Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brzuszek Cichopek w różowym płaszczu! (ZDJĘCIA)

561
Podziel się:

I okulary Chanel. Wychodzi z "Dzień Dobry TVN"... Ładna?

Brzuszek Cichopek w różowym płaszczu! (ZDJĘCIA)
bFdLxclN

Katarzyna Cichopek przygotowuje się do przyjścia na świat jej drugiego dziecka. A jako że nadal promuje się na medialną "sexy mamę", są to przygotowania intensywne i wypełnione pracą w telewizji. Gwiazda _**M jak miłość**_, podobnie jak wiele jej koleżanek podkreśla wciąż, że "ciąża to nie choroba". Zobacz: "Nie mogę zostawić brzucha w domu!"

We wtorek Kasia była po raz kolejny gościem _**Dzień Dobry TVN**_, gdzie opowiedadała, tradycyjnie już, o swoich problemach i radościach. Na tę okazję wybrała pudrowo-różową bluzkę z koronką, czarne spodnie oraz marynarkę. Wychodząc ze studia miała na sobie również elegancki, intensywnie różowy płaszcz oraz okulary Chanel.

Podoba Wam się "sexy mama"?

bFdLxclP
bFdLxclV
bFdLxclW
bFdLxclX
bFdLxcmq
KOMENTARZE
(561)
gość
8 lat temu
Ladnie wyglada i zycze zdrowka !
gość
8 lat temu
Wygląda bardzo ładnie....nie czepiajcie się!
a bo ja
8 lat temu
bardzo ładnie wygląda. Paradoksalnie im starsza tym lepiej. Przestała być średnią pyzą z ato zaczyna wyglądać na kobietę z klasą. Powodzenia Kasiu :)
bFdLxcmr
gość
8 lat temu
A o torebce Caroliny Herrery to już nie napiszecie? :D No tak, nie znamy się na markach, tak jak blogerki. :D
gość
8 lat temu
odmawiajcie różaniec
Najnowsze komentarze (561)
gość
8 lat temu
wale konia na kazdym zdjęciu z nią
zuzka
8 lat temu
no i stara dziadygo wybierz się do tej kliniki w której twoja mamuśka prostytuta robiła sobie lifting, twoje młode k***isko ostrzykuje sobie ryj, cyce, d**ę i operuje c****o, żeby klient z forsą spuszczał się na samą myśl o jej wymionach i ciasnej c***e, i żeby ci panowie, którzy kręcą się koło niej odkąd zapłodniła się w banku s****y i upolowała dziadka tejchmana i jego rozległe koneksje, też mieli frajdę jak się z nimi puści dyskretnie na boku...porządne k***iska puszczają się wyjątkowo dyskretnie...twoja stara mamuśka coś o tym wie...bo niejednego k****a pociągnęła w młodości...no więc wybierz się do tej kliniki i zrób sobie lifting, bo ci się strasznie ryj posypał...klient starej gardias widać ostrzykuje sobie ryj jak jego prostytuta i obleśny ryj jest gładki jak u spuchniętej świni...i jeszcze jedno drobne sprostowanie....to,że w jednym z komentarzy pisałam o swojej skrobance, to nie znaczy,że byłam w ciąży z tym bezpłodnym debilem z izraelskiej k***wskiej rodzinki...dziadka tejchmana poznałam już po skrobance i on doskonale o tym wie...tyle wyjaśnień stary bezpłodny dziadu, teraz walcz o reputację swojej k***y zapłodnionej w banku s****y i o swojego bękarta helenkę z banku s****y.
zuzka
8 lat temu
widzę , że stary bezpłodny dziadek tejchman i jego kumple z ddtvn baaardzo się starają, żeby mi wytłumaczyć, że nazywanie ich prostytut - prostytutami jest karalne...w tym celu zapraszają stare, sflaczałe k***isko, które skarży się całemu światu, bo jakaś psychopatka nazywa ją starym, sflaczałym k***iskiem...ach te podłe psychopatki, nie ustawiły się c****i i nękają k***iska, które k***wski spryt wyssały z mlekiem swoich k***wskich mamusiek...tylko na to cię bezpłodny dziadygo tejchman, ze starymi jajami stać? no jestem szczerze zawiedziona...twoja izraelska, cwana rodzinka ma wtyki w każdej prokuraturze i na każdym wartym uwagi metrze kwadratowym warszawki, więc jakim cudem jeszcze nie mam sprawy o zniesławienie twojej młodej prostytutki...?przecież wasze grube portfele alfonsidła j****e są w stanie zmiażdżyć kogoś takiego, jak ja bez wysiłku...walcz bezpłodny stary dziadu o reputację swojej d****i i swojego bękarta helenki z banku s****y...nic dziwnego, że dziady macie takie branie, stare k***isko gardias siedziałoby w p*****u i żyło na 100 x niższym poziomie, gdyby nie bękart z obleśnym producentem...a twoja prostytuta nadal polowałaby na awans społeczny ocierając się ambitnie o k***sy z forsą na prestiżowych warzszawskich pigalakach, rżnąc porządną i bezinteresowną...ale dzięki bogu dziadkowi tejchmanowi stanął fiutek na widok 25l cipki k***iska i k***isko nie przegapiło okazji...a łykasz już dzidku wiagrę? normalnie w tym wieku już wam nie staje, ale to dotyczy tylko tych dziadków, którzy nie mają szmalu i mają stare żonki 30+, ale dziadek tejchman na szczęście szmal ma i żonkę ma młodą, toteż wiagry łykać nie musi...jak tylko jego młode k***isko wypnie d****o albo hialuronowe cyce - dziadek dostaje ślinotoku i mózg spływa mu do jaj...
zuzka
8 lat temu
czy stara prostytuta gardias ze swoją starą gębą, grubą męską talią i sflaczałą skórą na swoim brzuszysku wróciła już na tvnowski pigalak i błagania jej starej, wiecznie niezaspokojonej c**y znów atakują każdego, kto zarabia powyżej 40tys.? czy jej obleśny producent i jego mały fiutek mógłby tej starej prostytucie kupić takie specjalne majtki modelujące i gorset dla sflaczałych k***w, taki sam, jaki nosi glonojad socha, k***wka żebrowskiego i cipkopek...? jak już wdzieje modelujące majtki, to może w końcu tejchman spełni jej marzenie i pozwoli jej łyknąć...i trochę się stare, sflaczałe k***isko uspokoi...
zuzka
8 lat temu
prostytuty awans społ. załatwiają sobie w życiu dwa razy - raz swoją c**ą, drugi raz c**ą córeczki, która upoluje zamożnego zięcia...wczoraj w tvn wzruszała znów stara k****, której d****a zaginęła, a mamusia tęskni...tak liczyła,że niebawem upoluje jakiegoś dziadka tejchmana albo obleśnego producenta, mamusia p***a się ze szczęścia, a sąsiedzi posrają się z zazdrości, tak jak w przypadku starej prostytuty gardias i młodej prostytuty bezpłodnego dziadka tejchmana z cnbc, która odkąd zapłodniła się w banku s****y i wmówiła dziadkowi,że to jego, budzi powszechny szacunek i zazdrość...a tu klops...mamuśka marzyła o drugim awansie i się przeliczyła...a już była w ogródku, już witała się z gąską...moja matka też liczyła na bogatego zięcia, no , ale jak się zamiast na wychowywaniu córki na cwaną dziwkę skupia uwagę na sobie i mężu, a raczej na ciągłym zakłócaniu nam spokojnego dzieciństwa, to potem córeczka wyrasta na frajerkę. właśnie...niestety nie pochodzę z takich cichodajnych rodzinek jak tejchmanowa i gardias...u nas brudy prało się publicznie, jak starzy się żarli, to sąsiedzi latem mieli darmowy kabaret, znali historię naszej rodziny do kilku pokoleń wstecz...to był k***a kabaret nie z tej ziemi...w cichodajnych rodzinkach z zasadami wyrastają cwane cichodaje gardias i tejchman, w mojej wyrosła frajerka.
zuzka
8 lat temu
zrozumiałam wy święte prostytuty, że ja dziś za wyszorowanie kibla nie mam nic, podczas, gdy wy szmatławce macie forsę sponsora zaklepaną bękartami na 30 lat. zrozumiałam, że dla dzieciątka, dzięki któremu awansowałyście w hierarchii społ. o 10 pięter i zarobiłyście nim na wygodne życie mamuśki zrobią wszystko - wyliżą d**eczkę i obliżą się ze smakiem, od rana do wieczora będą na swój skarb i inwestycję chuchać i dmuchać, bo aż strach pomyśleć jak wyglądałoby ich życie gdyby dzieciątkiem nie zaklepały sponsora...doskonale rozumiem k********y tę waszą manię p********ia o instynkcie mac., gdybyście cwane szmaty nie wciskały tego kitu swoim klientom, nie wzruszały się dzieciątkami i nie nazywały instynktu ustawienia się c**ą w życiu - instynktem macierzyńskim, byłybyście tak, jak ja starymi pannami bez frajera. no i moje ulubione debilizmy : nie mam męża i dzieci, bo albo boję się miłości, to wersja k***y rotkiel zapłodnionej w końcu przy pomocy in vitro, albo jestem egoistką...no,zaraz mnie krew zaleje...po pierwsze wy psychologiczne k***ice, nigdy niczego się nie bałam, po prostu przespałam młodość, która przeciekła mi przez palce, a polowanie na męża d**ą nigdy mnie nie interesowało, mamusia nie wpoiła mi zasad pomagających dobrze zainwestować młode d****o,wręcz przeciwnie - wszyscy mi powtarzali,żebym się nie spieszyła...no to się k***a nie spieszyłam...aż było za późno... więc według was k***ice rezygnując z awansu społecznego i wygodnego życia byłam egoistką??????BYŁAM FRAJERKĄ J****E PROSTYTUTY!!!!!!!!
zuzka
8 lat temu
no i oczywiście te cwane prostytuty zawsze mają te swoje wyuczone na pamięć wzruszające panów argumenty: że tylko matka zrozumie matkę...te bezdzietne frajerki,co one mogą wiedzieć o instynkcie macierzyńskim...otóż jesteście cwane, zakłamane k***ice w błędzie...ja i reszta frajerek rozumiemy was szmaty doskonale...pierwszy raz was zrozumiałam, kiedy bogaci panowie przestali się koło mnie kręcić i zaczęłam żałować, że nie skorzystałam z okazji, żeby im urodzić dzieciątko...im jestem starsza, im częściej i boleśniej odczuwam skutki braku k***wskiego sprytu w młodości, tym was k***ice bardziej rozumiem...zrozumiałam np.,że facet awans społeczny zapewnia sobie TYLKO SWOJĄ FORSĄ I SWOJĄ POZYCJĄ, natomiast kobieta zapewnia sobie awans społ. TYLKO FORSĄ I POZYCJĄ FACETA ZAKLEPANĄ BĘKARTEM...stara k***a gardias do niedawna była tylko starą k***ą, teraz jest starą k***ą pana producenta, której nisko kłania się pół warszawki.jak to możliwe,że ten stary k*******n ze sflaczałą d**ą i sflaczałym brzuszyskiem,( które wyglądało jeszcze przed ciążą, jakby należało do 45l kobiety, która urodziła 3 bachorów...),starym ryjem, zdołała złapać takiego bogatego oblesia...?jak ta prostytuta musi dobrze zasysać...5 lat marzyła o tejchmanie i uczyła się dobrze zasysać, marząc,że tejchman jej pozwoli, ale tejchmanowi i reszcie nie stawał, za to stanął oblesiowi w audi i dorotka zdołała w końcu zarobić na wygodne życie starym cipskiem...
zuzka
8 lat temu
ździchu zginął na pasach stratowany przez ambitne prostytuty galopujące ze swoimi drogocennymi bękartami. została z niego miazga. nie było czego zbierać . nichts, null, a nawet nein. miał tylko 26 lat...pozwoliłam sobie pochwalić się moją biegłą znajomością języka niemieckiego, bo pretensjonalne wplatanie w swoje wypowiedzi obcojęzycznych zwrotów jest dziś bardzo w cenie...wiedzą o tym wszystkie głupie k***y - od glonojada sochy począwszy, przez debila kasię zielińską i jej plastusia, który szukał brzydkiej idiotki, na której wylansuje swoje nazwisko i tępą twarzyczkę... i mongoła sadowską, która kiedy zapładniała się przy pomocy in vitro szczytowała po angielsku: wow! oh yeah! no i na tejchmanie i jego prostytucie skończywszy - oni nie uskuteczniają jednonocnych przygód, tylko : one night stand...pretensjonalny dziad i jego pretensjonalne prostytuty...
bFdLxcmj
zuzka
8 lat temu
ale ten tandetny płaszczyk śliczny...a ta bluzeczka...i te skórzane spodenki...cichodajna prostytuta jak się patrzy...panom od razu staje i chętnie by się spuścili w jej nagrzane d****o. wstrząsnęła mną ostatnio pewna kampania, oto jej treść: zdzichu wyskoczył tylko po fajki...zginął na pasach, bo sfora rozszalałych, nagrzanych do czerwoności wózkowych, które odkąd zaklepały bękartami sponsorów poczuły się strasznie ważne, pędziła do tvn i polsatu ocierać się o k***sy z forsą...na czele galopowała niedor*****a prostytuta bezpłodnego tejchmana z cnbc z d****arskiej rodziny , ze swoim bachorem helenką z banku s****y, którym zaklepała frajera tejchmana,choć tatusiem helenki jest anonimowy dawca,to bezpłodnemu mareczkowi to nie przeszkadza. k***a i jej k***wskie c****o już nie mogła się doczekać, kiedy znów zacznie się dyskretnie k***ić, a dzięki bękartowi helence z banku s****y, nie może się dziś opędzić od napalonych na k***ę pana tejchmana z cnbc k***sów. kiedy k***a tejchman nie ciągnie klientowi to pewnie wywala nimfomanka wymionka w modnych knajpkach i jara się jak panom staje na widok karmiącej prostytuty...no chyba ,że k***a czyta moje komentarze i mimo,że bardzo by wymionka powywalała, to mój komentarz pokrzyżował jej szyki...ojej...powywalaj k****, przecież wiemy,że cię to jara...tuż za k***icą tejchman biegła glonojad socha i jej bękart z in vitro, no i gardias wylizująca swojej hani d**eczkę i stópki z wdzięczności za awans i kaskę, którą mamusia dzięki niej zarabia.k***a dziadka żebrowskiego z baaardzo długą twarzą też galopowała się polansować przy dumnym dziadku, któremu wszyscy dziadkowie zazdroszczą takiej młodej k***wki, dziadek normalnie spuszcza się z dumy, że ola tak kocha jego szmal...
PIOTR JANUS Z...
8 lat temu
PIĘKNA
gość
8 lat temu
Żal... kim ona jest???
gość
8 lat temu
ślicznie wyglada
gość
8 lat temu
wyglada slicznie,a nie długo urodzi,bardzo ładny płaszcz
gość
8 lat temu
Nie czepiajcie się! Sympatyczna miła dziewczyna.Niejedna chciałaby mieć jej urodę i tak w ciąży wyglądać.Wszystkiego dobrego Kasiu!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdLxcnc
bFdLxcnd
bFdLxcne
bFdLxcnf
bFdLxcng
bFdLxcmL