Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki o referendum: "PIERDO.Ę - NIE IDĘ!!!"

505
Podziel się:

Znany sympatyk Platformy broni Hanny Gronkiewicz-Waltz przed odwołaniem.

Wojewódzki o referendum: "PIERDO.Ę - NIE IDĘ!!!"
bEDwZSfF

_

_

bEDwZSfH

W niedzielę w Warszawie odbędzie się omawiane głośno w mediach referendum mające na celu odwołać Hannę Gronkiewicz-Waltz. Po stronie prezydent Warszawy stanęła już Edyta Górniak, która zachwyca się "piękniejszą stolicą". Zobacz: Górniak broni Gronkiewicz-Waltz: "Warszawa JEST PIĘKNIEJSZA! Dołączyć do niej postanowił od lat przekonujący do głosowania na Platformę Obywatelską Kuba Wojewódzki.

Na jego profilu pojawiła się mocna deklaracja w sprawie referendum. Wojewódzki namawia swoich fanów by nie szli na wybory:

Wielkie słowa bywają tak puste, że można w nich uwięzić mieszkańców całego miasta... PIERDO.Ę - NIE IDĘ !!!

_

bEDwZSfN

_

bEDwZSgi
KOMENTARZE
(505)
gość
8 lat temu
Ten i****a lepiej niech morde zamknie
gość
8 lat temu
jak jemu jest dobrze to nich nie idzie i zostawi to dla siebie ,a nie podstarzały dziadeks ię wypowiada kogo on obchodzi kuba się skoczył jest nudny lepiej by dali jego program Łukaszowi Jakubikowi
gość
8 lat temu
A ja ide, bo mam dosc HGW.
bEDwZSgj
gość
8 lat temu
a ja pojde!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
strasznie mi z tego powodu wszystko jedno jakubie
Najnowsze komentarze (505)
gość
8 lat temu
I dobrze mówi.
maglie juve 2...
8 lat temu
story.php?title= maglie juve 2012 ufficiali
gość
8 lat temu
to niech przesiądzie się z ferrari do ZTM!
gość
8 lat temu
taki nieokrzesany typ może namawiać tylko WaSZAwiaków / jak mawia pewna bufetowa/ - i te niedojdy , sługusy nie pódą , prawdziwi WaRszawiacy pójdą
japrzepraszam
8 lat temu
sam się pier do el aparaciku.
gość
8 lat temu
LISIE, puknij się w ten swój pusty łeb! Najpierw sam rozpętałeś wojnę okładkową (niemal co tydzień dla zwiększenia SPRZEDAŻY epatowałeś kontrowersyjnymi fotomontażami), potem dałeś sygnał do rozpoczęcia ataku na kościół (kilka wcześniejszych prób nie wypaliło, więc wpadłeś na GENIALNY pomysł – utożsamić CAŁY kler z pedofilią – BRAWO, ateisto!), a teraz grozisz POZWAMI za to, że ktoś inny wpadł w końcu na pomysł, żeby odpłacić ci pięknym za nadobne. Na spokojnie zastanów się nad LOGIKĄ swojego rozumowania, bo jak nikt inny zasłużyłeś sobie na OKŁADKĘ w twarzowym mundurku, b**u! Chcesz poczytać więcej o LISIE? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
KRAŚKO o typowy „pies na baby”. Gwiazda Wiadomości (gdyby nie dziadek – główny CENZOR w PRL i ojciec – SZYCHA w TVP – również o skłonnościach do posiadania wielu D U P na boku, którym później załatwiał prace w telewizji) ten niemłody już ogier z NIKCZEMNĄ dykcją nie znalazłby pracy nawet w telewizji OSIEDLOWEJ. Cały czas w wielu instytucjach TUSKOLANDU liczą się jednak znajomości rodem z KOMUNY. Perfekcyjna ROZWÓDKA też lubi zmiany. Dwa razy już zmieniała męża, a w międzyczasie ODMŁODNIAŁA o 10 lat (to TVN zapewnia nową TOŻSAMOŚĆ dla swoich największych gwiazd). Pasują do siebie. Krzyżyk na nową drogę wspólnego PERFEKCYJNEGO życia. Oby bez testów BIAŁEJ RĘKAWICZKI w kwestii wierności – oboje mogliby je oblać. Chcesz poczytać więcej o naszych „elitach”? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
spadaj POpaprańcu!
bEDwZSgb
gość
8 lat temu
ja niezapomne pewnego zdania jakie pprzemówil on ten d*******d z ferrARI ;/;/ [za nasze pieniadze;(] otoz "mowia ze pieniadze szczescia nie daja, ja wole byc nieszczesliwy w ferrari niz na rowerze"
gość
8 lat temu
Hahahaha maatko kogo wy pytacie na temat referendum co do odwolania czlonka PO?!?!przeciez to jest jego lizidupa....przeciez to m.in dzieki Tukolandi stary ma to co ma i zarabia tyle ile zarabia....!!!!tragedia z nich, z tych pustych,chytrych ludzi
gość
8 lat temu
oj to on tez jest zydkiem
gość
8 lat temu
NIE CHCEMY HGW
gość
8 lat temu
BO KUBA POWIEDZIAŁ.....
gość
8 lat temu
JA IDĘ BO TEŻ MAM DOŚĆ RZĄDÓW HGW.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwZSgU
bEDwZSgV
bEDwZSgW
bEDwZSgX
bEDwZSgY
bEDwZSgD