oby była szczęśliwa.
gość
8 lat temu
Jaka ona jest śliczna! Człowieku ty powinieneś być dumny, że masz taką piękną córke.
gość
8 lat temu
Prawdziwej matki nie zastąpi żad en ojciec.
gość
8 lat temu
Ależ piękna kobieta ta jego córka. Włoska uroda. Cudo!
gość
8 lat temu
Butów to oni dobrac nie umieją.
gość
8 lat temu
PO pie rdo lone z**y
gość
8 lat temu
Eee, a cóż może być ważniejszego niż ślub dziecka? Chyba tylko własny po9grzeb. Fajna ta Brygida, chyba najładniejsza z sióstr.
bETMrjND
gość
8 lat temu
Dla mnie ten człowiek jest BUFONEM ,nie zmieni tego bałwochwalczy film Wajdy ,bo nawet tam tezy Bolka są obalane .Nie można promować zakłamania i fałszu ,chociaż w naszej polityce tych cech jest multum ,wielka szkoda że ten człowiek potrafił zniszczyć tak dobry ruch lat 80 ,dla swoich ambicji i wywyższania się zapomniał że to inni wypromowali go na szczyt.
gość
8 lat temu
Bardzo piękna kobieta z jego córki
gość
8 lat temu
-Ty przypomnij mi jak ty sie nazywasz? Kolek, Lolek? -Bolek! -Wiesz po co tatusiowie? -Nie -Ja tez nie, ale znam kogos kto wie. A czy ty wiesz, ze to taka latwa sprawa wychowac corke, udaje im sie bo wybaczaja swoim dzieciom to ich zyciie i chodza na sluby corek.
gość
8 lat temu
Panie Prezydencie, liczę na to, że szybko uściska swoją córkę i zięcia. W końcu co w życiu jest ważne jeśli nie najbliżsi. To z nimi warto i dla nich warto być. Wszystko wokół przestaje mieć sens, jeśli rodzina nie trzyma się razem. Pozdrawiam.
gość
8 lat temu
za to że nazwała go bolkiem
Artur Gdańsk
8 lat temu
Nie potrafi się przyznać dlatego że jest BUFONEM......i zawsze nim był odkąd pamiętam, zadufany w sobie, najmądrzejszy ze wszystkich, wieszcz narodowy za dychę a słoma z butów po kolana wystaje. Jako nastolatek śmiałem się i wstydziłem za niego zarazem jak tłumacze się gimnastykowali żeby przetłumaczyć jego wywody na polski język....:) BUFON jakich mało i zarozumialec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMrjOw
bETMrjOx
bETMrjOy
bETMrjOz
bETMrjOA
bETMrjOf